Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Иринке, зарад тебe излязох лош човек .... Ни тъ е срам !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      Airfan написа:
      Раздавам пуканки.
      не вървът с ракия

      Коментар


        JTD RACER написа:
        Airfan написа:
        Раздавам пуканки.
        не вървът с ракия
        да, ама варвят с биричка
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          Почва да се затопля, една комбинирана среща да направим, наш ред е да идваме на гости.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            колеги предполагам че ще можете да ми помогнете - въпроса е - до колко % могат да бадат затъмнени и предните странични стъкла на автомобила , както и други такива оцобености защото в закона нищо не пише по тези теми

            Коментар


              theCOPS написа:
              колеги предполагам че ще можете да ми помогнете - въпроса е - до колко % могат да бадат затъмнени и предните странични стъкла на автомобила , както и други такива оцобености защото в закона нищо не пише по тези теми
              между 25 и 30 % колега , но мисля че трябва да имаш и документ от този,който ти ги е затъмнявал.Най-хубаво се консултирай с полицай...макар,че най-вероятно ще ти каже да не се занимаваш с глупости
              emzo написа:
              Почва да се затопля, една комбинирана среща да направим, наш ред е да идваме на гости.
              кога тва бе?
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                Mи скоро викам, след 1-2 седмици, ама нали криза трябва да се коордираме с колегите.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  emzo написа:
                  Mи скоро викам, след 1-2 седмици, ама нали криза трябва да се коордираме с колегите.
                  да се консултирате искаш да кажеш...?
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    Да
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      emzo написа:
                      Да
                      добре,че поназнайвам малко старозагорски , че нямаше да може да се разберем
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Con Asistencia di Veloce

                      Коментар


                        Tqnkata написа:
                        theCOPS написа:
                        колеги предполагам че ще можете да ми помогнете - въпроса е - до колко % могат да бадат затъмнени и предните странични стъкла на автомобила , както и други такива оцобености защото в закона нищо не пише по тези теми
                        между 25 и 30 % колега , но мисля че трябва да имаш и документ от този,който ти ги е затъмнявал.Най-хубаво се консултирай с полицай...макар,че най-вероятно ще ти каже да не се занимаваш с глупости
                        НЯМА документи няма нищо може си избършеш Д-то с тоя документ... :D :D Само заводски тонираните стъкла са разрешени,колата е придружена с документ за тонировката.Всяка друга тонировка ще ти създава само главоболия.Ако пък имаш повече 20-толевки слагаи и не се притесняваи...
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар


                          Racer GT написа:
                          Tqnkata написа:
                          theCOPS написа:
                          колеги предполагам че ще можете да ми помогнете - въпроса е - до колко % могат да бадат затъмнени и предните странични стъкла на автомобила , както и други такива оцобености защото в закона нищо не пише по тези теми
                          между 25 и 30 % колега , но мисля че трябва да имаш и документ от този,който ти ги е затъмнявал.Най-хубаво се консултирай с полицай...макар,че най-вероятно ще ти каже да не се занимаваш с глупости
                          НЯМА документи няма нищо може си избършеш Д-то с тоя документ... :D :D Само заводски тонираните стъкла са разрешени,колата е придружена с документ за тонировката.Всяка друга тонировка ще ти създава само главоболия.Ако пък имаш повече 20-толевки слагаи и не се притесняваи...
                          не , между другото съм сигурен , че ако се тонират от лицензиран сервиз се издава сертификат за качество, с който можеш да докажеш , че са затъмнени в нормите на закона
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Честит имен ден на колега Аirfan да си жив и здрав всичко хубаво ти желая

                            Коментар


                              JTD RACER написа:
                              Честит имен ден на колега Аirfan да си жив и здрав всичко хубаво ти желая
                              Благодаря! Подобно.

                              Коментар


                                emzo написа:
                                Иринке, зарад тебe излязох лош човек .... Ни тъ е срам !
                                Излязох???Мчи ти си, бе Ено! А какво е "коордираме"? То и аз поназнайвам малко стар’загорски, ама т’ва не го разбрах! Предлагам да се коордирате с колегите от Пловдив, па да дойдете в София, да направим инъ мини национална среща! Мое да ви заведем на Витоша, да видите,че "от Витоша по-високо нема!"
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X