Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е ама как бързо се съживи темата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    Bravo 1.6 16V GT `00

    Коментар


      Здравейте колеги някой случайно да знае някакъв номер за връзка с колегата "DIVAKKA" ,че тоя който е оставил тук е "грешен или непълен" май си го е изключил, мерси предварително.
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        ChosenOne написа:
        Е ама как бързо се съживи темата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        3-та поредна страница отваряш , браво!
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          В серия съм .... Иначе току що си получих големия стикер за отзад (обмислям вариант пенеже съм с тонировка) Мерси на Airfan ....
          Bravo 1.6 16V GT `00

          Коментар


            ChosenOne написа:
            (обмислям вариант пенеже съм с тонировка)
            Почти няма да се вижда .....
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              JoroBoro написа:
              От двете х2 моля
              Колеги, не бъдете егоисти, вземайте си по един брой засега, за да има за повече хора, а като изпратим още - ще си вземете още по един-два-пет...

              Коментар


                много е готин ключодържателя и стикера с кеф ще си го лепна на задния джам.Благодаря!
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  ogi28b написа:
                  JoroBoro написа:
                  От двете х2 моля
                  Колеги, не бъдете егоисти, вземайте си по един брой засега, за да има за повече хора, а като изпратим още - ще си вземете още по един-два-пет...
                  Няма проблем шефче, просто виках да лепна и на пунтото и на марейката
                  ----------------------------
                  '00 Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD 105
                  '99 Fiat Punto Mk2 HGT

                  Коментар


                    За ключодържател броите и мен. Стикер имам малък, ако е голям може На връщане от Варна на 1 км от входа на магистралата преди колелото на Стара Загора видях Зеления старозагорски Бравок с 3ма вътре. Размахах се но дали са ме видяли незнам, поне да бях в колата да засветя или га до освиря но уви :DИначе съм лош с моята електричка: 303км с 22,3л газзз. Евала Браво, евала ОМV! Курса беше пълен-пълен...
                    with SGNote & HTC Wildfire 8G
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      darkcat2005 написа:
                      За ключодържател броите и мен. Стикер имам малък, ако е голям може На връщане от Варна на 1 км от входа на магистралата преди колелото на Стара Загора видях Зеления старозагорски Бравок с 3ма вътре. Размахах се но дали са ме видяли незнам, поне да бях в колата да засветя или га до освиря но уви :DИначе съм лош с моята електричка: 303км с 22,3л газзз. Евала Браво, евала ОМV! Курса беше пълен-пълен...
                      Не съм те видял за съжаление.Трябва си мощно усвиркване и пресвяткане.Ако е било на връщане от селото съм карал Аз.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        popara801 написа:
                        darkcat2005 написа:
                        За ключодържател броите и мен. Стикер имам малък, ако е голям може На връщане от Варна на 1 км от входа на магистралата преди колелото на Стара Загора видях Зеления старозагорски Бравок с 3ма вътре. Размахах се но дали са ме видяли незнам, поне да бях в колата да засветя или га до освиря но уви :DИначе съм лош с моята електричка: 303км с 22,3л газзз. Евала Браво, евала ОМV! Курса беше пълен-пълен...
                        Не съм те видял за съжаление.Трябва си мощно усвиркване и пресвяткане.Ако е било на връщане от селото съм карал Аз.
                        кон с капаци,а Митак?
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          колеги ще се срещаме ли днес и от колко?
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Някой май има да се хвали вече Да лепнеш някоя снимка довечера
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              Tqnkata написа:
                              popara801 написа:
                              darkcat2005 написа:
                              За ключодържател броите и мен. Стикер имам малък, ако е голям може На връщане от Варна на 1 км от входа на магистралата преди колелото на Стара Загора видях Зеления старозагорски Бравок с 3ма вътре. Размахах се но дали са ме видяли незнам, поне да бях в колата да засветя или га до освиря но уви :DИначе съм лош с моята електричка: 303км с 22,3л газзз. Евала Браво, евала ОМV! Курса беше пълен-пълен...
                              Не съм те видял за съжаление.Трябва си мощно усвиркване и пресвяткане.Ако е било на връщане от селото съм карал Аз.
                              кон с капаци,а Митак?
                              Съсредоточен в пътя както винаги.То с 200 като караш много бързо се случват нещата. Аре да качите снимки на новия тюнинг!
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                Аз към 17:30 - 18:00 ще гледам да съм на стадиона с Пунтото.

                                Коментар

                                Working...
                                X