Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще я турбинирам на пролет и ще трябват $$$. 1170-1180кг е в момента.(олекотена, но не на варел)
    Prelude H23

    Коментар


      murdera написа:
      Ще я турбинирам на пролет и ще трябват $$$. 1170-1180кг е в момента.(олекотена, но не на варел)
      Мога да ти внеса на тънка турбо от САЩ. Преди време обърках една поръчка и дойде бензинова турбина Т4 :D и се върза някъде окоро 400 кинта нова.
      Alfa Romeo 147 2004 mJetd

      Коментар


        vensai написа:
        murdera написа:
        Ще я турбинирам на пролет и ще трябват $$$. 1170-1180кг е в момента.(олекотена, но не на варел)
        Мога да ти внеса на тънка турбо от САЩ. Преди време обърках една поръчка и дойде бензинова турбина Т4 :D и се върза някъде окоро 400 кинта нова.
        Нещо турбини и сетъпи за punto hgt няма ли в Щатите
        punto HGT

        Коментар


          didich написа:
          vensai написа:
          murdera написа:
          Ще я турбинирам на пролет и ще трябват $$$. 1170-1180кг е в момента.(олекотена, но не на варел)
          Мога да ти внеса на тънка турбо от САЩ. Преди време обърках една поръчка и дойде бензинова турбина Т4 :D и се върза някъде окоро 400 кинта нова.
          Нещо турбини и сетъпи за punto hgt няма ли в Щатите
          Пълно е по принцип ама е по добре винаги да си вземеш оригинална втора ръка от колкото американските реплики
          Alfa Romeo 147 2004 mJetd

          Коментар


            Т3/Т4 T04E 2-ра ръка има само гарети, които струват майка си и баща си(особено ако са лагерници). Китайка такава ми идва на 330 лв от щатско, нова, купувана е от над 30+ човека, само позитивни коментари....дано е читава
            Prelude H23

            Коментар


              murdera написа:
              Т3/Т4 T04E 2-ра ръка има само гарети, които струват майка си и баща си(особено ако са лагерници). Китайка такава ми идва на 330 лв от щатско, нова, купувана е от над 30+ човека, само позитивни коментари....дано е читава
              Да точно за тия става на въпрос. Ама нали се сещаш че ще имаш и ддс 20%
              Alfa Romeo 147 2004 mJetd

              Коментар


                Утре/събота/ към 2-3ч следобяд се очертава срещичка на Булгара, че от другата седмица май ще замирише на сняг, ако има мераклии ще се радвам да се видим
                punto HGT

                Коментар


                  didich написа:
                  Утре /събота/ към 2-3ч следобяд се очертава срещичка на Булгара, че от другата седмица май ще замирише на сняг, ако има мераклии ще се радвам да се видим
                  Аз мога само да гледам :D фиятката се предаде и сега е в гаража със запушена дюза
                  Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                  Коментар


                    Нещо много прах ...Някой мераклия за довечера да открием сезона Чипнати JTD-та са с предимство , ама само чипнати, не ми идвайте с турбини от 3,0d
                    punto HGT

                    Коментар


                      Имаш нужда да си търсиш причина да купуваш нови гуми? Лъзга се много, и нищо няма да стане
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Той Хасфалта в момента в Софето си е барут, ти вземи докарай бравото да опънем по един ластик, поне си близо за разлика от мене п.п. намерили ония уред за налягане на маслото
                        punto HGT

                        Коментар


                          didich написа:
                          Той Хасфалта в момента в Софето си е барут, ти вземи докарай бравото да опънем по един ластик, поне си близо за разлика от мене п.п. намерили ония уред за налягане на маслото
                          Мога да дойда да гледам, че съм с нови гумета и не искам да си ги търкам Имам сложен датчик за налягане на маслото и за температура, ако колегата има интерес да ми пише, ще му окажа съдействие.
                          Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                          Коментар


                            Това с уреда го базикам Банков, че ми беше обещал един уред, който мери в барове да го разменим с моя, че моя мери в "psi" и меко казано ме дразни.Ако от някъде изпаднат ладови или други уреди на добра цена бих си сменил мойте вътре в купето.vensai, довечера към 19:30 ч мисля да съм на "пистата" Некой друг състезател да полафим п.п. vensai, ако гуметата са 195/50/15 може да ги сменим да пробвам с тоя размер как върви пунтото, ти щом не искаш да ги пилиш
                            punto HGT

                            Коментар


                              didich написа:
                              Това с уреда го базикам Банков, че ми беше обещал един уред, който мери в барове да го разменим с моя, че моя мери в "psi" и меко казано ме дразни.Ако от някъде изпаднат ладови или други уреди на добра цена бих си сменил мойте вътре в купето.vensai, довечера към 19:30 ч мисля да съм на "пистата" Некой друг състезател да полафим п.п. vensai, ако гуметата са 195/50/15 може да ги сменим да пробвам с тоя размер как върви пунтото, ти щом не искаш да ги пилиш
                              185 65 15 са на бравото Не гарантирам че ще дойда, но ще опирам !
                              Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                              Коментар


                                didich написа:
                                Това с уреда го базикам Банков, че ми беше обещал един уред, който мери в барове да го разменим с моя, че моя мери в "psi" и меко казано ме дразни.Ако от някъде изпаднат ладови или други уреди на добра цена бих си сменил мойте вътре в купето.vensai, довечера към 19:30 ч мисля да съм на "пистата" Некой друг състезател да полафим п.п. vensai, ако гуметата са 195/50/15 може да ги сменим да пробвам с тоя размер как върви пунтото, ти щом не искаш да ги пилиш
                                В събота/неделя по обяд съм из София,така че ако си навид за сверка свиркай.
                                Bravo 1.9d 97г

                                Коментар

                                Working...
                                X