Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами ако идвате към Зарата, ще го изместим и към 10-11.00 ако трябва
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      Ами ако идвате към Зарата, ще го изместим и към 10-11.00 ако трябва
      и друго къде се намира тая " Зарата "?

      Коментар


        benzol написа:
        emzo написа:
        Ами ако идвате към Зарата, ще го изместим и към 10-11.00 ако трябва
        и друго къде се намира тая " Зарата "?
        Стара Загора. И аз може да мръдна, но ако е хубаво времето и не ми изникне нещо.

        Коментар


          ако има навити да се съберем трима четирима човека да разделим нафтата до там съм надъхан

          Коментар


            Хайде очакваме ви.Ако тръгнете сега и карате с 200,ще дойдете навреме за срещата ни.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              има ли желаещи да се съберем няколко фиатчета да си покараме в снега?
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                Тянка, времето е по-подходящо за вино с мезенце...
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар


                  Tqnkata написа:
                  има ли желаещи да се съберем няколко фиатчета да си покараме в снега?
                  аз съм навит стига да се задържи

                  Коментар


                    Аз ся я изчистих моята , пробвах малко зимните гуми ... и като гледам до 5-10 санти се справя ама натрупа повече ше предпочета пеша ....
                    Bravo 1.6 16V GT `00

                    Коментар


                      на полигона снощи беше нещо средно между "Смъртносна битка" и "Оцеляване на предела"Не ми стискаше да се включа в мелето за това само гледах от страни , иначе снега е повече от достатъчно
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Con Asistencia di Veloce

                      Коментар


                        Tqnkata написа:
                        на полигона снощи беше нещо средно между "Смъртносна битка" и "Оцеляване на предела"Не ми стискаше да се включа в мелето за това само гледах от страни , иначе снега е повече от достатъчно
                        Жертви?

                        Коментар


                          Tqnkata написа:
                          на полигона снощи беше нещо средно между "Смъртносна битка" и "Оцеляване на предела"Не ми стискаше да се включа в мелето за това само гледах от страни , иначе снега е повече от достатъчно
                          не направи ли някое клипче да видим за какво става на въпрос?

                          Коментар


                            Airfan написа:
                            Tqnkata написа:
                            на полигона снощи беше нещо средно между "Смъртносна битка" и "Оцеляване на предела"Не ми стискаше да се включа в мелето за това само гледах от страни , иначе снега е повече от достатъчно
                            Жертви?
                            не
                            benzol написа:
                            Tqnkata написа:
                            на полигона снощи беше нещо средно между "Смъртносна битка" и "Оцеляване на предела"Не ми стискаше да се включа в мелето за това само гледах от страни , иначе снега е повече от достатъчно
                            не направи ли някое клипче да видим за какво става на въпрос?
                            не можах много валеше и ми мокреше телефонаИсках да попитам,дали някой си е сменял сам накладките и дисковете на Браво или ако знаете някаква тема тука в форума по тоя въпрос, че искам да се пробвам сам
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              Лолеги имам един въпрос към вас някой до сега ползвал ли е led светлини за фарове и ако е така какво е мнение то му за тях. С 2 думи имали смисъл да се влагат пари в това

                              Коментар


                                КУпуваш си 2 LED светлини (които НЕ светят както фаровете,а се водят дневни светлини,които се монтират допълнително!!) за около 40 лв. Слагаш ги ако ти хареса ги оставяш,ако не ги махаш! :D
                                Fiat Bravo hGt 20V VIS !!!
                                EIBACH SPORT SPRINGS!

                                Коментар

                                Working...
                                X