Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещи в Търговище ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срещи в Търговище ?

    И аз като колегата Broody направих тема с такова запитване, само че за Търговище :D Ако има хора в форума от града или от околията може да си организираме нещо

    #2
    Явно няма

    Коментар


      #3
      Има - колегата alvanovo ама той май не влиза много в този раздел и може да не е видял темата.

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        Има - колегата alvanovo ама той май не влиза много в този раздел и може да не е видял темата.
        Срещи правихме преди година, но спряхме. Сега ако има мераклии пак може нещо да направим.
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          Вярвам че ще има мераклии .. аз съм от Попово и там до колкото познавам хора има доста навитаци .. обаче идея си нямам дали имат достъп до форума .. Разпространете темата и дано се получи нещо на края :D

          Коментар


            #6
            срещи

            Аз съм за
            Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

            Коментар


              #7
              Ами за сега се събираме като гледам :DАз и още двама колеги които не четат темата също сме ЗА ! Та след 2-3 дни се прибирам в България и ще се оговорим

              Коментар


                #8
                Re: Срещи в Търговище ?

                m0tion написа:
                И аз като колегата Broody направих тема с такова запитване, само че за Търговище :D Ако има хора в форума от града или от околията може да си организираме нещо
                Колегата Broody го търся да го черпя една бира , ама на срещи не идва .Среща си правим аз и един мой приятел - бивш алфаджия В Разград от март месец никой не се вясва ....Дано да сте по-сериозни в Търговище
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #9
                  И мене ме пишете де... :D

                  Коментар


                    #10
                    имам ключодържатели и лепенки от форума, за хората от търговище, които се обадят ще им дам веднага
                    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                    Коментар


                      #11
                      alvanovo написа:
                      имам ключодържатели и лепенки от форума, за хората от търговище, които се обадят ще им дам веднага
                      имам и карти от форума за намаление на бензиностанции ЕКО
                      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                      Коментар

                      Working...
                      X