Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3 юни писта Междене

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    3 юни писта Междене

    Здравейте колеги,с момчетата от Габрово и Търново мислим да си направим една обща среща на писта Междене на 3 юни неделя и пускам тази тема за да коментираме и ако има навити колеги от околоните градове и не само да се включат във мероприятието.Минава ми една идея през ума да си направим едно вечерно събиране на 2 юни някъде в околиите,но за момента само аз съм съгласен Айде започвайте да коментирате.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    Ако ще се събираме по околиите е хубаво срещата на междене да е преди това. кат се насерем вечерта на никого няма да му е до каране . иначе съм навит за 3-ти
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      Ами да де ама няма как,събота вечерта да си спретнем някъде едно пиене на някоя вила или не знам,да видим колко хора ще се съберем и ще го мислим тогава ПОЕМАМ ИНИЦИАТИВАТА за търсене на място за събота вечерта.В неделя да се качим на Междене.Пък 2 неделите има хора от Габрово дето се качват там с измислени бегачки по 80-90 коня и има доста ирония,ще стане много интересно ако се появи колегата s00ry понеже има двама с БМВ-та 2.8 дето си мислят,че въвят
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        ivailo rachev написа:
        Ами да де ама няма как,събота вечерта да си спретнем някъде едно пиене на някоя вила или не знам,да видим колко хора ще се съберем и ще го мислим тогава ПОЕМАМ ИНИЦИАТИВАТА за търсене на място за събота вечерта.В неделя да се качим на Междене.Пък 2 неделите има хора от Габрово дето се качват там с измислени бегачки по 80-90 коня и има доста ирония,ще стане много интересно ако се появи колегата s00ry понеже има двама с БМВ-та 2.8 дето си мислят,че въвят
        колегата сорру в момента е без мотор...., живот и здраве до няколко седмици ще съм с 2-ка 16в турбо и нема им се верва какво ще им се случи но до тогава колегата добо може да им загатне за кво иде реч а за срещата аз съм за
        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

        Коментар


          #5
          Аз и Роската "с0ррЪъЪ"сме сигорну от Велико Търново , малко ще бъде кофтии да се саберем напрво там но както решите
          dEv # LiFe sTyLe

          2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

          Коментар


            #6
            Ами аз за пистата в момента мога само да мечтая,щото съм със семейна катафалка Либра на метан.Иначе за събирането вечерта в събота съм ЗА.Очаквам Ивайло да уреди няква виличка да се почерпим дето се вика.Аз в съботата ще съм в Гора Оряховица до следобяда предполагам.Затова на връщане от там мога да мина дори и с преспиване и напиване.В неделята ще дойда и на пистата.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              popara801 написа:
              Ами аз за пистата в момента мога само да мечтая,щото съм със семейна катафалка Либра на метан.Иначе за събирането вечерта в събота съм ЗА.Очаквам Ивайло да уреди няква виличка да се почерпим дето се вика.Аз в съботата ще съм в Гора Оряховица до следобяда предполагам.Затова на връщане от там мога да мина дори и с преспиване и напиване.В неделята ще дойда и на пистата.
              Ей това ми е идеята да се поналеем в събота вечерта и в неделя на пистата,кой с кола,кой с катафалка няма значение
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                Стига с туи пиине бе ... само туи си мислите .зарибен съм за неделя аз
                Целта е една,скороста е различна - HGT !

                Коментар


                  #9
                  Айде да повдигна малко темата,нека да направим един списък кои колеги ще идват в неделя и кои са навити за събота вечерта.Аз съм ЗА и за двете
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    #10
                    аз и добо най вероятно ще сме само за неделя за пистата
                    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                    Коментар


                      #11
                      и аз за неделя
                      не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

                      Коментар


                        #12
                        и аз съм за неделя!
                        STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

                        Коментар


                          #13
                          Еми вижте колко човека ще се съберете от Габрово за събота вечер за виличка и като сметнете още 2-3 от Стара Загора и може да направим нещо.Все пак е само за 1 вечер.А за неделя ясно.На Междене не е ли платена пистата?

                          Коментар


                            #14
                            Sandra написа:
                            Еми вижте колко човека ще се съберете от Габрово за събота вечер за виличка и като сметнете още 2-3 от Стара Загора и може да направим нещо.Все пак е само за 1 вечер.А за неделя ясно.На Междене не е ли платена пистата?
                            да платена е плаща се по 2лв на автомобил независимо дали ще се състезава или ще гледа ама според мен не мисля че тези 2лв са проблем
                            STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

                            Коментар


                              #15
                              dqvola6669 написа:
                              Sandra написа:
                              Еми вижте колко човека ще се съберете от Габрово за събота вечер за виличка и като сметнете още 2-3 от Стара Загора и може да направим нещо.Все пак е само за 1 вечер.А за неделя ясно.На Междене не е ли платена пистата?
                              да платена е плаща се по 2лв на автомобил независимо дали ще се състезава или ще гледа ама според мен не мисля че тези 2лв са проблем
                              Е 2лв ще ги преживеем някак си.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X