Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2-ра национална среща на КФБ 9-10 Септември. Записване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Планирал съм да се присъединя към групата в събота следобед. Значи - пишете и мен за събота.P.S. Ако някой от Варна е без транспорт и това време го урежда - да казва и да се уговорим (ама за връщането ще трябва да се разбере с някой друг, че след срещата се прибирам в София).
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #17
      И мен ме бройте за Узана събота следобед съм там

      Коментар


        #18
        Аз няма да успея да дойда, защото съм на работа и в събота и в неделя Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 . Пожелавам ви на всички весело изкарване и ще чакам с нетърпение да гледам мнооооогггоооо снимки. И умната

        Коментар


          #19
          Ще се постарая да дойда за първи път на среща с Фиатаджиите.Стенли кога ще тръгва от Търново и ще има ли други от В.Търново има толкова ного Брави и Мареа.Ще поставя лист на стъклото отзад с ника ми от форума.И дано Ал бунди не дойде с някоя картечница.Ще се свържа с Вал да го видя дали е свободен да дойде и той.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #20
            Колега Tornado ако си в Търново в момента не е проблем да се разберем нещо и да пътуваме заедно. Пък не е проблем и да се видим преди това и да пиинем по нещо

            Коментар


              #21
              изтрито

              Коментар


                #22
                Колеги, някой ако има стикери - да носи, че търся един вътрешен и един външен.

                Коментар

                Working...
                X