Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИталФест 2006 писта Дракон-с. Калояново 7-Октомври

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ИталФест 2006 писта Дракон-с. Калояново 7-Октомври

    Здравейте колеги, откликвам на молбата на организаторите на таз годишния Италфест и поствам тяхното предложение и покана за мероприятието.
    Дами и Господа,Таз годишния ИталФест 2006 ще се проведе на 7ми Октомври на единствената в България състезателна писта край град Пловдив, намираща се в село Калояново.Писта Дракон е единствената писта в България, която може да ни предложи едно от най-интересните състезания, а именно Италианското Преследване, което ще е част от таз годишната програма на фестивала.Другата част от предварителната програма е:Конкурси:1.Оптичен тунинг (външен+вътрешен)2.Силов тунинг (двигател,трансмисия, спирачки, изпускателна система и т.н.)3. Аудио Тунинг4. Ретро автомобилСъстезания:1. Драг на 402метра2.Майсторско шофиране3.Италианско ПреследванеПС; Това е за сега предварителна програма, която може да претърпи промени.Очаквайте повече информация скоро...
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    #2
    Bрао колега...

    Коментар


      #3
      Да има и двете, защото аз не намерих първата. Поне хората да се ориентират. То верно, че още не съм пила кафе, де, но е хубаво да има информация. Аз поне не знаех нищо за този Фест до преди минутки. Като мине Феста може да затриете и двете теми ... хихихи ... Е, сега ме линчувахте вече.

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        Има вече една такава тема пусната от ZoE. Една от двете е ненужна.
        OK избери си едната от двете и я прати в кофата.ОПССССС извинявай ! погледнах че си я преместил.
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          И аЗ "леко" се учудих че ми липсва темата???

          Коментар


            #6
            ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,най-после нещо и в ношия форум--за малко да си помисля,че Ланча и Алфа са по-италиански коли от нашите Даже по едно време си мислех,че тази година Феста ще бъде без участието на "Клуб Фиат".....
            Croma 2.0 ie
            www.italcars.org

            Коментар


              #7
              Е колега никой като не се сеща от вашия форум да напомни За ФЕСТА- та по случая аЗ реших...ноооо...

              Коментар


                #8
                Супер идея да е около пловдив

                Hot!!!

                Коментар


                  #9
                  Да бе верно, хем ми е наблизо, хем мога да скъсам някой на 400 м. ако той кара на задна!!!

                  Коментар


                    #10
                    Много близо бе маина, къде отиде удоволствието от пътуването до феста ша взема да мина от Пловдив през троян-кърнаре от там на дясно после през шипка надолу, Карлово, и хоп на Калояново.
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #11
                      Slavi_Lancia написа:
                      Много близо бе маина, къде отиде удоволствието от пътуването до феста ша взема да мина от Пловдив през троян-кърнаре от там на дясно после през шипка надолу, Карлово, и хоп на Калояново.
                      ДА бе батка, хубаво е да се поразходи човек, ама ако някой се навие да се дърпаме )))))))))))) - да не ми е уморана колата.))))))))))))

                      Коментар


                        #12
                        fhh написа:
                        ДА бе батка, хубаво е да се поразходи човек, ама ако някой се навие да се дърпаме )))))))))))) - да не ми е уморана колата.))))))))))))
                        Ауу, ще се дърпаме ли? Може, може ... Добре, че имам огледала за задно виждане, че да следя как се справяш. :D

                        Коментар


                          #13
                          AFBWorld написа:
                          ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,най-после нещо и в ношия форум--за малко да си помисля,че Ланча и Алфа са по-италиански коли от нашите Даже по едно време си мислех,че тази година Феста ще бъде без участието на "Клуб Фиат".....
                          Поканата беше забавена - защото не беше сигурно дали и кога пистата е свободна. Датата вече е потвърдена - 7 октомври. Как така ще мине без да се поканят ВСИЧКИ с италиански коли - просто точното инфо стана известно вчера. По нататък ще дам инфо и за хотели - резервации,(захората решили да нощуват в Хисаря - там ще има закриване с вечерно парти) програма по часове, уточнени мероприятия. Надявам се да стане още по-интересно от миналата година с гонките на 402 метра, италианското преследване и други изненади. Ще има награди от спонсорите и купи за различните категории- разбира се всеки може да се пробва в майсторското шофиране по писта, гонките и всички конкурси. Относно сигурността - ще има осигурени - полиция, линейки, пожарни и стюарди на пистата, както и всичко необходимо.В района на пистата ще се допускат само итал. автомобили - другите автомобили ще останат извън района на пистата- като разбира се феновете са свободни да влязат. :D
                          Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
                          Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
                          Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
                          Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
                          MB CLK - 430 V8

                          Коментар


                            #14
                            EVITA написа:
                            fhh написа:
                            ДА бе батка, хубаво е да се поразходи човек, ама ако някой се навие да се дърпаме )))))))))))) - да не ми е уморана колата.))))))))))))
                            Ауу, ще се дърпаме ли? Може, може ... Добре, че имам огледала за задно виждане, че да следя как се справяш. :D
                            А то и моите огледала са на место и аз ще гледам!

                            Коментар


                              #15
                              fhh написа:
                              EVITA написа:
                              fhh написа:
                              ДА бе батка, хубаво е да се поразходи човек, ама ако някой се навие да се дърпаме )))))))))))) - да не ми е уморана колата.))))))))))))
                              Ауу, ще се дърпаме ли? Може, може ... Добре, че имам огледала за задно виждане, че да следя как се справяш. :D
                              А то и моите огледала са на место и аз ще гледам!
                              Ако успеем да дойдем и си с 0,9 двигател може да се пробваме едит: пък и да не си с 0,9 двигател - пак може а на гонките на 400м има доста фиати дето с чинкуечентотата ще ги смажем (е чак смажем-не ама ще бием)

                              Коментар

                              Working...
                              X