Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dobrujanetza написа:
    Mu7aKa написа:
    Колеги къде провеждате срещите и в колко часа понеже ми се иска да почна и аз да ходя на тях. Миналите години все се каня каня да ходя на Лада срещите и така и не отидох :D
    Неделя от 18.00 ч. до тенискортовете на Гребната База. пс- Що не пишете за ядене и пиене, ами само за гонки бре?
    сигурно са слаби пиячи
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      Утре смята ли да ходи някой на срещата аз ще намина да видя и аз що е то "форум среща" :D . Малко ще ми е шуто и неловко щото никой няма да познавам, а и от около 3 месеца съм регнат тук, но такова е :D .
      Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp MultiWagon 2004
      Lada 2105 1.3 60hp 1990 :D

      Коментар


        Аз ще отида. Това, че не познаваш никой не трябва да те спира.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          Mu7aKa написа:
          Утре смята ли да ходи някой на срещата аз ще намина да видя и аз що е то "форум среща" :D . Малко ще ми е шуто и неловко щото никой няма да познавам, а и от около 3 месеца съм регнат тук, но такова е :D .
          спокойно бе и аз не познавам никой давай да ходим заедно
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            Tqnkata написа:
            Mu7aKa написа:
            Утре смята ли да ходи някой на срещата аз ще намина да видя и аз що е то "форум среща" :D . Малко ще ми е шуто и неловко щото никой няма да познавам, а и от около 3 месеца съм регнат тук, но такова е :D .
            спокойно бе и аз не познавам никой давай да ходим заедно
            E, запознахме се. Добра среща се получи, въпреки ,че едно Асеновградско Стило пита, а не дойде. Колега, винаги има първи път- във всеки един смисъл Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              dobrujanetza написа:
              Tqnkata написа:
              Mu7aKa написа:
              Утре смята ли да ходи някой на срещата аз ще намина да видя и аз що е то "форум среща" :D . Малко ще ми е шуто и неловко щото никой няма да познавам, а и от около 3 месеца съм регнат тук, но такова е :D .
              спокойно бе и аз не познавам никой давай да ходим заедно
              E, запознахме се. Добра среща се получи, въпреки ,че едно Асеновградско Стило пита, а не дойде. Колега, винаги има първи път- във всеки един смисъл Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              много са срамежливи значи тия момчета....
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                Още едно парти с Бравока .. тоя път чуваше купона от близо,че паркина беше на 1км от плажа ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_28
                Bravo 1.6 16V GT `00

                Коментар


                  Я да си признай кой беше тоя колега с онва лаченото Браво,дето тъпчеше банички в Кичука -Димитър Талев п.п. аз съм с чупеното браво дето израмжа от уличката


                  https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                  Коментар


                    По принцип аз редовно там ям ... но мойто браво не е лачено пък и непомня последните пъти някой да е ръмжал .... иначе снощи видях на бул Вапцаров матов бравок ????
                    Bravo 1.6 16V GT `00

                    Коментар


                      не,не ти ! ..друг е ...:D на мен само багажника ми е сив мат Mr.Green


                      https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                      Коментар


                        cici написа:
                        не,не ти ! ..друг е ...:D на мен само багажника ми е сив мат Mr.Green
                        мда ... признавам си аз съм А защо не спря след като позна колата?
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          еми 1- не те познавам 2 - ти главно вечеряше! к’во да те притеснявам :D3 - бая народ бяхте ...и си викам, чаий по-добре да му дам газ Бравото ти е страхотно -Респект


                          https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                          Коментар


                            cici написа:
                            еми 1- не те познавам 2 - ти главно вечеряше! к’во да те притеснявам :D3 - бая народ бяхте ...и си викам, чаий по-добре да му дам газ Бравото ти е страхотно -Респект
                            Другия път ела!
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              ми кажи кога ша ядеш пак и ша доида,да изядем по 1 баница (аз там живея)


                              https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                              Коментар


                                Тунинги има ли колеги?Тунинги ,бързи бравота 3-то 5то?

                                Got nos?

                                Коментар

                                Working...
                                X