Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления и отзиви от ИТАЛФЕСТ 2013

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления и отзиви от ИТАЛФЕСТ 2013

    Колеги, благодаря, че сте ми запазили правото първи да изкажа своите впечатления Според мен - Италфестът беше много добър, но има какво още да се желае. Ще се опитаме следващият да е още по-добър! Въпреки леките неприятности с времето в началото, както и малко неразбории около някои от състезанията - смятам, че всичко се получи добре. Затова помогнаха много хора, наистина много, и ако започна да ги изброявам - със сигурност ще забравя някой, затова ще кажа само ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички, които помогнаха за организацията на Италфест 2013. Благодаря на всички, които дойдоха отблизо и далеч, за да се съберем и изкараме страхотни 2 дни. Ако имате снимки - подберете кадрите, които смятате за подходящи и ми ги пратете (най-добре да ги качите в някой "облак" и да ми пратите линк за сваляне), аз ще се постарая да ги кача в галерията в най-скоро време.

    #2
    И ние се прибрахме току що.Благодаря на организаторите за перфектно свършената работа. Прекарахме си чудесно. Има малко снимки, ще ги видите.
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      #3
      :D Аз си изкарах супер, приятелите, които дойдоха с мен също. Останаха с много приятно впечатление за втора поредна година. И аз искам да Благодаря на всички, които допринесоха за хубавия фест!. Специални благодарности и на колегата Явор, който се погрижи за настаняването и вечерята ни!. Снимки ще пращам като сваля моите

      Коментар


        #4
        И аз мисля, че фестът се получи добре. И както и предишния път, когато бяхме в Хасково, си изкарахме супер! Само повече хора да се бяха престрашили да дойдат...Направих албум в галерията и качих снимките от моя апарат. По-нататък и видео (че сега нещо не остана пауър :D).
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Мда, феста беше на ниво определено се видя че дори и посещаемоста да не е както на Лесново, нещата могат да се получават.......организацията също беше бомба......автородеото може би беше най - добрата идея......
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            Аз бях и на двата дни, като цяло феста беше ок, но в интерес на истината очаквах доста...доста по-висока посещаемост...

            Коментар


              #7
              Снощи явно умората си е казала думата - бях направил леко нелогичен линк на албума в галерията. Yellow_Flash_Colorz_PDT_35Коригирах го (старият е
              Код:
              http://gall.fiat-bg.org/v/BGALL/italfest2012_001/
              правилният е http://gall.fiat-bg.org/v/BGALL/italfest2013). Ако някой е пратил някъде стария линк, да знае че не работи! Моля за извинение! Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Много яко беше !! :D

                Коментар


                  #9
                  адски много съжалявам че неможах да дойда .... бях на семинар в Плевен ...

                  Коментар


                    #10
                    Качих и видеото от авто-родеото от моя фотоапарат тук: http://youtu.be/dhBRcvuducY (~15 минути)
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Някой ме е снимал как джиткам по трасето за майсторско. Аз минах само пробно, а те взели, та ми засекли и време http://youtu.be/06_7aK6gyloИ най-бързият Фиат на Италианско преследване:

                      Коментар


                        #12
                        Oстанах приятно изненадан от фест-а - миризма на гуми, бензин, нафта, съединител, шум от генерации и мачкащи се ламарини !!!!!!!!!!!! Недостатък бяха забавянията, които естествено се дължат на липсата на достатъчно хора от гледна точна на организация. Лично мнение е, че същия брой хора щяха да са на пистата, дори при по-високи цени за вход, но за организаторите щеше да е далеч по-лесно да намерят персонал при наличието на финанси ! Атоводео-то определено беше атракцията, за драга аз лично се успах малко, но поне Хасково разбра за фест-а.ПП. Догодина пак толкова разнообразни моторни надпревари и вход по 15лева на ден, все пак един глупав драг на Божура или Кондофрей входа е по 10лв, а Италфест е 1 път в годината и имаше Автородео, Драг, Тайм Атак и т.н. и т.н.ПП2. Евала на организаторите, Оги дано не си ме разбрал погрешно колега, хареса ми Фест-а, дано догодина е още по-добре и с още повече посещаемост, която може да се постигне с фест-ове като този !!!
                        Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                        Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                        Fiat Tipo 1991 - ex
                        Fiat Uno Fire - ex ex

                        Коментар


                          #13
                          специално мен ме изкефи много драга ама нещо работата с времената се се издъни ако може някои да пусне някакви времена в алфа форума има някакви времена неофициални но мен ме няма там

                          Коментар


                            #14
                            nastybg написа:
                            O- миризма на гуми, бензин, нафта, съединител, шум от генерации
                            Ти май на БМВ събор не си ходил
                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              #15
                              MartoModev написа:
                              nastybg написа:
                              O- миризма на гуми, бензин, нафта, съединител, шум от генерации
                              Ти май на БМВ събор не си ходил
                              Ходил съм на бая, освен на последния, който беше в Пловдивския панаир, само дето не виждам какво общо има това или трябваше да бъде шега ?
                              Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                              Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                              Fiat Tipo 1991 - ex
                              Fiat Uno Fire - ex ex

                              Коментар

                              Working...
                              X