Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки и впечатления от националната среща в Бяло камъне.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки и впечатления от националната среща в Бяло камъне.

    Откривам темата с благодарност към организаторите на пролетната национална среща на Фиат Форум България.Благодарности и на всички колеги уважили събитието и включили се активно в организираните игри.Снимки от срещата
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    Много яка среща се получи.Скоро не беше имало такава.Благодарности на организаторите.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Ама тя срещата още не е свършила...

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Ама тя срещата още не е свършила...
        Мдаа... Ние още сме тук! :DПоследния фиатаджия ще си тръгне утре. Значи и срещата свършва утре.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Момент от състезанието по смяна на гуми за жени. В главната роля в клипа - жена ми .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Aйде, беееееееееее!
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #7
              Спечелих грамота и награда за най-бърз търкал на резервна гума през пресечен терен.Видео от търкалаСнимки от срещата
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Самохвалковци!Пък ние продължаваме срещата, само че в Зара Сити... Ей ся тука се печат некви меса...Омирисваме махалата...

                Коментар


                  #9
                  Дидо,Ви омирисахте махалта, а ни цялото селооооооо.Ха наздравеееееее. :D :D
                  първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                  Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                  Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                  Коментар


                    #10
                    Направих албум в галерията и качих снимки от моя апарат. За съжаление,
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Здравейте!Вчера вечерта случайно се оказахме на вашата сбирка на Бяло Камъне и след приятната веселба останах с много хубави впечатления от феновете на Фиат. Тъй като няколко човека ни питаха какво снимахме, то ще споделя малко от моите аматьорски напъни в околността.Цялата история започна, когато един приятел ми се обади какво ще правя през почивните дни, тъй като го били оставили да ергенува, та го поканих да направим разходка из региона на Карлово, Калофер, Калифорния (тези три така известни щата :D ) и след като моята кола (от една друга марка, неподходяща изобщо за споменаване) беше отново в сервиза при мои приятели от Карлово, той дойде и решихме да поснимаме, тъй като това ни е общото хоби. Ноооо както винаги, нещата се объркаха и той нямаше къде да преспи в региона. След решителна обиколка в Карлово и почти отчаяни вопли и молби, отправени към хотелите в района, се оказа че места има на любимото ми Бяло Камъне, което отдавна бях набелязал като приятна дестинация.И ето така се озовахме далече от цивилизацията, с почти никакъв обхват на телефоните, но обградени от невероятна красота:Оглеждайки се наоколо, се натъкнахме (без бой не признавам, ама направо си беше мерак за примъкване) към готините собственици и очарователните собственички на Фиати, та чак апарата загуби ума и дума и се чудеше къде да фокусира :DСледобедното кафе, размесено с бира и спрайт (или беше севън ъп?) предизвика времето да ни зарадва с бърз пролетен дъжд, който да поизмие прахта от колите:Аз направо предложих да минем на по-добри почистващи препарати, като водка или ракия, но се достигна до консенсус, че не трябва да се бърза, защото имаше едни съмнения за наличните количества (за това по-късно ще стане въпрос). Разбира се, вслушах се в съвета, и тръгнахме на разходка из региона, където се оказа че се разхождат и похапват тревица едни красиви създания, ползващи цяла 1HP:А от страни, краткият дъжд, изчистил въздуха, залеза и невероятната природа, бяха създали една пъстра палитра:Приближавайки се към малкия язовир, ние се натъкнахме на една забравена мощ, заравнявала дълги години пътя към това приказно място:Ето го и самият язовир, който беше завладян от групата на Фиат, които не се страхуваха от завалялия дъжд и смразяващия вятър:И тук не бяхме подминати от два красавеца (отново само по 1 HP):Имаше и сцена от Fast and Furious, която случайно засякох с фотоапарата :DПоследен поглед към обагрените планини:Дъгата ни изпраща последен поздрав, преди залеза да отстъпи на нощта (и твърдата музика и напитки):Беше време... Устните бяха пресъхнали... Трябваше да се връщаме... Към купона!Тъй като бяхме случайно оказали се на тази страхотна сбирка, не си позволихме да снимаме, за това остават вашите снимки от самото събитие Цялата вечер беше изпълнена със страхотно настроение, вдъхновяващо пеене на караокето, много алкохол, танци и веселба.Няма да пропусна момента, когато настъпи Нова Година и пуснаха дунавското хоро :D :D :D Даже имаше тост за много години на нашата маса, ама то на кой ли му пукаше какво става, след като всичко беше на шшшшшессссссссссссс’ :D Специални поздрави към дамите, които бяха до масите от към бара :DБеше едно страхотно изживяване!Наздраве!P.S.:По време на снимките не бяха наранени природата, флората и фауната, кончетата и фиатите, но пък свърши цялата водка "Абсолют" в ресторанта, но за последното няма да се извиняваме! :D

                      Коментар


                        #12
                        ПЪЛНА ЛУДНИЦАААААААААА! Невероятен купон и доста "жици"! Няма да пия повече... ееее няма и по-малко! Прибрах се преди час. Отвратително главоболие през целия път.

                        Коментар


                          #13
                          peterst написа:
                          Здравейте!Вчера вечерта случайно се оказахме на вашата сбирка на Бяло Камъне и след приятната веселба останах с много хубави впечатления от феновете на Фиат. Тъй като няколко човека ни питаха какво снимахме, то ще споделя малко от моите аматьорски напъни в околността.
                          По едно време се зачудих дали някой не е наел фотографи без да разбера. Радвам се, че сме допринесли за вашето добро настроение. А като гледам профила - комшии, може би затова единият от двамата мъже ми изглеждаше изключително много познат. Поздрави, хубави снимки са станали.

                          Коментар


                            #14
                            Пролетната Национална среща на ФФБ 2012 - едно дългоочаквано събитие което остави в мен много приятни емоции , изживявания и много весело настроение. Добре организирано с игри,награди и купон до зори Тук е момента да Благодаря на организаторие на това мироприятие,което много ни зарадва. Приятно ми беше отново да присъствам и да се видя с повечето колеги и запозная с такива , с които до сега се знаехме само никово от форума. До нови срещи!
                            Уважавам тези,които ме уважават!
                            Clube do Marea!

                            Коментар


                              #15
                              В момента качвам снимки от моя фотоапарат в Галерията.Качвам само около 25% от снимките - ще се качват още около час. Сортирах, сортирах - останаха 600МБ (от 2 ГБ), които са за пред хората.Интернет-връзката в Зара Сити е ужасно бавна!!! Останалите пращам при поискване.

                              Коментар

                              Working...
                              X