Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз щях да предложа да е веднъж на месец да може повече хора да се организират а вие искате по често :D Лошо няма, аз се регистрирах от скоро и не съм идвал на сбирка ама смятам да дойда следващият път.

    Коментар


      Airfan написа:
      benzol написа:
      Airfan написа:
      Аз още нямам с какво да дойда.
      колега освен другия път ако няма с какво да дойдеш да те взема гледам че и ти си в центъра
      Благодаря, колега, аз имам още един фиат, ама не е за срещи... Червената ракета чакам, че ми се изчака чакането. Днес дойдоха и новите емблеми.
      колега ти да не мислиш че моя фиат е много за срещи питай колегите които го видяха те ще ти кажат то друга мареа нямаше

      Коментар


        benzol написа:
        Airfan написа:
        benzol написа:
        Airfan написа:
        Аз още нямам с какво да дойда.
        колега освен другия път ако няма с какво да дойдеш да те взема гледам че и ти си в центъра
        Благодаря, колега, аз имам още един фиат, ама не е за срещи... Червената ракета чакам, че ми се изчака чакането. Днес дойдоха и новите емблеми.
        колега ти да не мислиш че моя фиат е много за срещи питай колегите които го видяха те ще ти кажат то друга мареа нямаше
        Ние не се събираме да обсъждаме на кой колата е по-гадна така че и двамата бъдете спокойни и си идвайте с квото искате само да е Италиан!
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          Кака Мара ще е готова за неделя. Днес ходих да й се порадвам в сглобен вид.

          Коментар


            Airfan написа:
            Кака Мара ще е готова за неделя. Днес ходих да й се порадвам в сглобен вид.
            ами айде дано да я видим
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              е мене сега ще ме хване срам да дойда с мойта Yellow_Flash_Colorz_PDT_14

              Коментар


                На финала съм. Останаха рамената на чистачките и пастиране.

                Коментар


                  момчета казвате кога къде и идвам и аз вече си купих моита черна перла така че вече съм с италианка !!!

                  Коментар


                    Утре времето го дават много хубаво,така че мийте колите и да ходим на среща.16:00ч. Малкия полигон
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Con Asistencia di Veloce

                    Коментар


                      Tqnkata написа:
                      Утре времето го дават много хубаво,така че мийте колите и да ходим на среща.16:00ч. Малкия полигон
                      Аз съм готов да се видим вече

                      Коментар


                        Tqnkata написа:
                        Утре времето го дават много хубаво,така че мийте колите и да ходим на среща.16:00ч. Малкия полигон
                        Ако не е измита- ще ме върнеш ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          Немога да си сменя въздушният филтър някои може ли да каже нещо, развивам 4_те болтчета на кутията и после немога да го искарам от останалата част някъв маркуч а незнам дали така трябва да се сменя ама не намерих никъде във форума да пише как се сменя. Ако го сменя по навреме ще дойда и аз на сбирката.

                          Коментар


                            natureboy написа:
                            Немога да си сменя въздушният филтър някои може ли да каже нещо, развивам 4_те болтчета на кутията и после немога да го искарам от останалата част някъв маркуч а незнам дали така трябва да се сменя ама не намерих никъде във форума да пише как се сменя. Ако го сменя по навреме ще дойда и аз на сбирката.
                            Изкарай маркуча, който води към двигателя и кутията ще се отвори.

                            Коментар


                              ще се постарая да дойда да видя на колегата мареата това е на същото място като предния път нали?

                              Коментар


                                natureboy написа:
                                Немога да си сменя въздушният филтър някои може ли да каже нещо, развивам 4_те болтчета на кутията и после немога да го искарам от останалата част някъв маркуч а незнам дали така трябва да се сменя ама не намерих никъде във форума да пише как се сменя. Ако го сменя по навреме ще дойда и аз на сбирката.
                                Ела с колата и с филтъра на срещата днес и ние ще ти го сменим
                                dobrujanetza написа:
                                Tqnkata написа:
                                Утре времето го дават много хубаво,така че мийте колите и да ходим на среща.16:00ч. Малкия полигон
                                Ако не е измита- ще ме върнеш ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                Един колега едно време искаше по 5 лв глоба да взима ...
                                FIAT Bravo Club Plovdiv
                                Con Asistencia di Veloce

                                Коментар

                                Working...
                                X