Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kondofrey Drag Challenge Round 2 - 1 & 2.09.2012

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kondofrey Drag Challenge Round 2 - 1 & 2.09.2012

    колеги, отдавна не съм се виждал с водачите на GT-та и се надявам там да се видим.поздрави!

    #2
    първата заявка за участие вече е на лице - пунто гт с надежди за време под 15 сек.

    Коментар


      #3
      Видях се с организаторите от www.dragracing.bg, които предлагат на Фиат Клуб България клубно място на пистата, където да можем всички да сме на едно място, евентуално да си опънем шатра, знамена на клуба, барбекю и т.н. Всичко това е абсолютно безплатно, единственото което се изисква от клуба е да отидем в петък преди състезанието и да си заградим местенце.Аз със сигурност ще съм там, но мисля, че това е една добра възможност за Клуба да направи нещо от сорта на италфест. При проява на интерес мога да съдействам.

      Коментар


        #4
        там сам

        Коментар


          #5
          явно ще сме само двамата от фиат клуба

          Коментар


            #6
            Бройте ме и мене от фиат клуба но само като зрител
            Kaрам разумно...от време на време.

            Коментар


              #7
              А ето и моята фиатка за да се познаеме на събитието
              Прикачени файлове
              Kaрам разумно...от време на време.

              Коментар


                #8
                днес май видях колегата с гт то взе 1 бимбара
                Kaрам разумно...от време на време.

                Коментар


                  #9
                  Браво за италианките, за съжаление явно кофти жребий им се падна и не ги видяхме в класирането напред.2 купета турбаланки май бяха с времена около средните 13-ки и една алфа JTD с много интересен запис отзад 4,2 JTD, явно колегата нарочно беше разменил двете цифри, предполагам е бил 2,4 JTD, пък и отпред на кулера пишеше V8, ако действително е имал подобрен двигател под капака евала за мерака Другия път повече мераклии, защото определено има силни коли във форума, следващия 3-ти кръг ще е на 6-7.10.2012 г., но ще си помисля дали пак да отвися там 12-13 часа, голямо размотаване м/у класовете, което много дразни и изнервя
                  punto HGT

                  Коментар

                  Working...
                  X