Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tqnkata написа:
    dobrujanetza написа:
    Tqnkata написа:
    друга бира си е газчицата ама ще се сетите и вие някой ден
    Тянка, заявявам Ти на трезва глава най-отговорно: На бензинова кола ще се кача само ако е служебна. Но за семеен автомобил- само ДИЗЕЛ, и то КОМБИ.
    ахахахах скица.....аз пък ще се кача на дизел само ако е служебна , като моя пикап 1.3 CDTI друго си е бензина момчета и звука е по-добър даже
    Да да и звука е приятен за ухото и миризмата е друга... Неска пак гледам цената на газта се вдигна до 1.30лв/л А за паленето на бензин хахаха 5 литра бензин за 2 месеца е нищожно малко на фона на газовите инжекции с 5 литра на седмица -Как се казваш?-Елка -Смятааайййй :D
    with SGNote & HTC Wildfire 8G
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

    Коментар


      Дизел вс Бензин

      Коментар


        JTD RACER написа:
        Дизел вс Бензин
        пара VS иок пара
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          Тянка намери ми едни джанти като твоите. Никаде не мода да си намеря

          Коментар


            Станах локален разпространител на форумните карти за отстъпка от Еко, ако някой не се е снабдил все още и иска да ползва 5ст намаление на литър за бензин и дизел - да се обозначи.

            Коментар


              до всички от Пд - имате ли излишни : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...802&highlight=

              Коментар


                u_bo написа:
                до всички от Пд - имате ли излишни : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...802&highlight=
                Бих помогнал, но не зареждам от ОМВ никога. Поздрави.

                Коментар


                  имам цяла пълна книжка
                  Grande Punto 1.3 75 hp
                  Croma 1.9 Multijet 150 hp

                  Коментар


                    Airfan, ако имаш останали, аз може да взема 1,2. Сега имам, ама на клуб Алфа Ромео.. пък нали смених сектите.... тряя да помагме на клуба все пак. Ако днес ме няма може да е дадеш на Пламен с мареата.
                    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
                    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

                    Коментар


                      stiloto написа:
                      Тянка намери ми едни джанти като твоите. Никаде не мода да си намеря
                      добре ама кви ги искаш черни с бели лъчове или бели с черни лъчове?
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Con Asistencia di Veloce

                      Коментар


                        Tqnkata написа:
                        stiloto написа:
                        Тянка намери ми едни джанти като твоите. Никаде не мода да си намеря
                        добре ама кви ги искаш черни с бели лъчове или бели с черни лъчове?
                        17 цолови
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар


                          аирфан запазими и на мен карта ако има естествено.днес ште имали збирка или ште има но никои няма да ходи.
                          jtd

                          Коментар


                            на тянката джантите са дизайнерски.
                            ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                            Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                            Коментар


                              mufa_bg написа:
                              на тянката джантите са дизайнерски.
                              Къстъм се казва
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                Колеги, днес няма да мога да дойда на срещата, но съм ви запазил карти!

                                Коментар

                                Working...
                                X