Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз съм за и то 2бр. ако искаш ще ти пусна кординати на Л.С. или като идваш за другите неща мога да мина и аз по магистралата да си ги взема ...
    Bravo 1.6 16V GT `00

    Коментар


      ogi28b написа:
      Колеги, вижте тука: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...мислете си, и другата седмица да ви доставя.
      4 бр. за мен

      Коментар


        Не знам дали става ясно от постовете ми, че няма да влизам в града, ще трябва някой да се наеме да ме чака на магистралата, за доброто на всички. Предлагам да се уговорите, и ако всички са съгласни определен човек да вземе всичко и да го разпространи - ОК.

        Коментар


          ogi28b написа:
          Не знам дали става ясно от постовете ми, че няма да влизам в града, ще трябва някой да се наеме да ме чака на магистралата, за доброто на всички. Предлагам да се уговорите, и ако всички са съгласни определен човек да вземе всичко и да го разпространи - ОК.
          кажи кой ден ще е по-точно.

          Коментар


            Спрея за еднократна употреба ли е?

            Коментар


              + един брой спрей и за мен. На кого трябва да се дадат парите за спрея? Може и @u_bo да го вземе- ще го платя на него.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Здравейте колеги!Казаха ми да пиша във тази тема може ли да се сдобия със 2 стикера на форума.Благодаря предварително

                Коментар


                  ChosenOne колега светофарите да гледаш малко ли кво? :D :D :D
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    Знаеш ли кво стана ... бях малко по напред и забраих че тоя светофар не е двоен а си има зелено и за двете страни ма и за тва тръгнах по плахо де :D :D ... А тоя зад мене явно не му пукаше за малко да ми се натресе .... Иначе сори още един път ....пп А преди две вечери един кюстендилски браво с форумни лепенки замалко да ме пласна на сточна преди бетонния искаше да мине в мойта лента през мене :D :D :D
                    Bravo 1.6 16V GT `00

                    Коментар


                      mitaka 23 написа:
                      Здравейте колеги!Казаха ми да пиша във тази тема може ли да се сдобия със 2 стикера на форума.Благодаря предварително
                      Колегата Airfan би трябвало да има стикери у него, не знам дали обаче някой друг няма някакви останали. В четвъртък около 13:00 ще премина в района на Пловдив.

                      Коментар


                        Колегата Airfan има.

                        Коментар


                          Здравейте бе колеги. Някои може ли да ми каже дали ако сложа друго CD или CD+NAV оригинални от СТИЛО ще тръгнат на моята кола. Защото слушам някакви слухове че всеки касетофон си търси неговата кола.И дали ако е наистина така има кой да го оправи.Благодаря предварително.

                          Коментар


                            Защо не зададеш този въпрос в правилния раздел, имаш много по-голям шанс да получиш помощ?

                            Коментар


                              Здравейте, има ли живи из Плд??? Колегата Тянката не се е мяркал вече почти седмица...

                              Коментар


                                bgtosho написа:
                                Здравейте, има ли живи из Плд??? Колегата Тянката не се е мяркал вече почти седмица...
                                Мърдам още, но живота е динамичен...
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X