Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАТ за лятната среща в Родопите.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЧАТ за лятната среща в Родопите.

    Тема за чат на тема "лятната среща".

    #2
    недейте бе хора неможели 1-2 седмици по рано... та срещата пак да стане международна...точно тази дата ли беее...
    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

    Коментар


      #3
      bahricin написа:
      недейте бе хора неможели 1-2 седмици по рано... та срещата пак да стане международна...точно тази дата ли беее...
      Комплекса може да ни вземе на тези дати За съжаление датите не подлежат на корекция!!!Мисля,че има достатъчно време ако сте решили да присъствате да си освободите датите (ако е възможно)
      "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
      не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

      Коментар


        #4
        невъзможно... това е моят роден край...само на около 7-8 км пряко е бащиното село БОРОВİЦА ... и само за 2 седмици съм там . иначе трябва да се разведа с жената...
        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

        Коментар


          #5
          Тука като гледам ще има възможности за състезания като например:-най-бързо изпиване на басейна-най-болезнено падане от стената за катерене-най-атрактивно пребиване от батута
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            #6
            Да отговоря на Веско за пътя - гарантирам за пътя от София до разклона за Момчилград/Джебел, че е перфектен.По-нататък и аз не съм ходил, но колегите от Кж ще кажат как е.

            Коментар


              #7
              истината за този район е че е изключително богат на кислород ...ще сте опиянени от О2 аз се зареждам 2-3 седмици годишно с този елемент и върви цяла година значии..
              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Да отговоря на Веско за пътя - гарантирам за пътя от София до разклона за Момчилград/Джебел, че е перфектен.По-нататък и аз не съм ходил, но колегите от Кж ще кажат как е.
                къде отиваш бе човек... какъв джебел м-град....от центъра на кж си в посока Ардино...многоо завои но пътят е много добър асфaлтиран и специално много ме кефят тези завои усещам че карам кола... на около 25 -30 км е местността... преди Ардино се завива на дясно в гората...сигурно има табели...
                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                Коментар


                  #9
                  Пак на питка си майна, бе!!!Ако съм сам, хвръквам веднага, но с две деца ... ще ги утрепя от път!Най-вероятно пропускам!
                  I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                  Коментар


                    #10
                    bahricin написа:
                    Immortal написа:
                    Да отговоря на Веско за пътя - гарантирам за пътя от София до разклона за Момчилград/Джебел, че е перфектен.По-нататък и аз не съм ходил, но колегите от Кж ще кажат как е.
                    къде отиваш бе човек... какъв джебел м-град....от центъра на кж си в посока Ардино...многоо завои но пътят е много добър асфaлтиран и специално много ме кефят тези завои усещам че карам кола... на около 25 -30 км е местността... преди Ардино се завива на дясно в гората...сигурно има табели...
                    Моя грешка. Да така е, както казваш.Гледах уж картата, ама кво съм гледал...

                    Коментар


                      #11
                      Ю бре курортеее.Ми и ние сме вече записани.Един колега и той иска да доведе жена си и малкия.Ако се навият за тези дати,ще ги пиша и тях.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #12
                        Като гледам до тук какви ’ора са се записали...няма как да се пропусне тази среща
                        "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                        не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                        Коментар


                          #13
                          А аз като гледам до тука всяка втора стая ще е с кошара. Направо трябва да се реши къде ще е позиционирана детската ясла и кои ще са лошите даскалици.
                          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                          Ex.Opel Astra

                          Коментар


                            #14
                            avvasilev написа:
                            Пак на питка си майна, бе!!!Ако съм сам, хвръквам веднага, но с две деца ... ще ги утрепя от път!Най-вероятно пропускам!
                            Василев стегни се, ще им направим на пук, другата седмица съм по Делиорманско, ще им покажем как се прави среща.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              S_BANKOV написа:
                              avvasilev написа:
                              Пак на питка си майна, бе!!!Ако съм сам, хвръквам веднага, но с две деца ... ще ги утрепя от път!Най-вероятно пропускам!
                              Василев стегни се, ще им направим на пук, другата седмица съм по Делиорманско, ще им покажем как се прави среща.
                              Аз имам и една кайсиева обещана, ама от теб ли беше ...
                              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                              Коментар

                              Working...
                              X