Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    mitaka_neikov написа:
    Успех на всички утре!
    Мерси, мерси с/у най бързата 20-ка в София , няма смисъл да хабим бензин, а и Бимо какви смеси бърка за резервоара, аз ако сипа няколко литра от тая смес сигурно в края на тия 300-350м ще съм стопил минимум две бутала vensai, ако е сменил турбото и е понапомпал дизела може да има повече шанс, но аз с тоя НЕ Строукван 1,8 мотор мога да карам само с не пипани 20-ки, пипаните ще ме мачкат
    punto HGT

    Коментар


      Е46 2.0ката по-силна ли е от едно време като давахме газ(преди 3 год. сигурно) ?
      Prelude H23

      Коментар


        Бе аз турбото съм го сменил ама кат гледам кви смеси е забъркал колегата Бимер и един куп бензинови джажи, май ще ни съдере :D Ще взема аз да си сложа 200 гр газ за лампи + 100 гр. двутактово масло в 10 лт. от скъпата нафта и идвам да се дърпаме :D
        Alfa Romeo 147 2004 mJetd

        Коментар


          Ехеее вие сте баси химиците, ми аз ще дойда тогава да ви дам само старт, че за друго няма да ставам
          punto HGT

          Коментар


            Ивчо,колата е по-бърза(не е кой знае колко но се усеща), не е настройвана и определено в сегашния си сетъп не е кой знае какво,след като се настрои ще е друга бира!А иначе колега с дизелчето, Бмв-то не е някаква сила засилва се но не е нищо особено!Важното е да се дава газ!Елате довечера поне да полафим!

            Коментар


              Момци, 19:30ч. на Булгара да сверим, че после ако стане лудница не ми се дава газ м/у превъзбудени тинейджъри
              punto HGT

              Коментар


                ако успея да свърша с ангажиментите,ще гледам и аз да мина
                Prelude H23

                Коментар


                  didich написа:
                  Момци, 19:30ч. на Булгара да сверим, че после ако стане лудница не ми се дава газ м/у превъзбудени тинейджъри
                  Дидич, ще чакам да чуя какво мислиш за Бравото?
                  FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                  Коментар


                    mitaka_neikov написа:
                    Дидич, ще чакам да чуя какво мислиш за Бравото?
                    Какво да мисля, много нафта, много пушек, най важното много пауар , колата какви предполагаеми коне е ?, общо взето направихме един старт и само на старта тръгваме на равно след това той заминава , няма интрига никаква, пускал съм се със стоков дизел 150к.с. и знам как върви, това върви много повече.С Бимеро направихме 2 старта, първия беше отпред, втория аз бих с 2 калника , но БМВ-то не е настроено и във високи обороти тъпче, като се настрои няма да има интрига, а и Бимата тръгва много добре, просто кола не може да му вземе старта, направо се изстрелва и в комбинация с тия къси скорости просто по силна кола трябва да го догонва към края на пистата.Дъжда ни пожали, полафихме, посмяхме се с хондаджиите и те така
                    punto HGT

                    Коментар


                      С тая хонда последната без бронята дето се пуснах, горе долу вървяхме на едно, аз не оцелих на време втора де и ми заби муцуна ма се тая. Бях му някъде до задната броня до края на пистата.
                      Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                      Коментар


                        Страшна вечер,адски готино се получи днес!Нямаше куки,много стартове с различни коли!Карах с Дидич,и с други колеги от тунинг форума,както и с колегата с напомпания Фият и с една 328-ца!За Фията какво да кажа,колата е силна ОПРЕДЕЛЕНО и върви повече от приятно,но с тази турбина,кулери и всички други подобрения мисля е нормално и желания ефект е НАЛИЦЕ!Настроя ли си колата ще искам реванш(все пак моята в момента е със заводските настройки и ТЪПЧЕ зверски),но Фията е сила!Дидо също показа мусколи,браво на Фиатката,тя колата си върви,просто Дидо е достатъчно "СКОРОМЕН"!328-цата нямаше старт и я нямаше в началото(затова и я взимах от място),нагоре обаче направо все едно и пръскаше нитро пичагата, МНОООГО се засилваше,той колегата си каза"Тук колата не върви" елате на Околовръстното и там ще видите!Живи и здрави като настроим баварията,пак ще замерим да видим ще стане ли достоен претендент за Бравото!Евала на всички,мнооого готина вечер! :D

                        Коментар


                          Да яко се получи и аз не очаквах.Когато кажеш давам реванш !
                          Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                          Коментар


                            Абе Дидо,обаче се подпалих ЯКО на последния старт да подгрея гумите................хихихихи,нищо не се виждаше!

                            Коментар


                              Верно подпали гумите, но пък и аз направих що годе нормален старт, че ти много скачаш на старта и после трябва да ги викам тия от пътна инфраструктура да изправят трасето поне 2км, че да те настигна
                              punto HGT

                              Коментар


                                Bimero написа:
                                Страшна вечер,адски готино се получи днес!Нямаше куки,много стартове с различни коли!Карах с Дидич,и с други колеги от тунинг форума,както и с колегата с напомпания Фият и с една 328-ца!За Фията какво да кажа,колата е силна ОПРЕДЕЛЕНО и върви повече от приятно,но с тази турбина,кулери и всички други подобрения мисля е нормално и желания ефект е НАЛИЦЕ!Настроя ли си колата ще искам реванш(все пак моята в момента е със заводските настройки и ТЪПЧЕ зверски),но Фията е сила!Дидо също показа мусколи,браво на Фиатката,тя колата си върви,просто Дидо е достатъчно "СКОРОМЕН"!328-цата нямаше старт и я нямаше в началото(затова и я взимах от място),нагоре обаче направо все едно и пръскаше нитро пичагата, МНОООГО се засилваше,той колегата си каза"Тук колата не върви" елате на Околовръстното и там ще видите!Живи и здрави като настроим баварията,пак ще замерим да видим ще стане ли достоен претендент за Бравото!Евала на всички,мнооого готина вечер! :D
                                Случайно скоро попаднах на твой клип У В-боксУ и това ми направи впечатление. До 150-170 БМВ-то е ракета, но после нещо тъпче на място. Викам си няма да пиша да не те обидя, но явно правилно съм забелязал
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X