Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събор в с.Гела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Събор в с.Гела

    Здравейте, някой ходил ли е на събора в с.Гела и тази година ще ходи ли да се организираме нещо.Аз не съм ходил досега но имам голямо желание да го посетя тази година и да се насладя на хубава родопска музика, звука на гайдите, чистият въздух в съчетание с невероятната природа на китните родопи.
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    #2
    Re: Събор в с.Гела

    IvanIanushev написа:
    Здравейте, някой ходил ли е на събора в с.Гела и тази година ще ходи ли да се организираме нещо.Аз не съм ходил досега но имам голямо желание да го посетя тази година и да се насладя на хубава родопска музика, звука на гайдите, чистият въздух в съчетание с невероятната природа на китните родопи.
    А кога ще колега ?
    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

    Коментар


      #3
      4-ти и 5-ти Август (събота и неделя).
      ----------------------------------------------------------------------------
      Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
      ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
      ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

      Коментар


        #4
        Ето клип от миналата година - http://www.youtube.com/watch?v=P1Mhm...&feature=share
        ----------------------------------------------------------------------------
        Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
        ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
        ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

        Коментар


          #5
          Събора до колкото помня е първата събота и неделя след Илинден.Аз съм бил преди доста години за последно, след това ни завлече работата, бебетата... Невероятно мероприятие е, чак настръхвам като се сетя Много искам да заведа и жената там, но за съжаление запознати ми намекнаха, че станал много комерсиален последните 1-2 години и съм малко раздвоен... но пък защо не, 2 дена разходка няма да навреди, може да се съберем и да ходим заедно

          Коментар


            #6
            Аз ходих 2 години подред с приятели. Грабвахме се от Бургас с 2-3коли. Правихме си голям лагер и голям купон ставаше, НО за съжаление по тея събори ходят яко "дронджари" и опорочават всичко. Като се надрусат и изпаднат в транс и почнат с тея тарамбуки или както там се казват да тупкат ти се отщява. Иначе ако се абстрахираш всичко е супер. Само да знаеш, че през деня температурите могат да стигат до 34-35 градуса като напече, а после нощеска(4-5 часа) като сме лягали е показвало 7 градуса.Иначе събора е винаги е първата събота и неделя на месец август.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              Ех тоз моят късмет.Ще го пропусна тази година.Догодина ще се постаря да отида.
              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

              Коментар


                #8
                Бил съм и аз на събора и мога да кажа,че е невероятно пореживяване.Можеш да седнеш също да ядеш родопски специалитети и да си оближеш пръстите на кажи речи половин цена от другаде и двойно по-големи порции.А има и целодневни хора.Красиво си е.Родопите са ми любимата планина.Преди да стана семеен и да имам други ангажименти,ходих кажи речи всяка събота и неделя там на разходка.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  #9
                  popara801 написа:
                  Бил съм и аз на събора и мога да кажа,че е невероятно пореживяване.Можеш да седнеш също да ядеш родопски специалитети и да си оближеш пръстите на кажи речи половин цена от другаде и двойно по-големи порции.А има и целодневни хора.Красиво си е.Родопите са ми любимата планина.Преди да стана семеен и да имам други ангажименти,ходих кажи речи всяка събота и неделя там на разходка.
                  Митак специално на самия събор хич не е ефтино. Всичко е скъпичко, а чеверметата излизат направо златни. Иначе по кръчмите в разните градчета и селца си е ефтенийка.
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    #10
                    Местя темата и отправям забележка на автора - колега, още от темите с протестите пускаш теми за срещи и мероприятия в раздел "Общи приказки", а си има специален раздел който е само за срещи и мероприятия.

                    Коментар


                      #11
                      z_sutrov написа:
                      popara801 написа:
                      Бил съм и аз на събора и мога да кажа,че е невероятно пореживяване.Можеш да седнеш също да ядеш родопски специалитети и да си оближеш пръстите на кажи речи половин цена от другаде и двойно по-големи порции.А има и целодневни хора.Красиво си е.Родопите са ми любимата планина.Преди да стана семеен и да имам други ангажименти,ходих кажи речи всяка събота и неделя там на разходка.
                      Митак специално на самия събор хич не е ефтино. Всичко е скъпичко, а чеверметата излизат направо златни. Иначе по кръчмите в разните градчета и селца си е ефтенийка.
                      Еми да.То си е малко селце,но доло в Широка Лъка си сядам и за 10кинта не мога да си изям кавармата с картофките.Порция картофи от най сладките които съм ял беше 2лв 300грама.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #12
                        ogi28b написа:
                        Местя темата и отправям забележка на автора - колега, още от темите с протестите пускаш теми за срещи и мероприятия в раздел "Общи приказки", а си има специален раздел който е само за срещи и мероприятия.
                        Извинявам се колега, не се съобразих.
                        ----------------------------------------------------------------------------
                        Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                        ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                        ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                        Коментар


                          #13
                          Ходи ли някой на Гела? Някакви отзиви от тази година има ли?
                          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                          Ex.Opel Astra

                          Коментар

                          Working...
                          X