Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    vensai написа:
    Докато не направя бравото 300 коня нама да излизам повече :D
    За 300 коня дизел най-вероятно единственото оригинално, което ще ти остане под капака е блока
    punto HGT

    Коментар


      didich написа:
      Значи бравото не е под 170 к.с., защото пак ще повторя пускал съм се със стоков дизел 150к.с. и в астра и в шкода и знам как вървят, да кажем, че бравото е по леко от въпросните две коли, но много по бързо се отдалечава след като набие втора скорост
      Със сигурност не е под 170 коня Той Венсай искаше да се пусне с някоя друга кола, за да се ориентира долу горе за вървежа на колата в момента.Но на него никога не му е достатъчно Дидич а знаеш ли каква е била тази хонда, с която се е пускало бравото накрая?
      vensai написа:
      Докато не направя бравото 300 коня нама да излизам повече :D
      Няма да се пускаш повече, така ли да го разбираме тоя пост
      FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

      Коментар


        Незнам каква беше тая хонда, но като съдя по вида, че нямаше задна броня, най вероятно и от вътре е била на ламарина.За мотора и други подобрения нямам идея, защото не съм говорил с шофера, нито съм се пускал с него.
        punto HGT

        Коментар


          Бяла с врачанска регистрация,намръщена, ли беше?
          Prelude H23

          Коментар


            murdera написа:
            Бяла с врачанска регистрация,намръщена, ли беше?
            Точно , много врачанки се навъдиха, да не са отворили завод на Хонда във Враца
            punto HGT

            Коментар


              B16(160к.с) е колата с дребни доработки, на варел. Върви около 15.0-1с. на 400м(поне преди беше толкова)
              Prelude H23

              Коментар


                murdera написа:
                B16(160к.с) е колата с дребни доработки, на варел. Върви около 15.0-1с. на 400м(поне преди беше толкова)
                Ми незнам как завършиха с фиата, май фиата би с един калник или беше обратното ?vensai, гледай да не попаднеш на някой суапнат сивик, примерно с Н22, че тогава и 300 коня няма да ти стигнат
                punto HGT

                Коментар


                  didich написа:
                  murdera написа:
                  B16(160к.с) е колата с дребни доработки, на варел. Върви около 15.0-1с. на 400м(поне преди беше толкова)
                  Ми незнам как завършиха с фиата, май фиата би с един калник или беше обратното ?vensai, гледай да не попаднеш на някой суапнат сивик, примерно с Н22, че тогава и 300 коня няма да ти стигнат
                  Значи няма да лъжа не включих 2-ра на време и ме дръпна толкова че предната ми броня беше до неговата задна, и после така до края, като до четвърта (която ми е доста силна) не се стигна да включа. Можеби ако беше по далга пистата да съм го настигнал.Ако карам на 1.9 налягане, защото сетъпа ми е за толкова /както каза Митака/ със сигурност да съм пред него. Като гледах тая хонда какво правише онова БМВ и него да съм го засрамил
                  Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                  Коментар


                    vensai написа:
                    didich написа:
                    murdera написа:
                    B16(160к.с) е колата с дребни доработки, на варел. Върви около 15.0-1с. на 400м(поне преди беше толкова)
                    Ми незнам как завършиха с фиата, май фиата би с един калник или беше обратното ?vensai, гледай да не попаднеш на някой суапнат сивик, примерно с Н22, че тогава и 300 коня няма да ти стигнат
                    Значи няма да лъжа не включих 2-ра на време и ме дръпна толкова че предната ми броня беше до неговата задна, и после така до края, като до четвърта (която ми е доста силна) не се стигна да включа. Можеби ако беше по далга пистата да съм го настигнал.Ако карам на 1.9 налягане, защото сетъпа ми е за толкова /както каза Митака/ със сигурност да съм пред него. Като гледах тая хонда какво правише онова БМВ и него да съм го засрамил
                    Да беше излязъл с 5-цата комбито,да се опиташ да я засрамиш.................. :D :D :D Колата ти е силна на летящи,сигурен съм,че Б16-ката падаше ако карахте летящ от 60км/ч!

                    Коментар


                      Имам желание да покарам с/у напомпания дизел,но не на Булгара. Може по-натам като е сухо времето да караме на цариградско....
                      Prelude H23

                      Коментар


                        murdera написа:
                        Имам желание да покарам с/у напомпания дизел,но не на Булгара. Може по-натам като е сухо времето да караме на цариградско....
                        С коя бегачка беше, оная червената хонда ли ?
                        Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                        Коментар


                          Bimero написа:
                          Да беше излязъл с 5-цата комбито,да се опиташ да я засрамиш.................. :D :D :D Колата ти е силна на летящи,сигурен съм,че Б16-ката падаше ако карахте летящ от 60км/ч!
                          Тая 5-ца ме видя че съм там и затова не се върна повече :D щото знае какво ще стане.
                          Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                          Коментар


                            murdera е с прелюд, Н23 май беше мотора с нитро, но мисля че във вторник каза, че е махнал нитрото, там ще е интересна сверката
                            punto HGT

                            Коментар


                              170 кс на мотора е колата, сега е със салон. Нитрото е махнато.
                              Prelude H23

                              Коментар


                                murdera написа:
                                170 кс на мотора е колата, сега е със салон. Нитрото е махнато.
                                А теглото колко е Любопитно ми е по каква причина си махнал нитрото.
                                Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                                Коментар

                                Working...
                                X