Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BlueStorm написа:
    BlueStorm написа:
    Колеги от Пловдив,ще помоля,като качвате снимки,да намаляте размера 75-150К са предостатъчни за форум,с тези големи размери с които публикувате,излишно забавяте отварянето и заемате памет...Не сме Клуб М или Playboy...или фотофорум ... vesko.t :
    Колега, нещо не можах да те разбера?! Що не се върнем в 19 век, знаеш ли как бързо ще се отварят темите тогава. Аз се молих преди година точно за това - да се вдигне разрешения макс. размер на файловете, ти сега ме караш да ги намалям.
    Жорка не са пали батка, верно твоите са си бая големи фаилове предвид апарата с които снимаш.Ама на мен ми е много досадно снимка по снимка да оразмерявам и за тва и рядко качвам. Искам да питам, не можели да се направи нещо за автоматично ресаизване на фаиловете (не разбирам много) като в мобилето например, там няма ограничение на фаила а после всички излизат еднакво големи като ги разглеждаш?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      Слави, Слави... ...и ти ли братко! Тц, тц, тц!!! Досега не си ме виждал разпален! :D
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        Еее, има ли една тема, в която да пишем ние от Пловдив и някой да не се кара за нещо. Като не Ви харесват снимките недейте да ги гледате. А и нали вече сървъра е доста по-добър ... какъв точно тогава е проблема ... А и на нашите резолюции снимките изглеждат супер мини, след като се намалят още ще стане супер кофти ... Обаче да хванем статистиката ... NGD-то рядко пише, но като напише нещо и след тва все някой админ драска с червено след него.Ся тая тема да я озаглавим скандалните пловдивчани в действие
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          Добре де, а на вас какво ви пречи да я ако намалите? Нали сте хакери, една снимка ли не може да намалите? :D :D :D Колегата само препоръчва, не задължава!П.С. Снимките са ви супер и ми хареса Пунтото на колежката с номер 7575

          Коментар


            ШШШ алооо! Тази тема за какво беше, а?Някой няма ли да напише нещо съществено по въпроса Съгласни, несъгласни?Съгласен съм, че темата за снимките е важна, но на друго място във форума се разправяйте ПС: Колега doofiat, не знам какво ти пречат големите снимки на Жоро!
            Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
            Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
            ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

            Коментар


              INTEGRALE написа:
              ШШШ алооо! Тази тема за какво беше, а?Някой няма ли да напише нещо съществено по въпроса Съгласни, несъгласни?Съгласен съм, че темата за снимките е важна, но на друго място във форума се разправяйте ПС: Колега doofiat, не знам какво ти пречат големите снимки на Жоро!
              Всички сме там в неделя то се знае. Вземи да идваш в сряда и ще знаеш и ти . Ама нали трябва да става каламбур от думи трябва да се пише нещо ... И не си видял кой е направил забележката за снимките, не doofiat, а vesko.t .
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                EVITA написа:
                INTEGRALE написа:
                ШШШ алооо! Тази тема за какво беше, а?Някой няма ли да напише нещо съществено по въпроса Съгласни, несъгласни?Съгласен съм, че темата за снимките е важна, но на друго място във форума се разправяйте ПС: Колега doofiat, не знам какво ти пречат големите снимки на Жоро!
                Всички сме там в сряда то се знае. Вземи да идваш в сряда и ще знаеш и ти . Ама нали ртрябва да става каламбур от думи трябра да се пише нещо ... И не си видял кой е направил забележката за снимките, не doofiat, а vesko.t .

                Коментар


                  Взимам си бележка и за срядата и за объркването Колега doofiat, извинявай че те обвиних несправедливо!
                  Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
                  Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
                  ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

                  Коментар


                    Slavi_Lancia написа:
                    ...Ама на мен ми е много досадно снимка по снимка да оразмерявам и за тва и рядко качвам. Искам да питам, не можели да се направи нещо за автоматично ресаизване на фаиловете (не разбирам много) като в мобилето например, там няма ограничение на фаила а после всички излизат еднакво големи като ги разглеждаш?
                    Извинявам се, че ви пиша извън темата, ама да ви припомня един бърз и лесен начин за преоразмеряване на снимки:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=7023 :D
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      Ето две снимки от срещата днес 07.01. Качвам ги за да отбележа че съм присъствал :D От доста време не бях се явявал.
                      Прикачени файлове
                      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                      Porsche 944 S2
                      http://www.valmcrae.snimka.bg/
                      http://vbox7.com/user:val_mcrae
                      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                      Коментар


                        Slavi_LanciaИмаш проблеми и въпроси към бравото защото не даваш на Мая да го кара... Хак да ти е . Получихме оплакване срещу теб по въпроса . Вземи сериозни мерки за отстраняването на проблема , иначе агнето което смятаме да ядем ще го плащаш ти......... :D :D :D
                        Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                        ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                        Коментар


                          :D кара го бе, как да не го кара вече има 400 метра стаж на него :D
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                          Коментар


                            Хайде приятно гледане.......и се наслаждавайте на бързо и леко отварящата се тема!!!
                            Прикачени файлове
                            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                            BlueStorm transforms . . .
                            . . . !!!

                            Коментар


                              Прикачени файлове
                              Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                              Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                              BlueStorm transforms . . .
                              . . . !!!

                              Коментар


                                Прикачени файлове
                                Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                                Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                                BlueStorm transforms . . .
                                . . . !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X