Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДНЕС е четвъртък :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Логан написа:
    Tickle написа:
    о, аз забравих, а и никой не ми се обади да ме подсети, както друг път
    ......а аз реших че си там, защото когато паркирах колата, имаше отпред едно браво като твоето...... .....обаче така и не те видях....Срещичката не беше лоша, макар и в камерен състав......поне посрещнахме новият колега подобаващо...."edgecrusher", добре дошъл при нас....
    Наистина с малко хора, но беше супер ... Много благодаря на колегата с уното (вие си знаете кой), е все пак Fire_999, за да не остане безизвестен, за това, че ме откара от НДК обратно до пицарията, след като осъзнах, че торбата ми в която имаше разни работи на обща стойност около 200лв е останала там ... Уното му върви супер, човек да няма за какво да се оплаче... Между другото навих си телефона и като се прибера в Бургас ще ти намеря копчето, което търсиш Освен това благодаря на Румен, макар че не му знам ника, за хубавия ключодържател на Вартбург, какъвто търсех от адски много време и никъде не успявах да намеря (тъкмо се бях отказал да търся) ...Срещичката беше супер, надявам се, че като се прибера в Бургас и там ще има такива приятни хора ... Ще се постарая да дойда на националната среща... Дано да се получи ...

    Коментар


      #32
      Аз пък се извинявам... задържаха ме на работа и вече нямах и онзи половин час, който бях решил да отделя за целта... и трябваше да бързам за Ст.гр.
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар

      Working...
      X