Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Видео от двете стила аз нямам.

    Коментар


      Скоро ще имаш.
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        почваме да ставаме известни извън пределите на пловдив

        Коментар


          Ша слагам 14ките, махам седалките и идвам да ги видя тез бързи стИла
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Fiat Bravo JTD 100 (remap) vs. Fiat Marea Weekend TD 125

            Коментар


              emzo написа:
              Ша слагам 14ките, махам седалките и идвам да ги видя тез бързи стИла
              не мисля че ще е достатъчно

              Коментар


                Пусни тогава видео с кадетa и битката на " най-ниската маеря и най-запазената" П.С. Иначе Иван знаете, че има доста коли които ще го опукат да му смъкнат самочувствието, ама рабтата е там да се знае кои какъв кос има...Щот и аз утре мое да се пусна с него и да го напукам с автовоз и после да викам че нямам турбо а съм само 20в Винаи съм се дразнил от хора които се напъват и казват, че не са правили нищо, а се оказва, че са пипали и то доста.Ако Иван е пипал да си казва.... невиждъм смисъл да се лъже!Ако не... евала, колата варви супер за стоково налягане.
                Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
                Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

                Коментар


                  Една подробност, аз съм правил на Ванката логове в сток състояние и я видях колко може.Щом Матей казва, че го бие сток с бая, значи е минал покрай заводското състояние.Е вече генерацията ако прави 15-20 коня не знам
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    И все пак за тези които не сме гледали на живо пуснете да видим клипче с двете стила да преценим кой какво.А що се отнася до турбо-бензина,няма две мнения.Естествено,че ще му сипеш и то доста!
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      DJ_STIVAN написа:
                      Пусни тогава видео с кадети и битката на " най-ниската маеря и най-запазената"
                      Сега го монтирам да стане един клип с трите дубъла.

                      Коментар


                        DJ_STIVAN написа:
                        Винаи съм се дразнил от хора които се напъват и казват, че не са правили нищо, а се оказва, че са пипали и то доста.

                        Коментар


                          stiloto написа:
                          Тянкаа защо отказа дръпката с мен??? Можеше поне малко шоу да направим.
                          питай ме пак след няколко месеца
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Някой може ли да даде инфо за кадето, че Сашо обърка тотално двигателите
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              Tqnkata написа:
                              stiloto написа:
                              Тянкаа защо отказа дръпката с мен??? Можеше поне малко шоу да направим.
                              питай ме пак след няколко месеца
                              тянка след няколко месеца хората с купетата ще търсиш :D

                              Коментар


                                бе и аз съм напълно сток само едно турбо сложих197 коня бегачка
                                alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X