Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    PB 5989 MP написа:
    Да бях се наджаскал със весели хапченца! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Добре айде ще издам тайната ..... да не е карате вече .... Развих два болта от нафтовата помпа и между тях сложих едно най-обикновено кранче и си го отвивам и почва да тече повече нафта и съм свързал курбината към маслената помпа в картера и така се смазва по-добре и разбирасе се развърта повече ... като има повече мЪзгЪ става работата!
    и аз тва си мислих , че си направил ама ме беше срам да си кажа..
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      Ето казах си вече всичко!Айде успокойте се вече!Не е станало кой знай кво!

      Коментар


        PB 5989 MP написа:
        Да бях се наджаскал със весели хапченца! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Добре айде ще издам тайната ..... да не е карате вече .... Развих два болта от нафтовата помпа и между тях сложих едно най-обикновено кранче и си го отвивам и почва да тече повече нафта и съм свързал курбината към маслената помпа в картера и така се смазва по-добре и разбирасе се развърта повече ... като има повече мЪзгЪ става работата!
        Искам и аз такова кранче за моето Стило пък ако може да е фносно и хиталианско, ша си го монтирам между първи и втори цилиндръ да вдигна малко ниските обороти

        Коментар


          Това Стило е на близо милион километра, таман се е разработило, натурално са му се олекотили валовете дет се вика.

          Коментар


            PB 5989 MP написа:
            mufa_bg написа:
            Сега на Иван мет мо капи от сърцето като говорим така за Стилото, както за моето браво едно време еми явно си върви дори и че е на 800,000км.
            Тишо тръгваш нещо с рогата напред ми се струва ... ?Айде щом си вадим "мръсните ризи" ..... днес като те видях до магазина .... кво имаше под капака .... ? Нова турбина и нови изпускателни колектори и Blow off ...... ....... ...., а ти кво каза малко по-горе ... ? Че ти е около 170 коня ... мрън мрън дрън дрън ..... не ти надувала ... айде айде ..... после що е толкова навит пари да слага .... !?КОЙ ЛЪЖЕ СЕГА ХОРАТА .... А???
            амииии бъркаш сааааа.... Колеги важно е мохабета да става,другото са празни приказки...
            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

            Коментар


              didoterziev написа:
              PB 5989 MP написа:
              Да бях се наджаскал със весели хапченца! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Добре айде ще издам тайната ..... да не е карате вече .... Развих два болта от нафтовата помпа и между тях сложих едно най-обикновено кранче и си го отвивам и почва да тече повече нафта и съм свързал курбината към маслената помпа в картера и така се смазва по-добре и разбирасе се развърта повече ... като има повече мЪзгЪ става работата!
              Искам и аз такова кранче за моето Стило пък ако може да е фносно и хиталианско, ша си го монтирам между първи и втори цилиндръ да вдигна малко ниските обороти
              Мога да ти кажа от къде да си го вземеш!Влизаш в магазин за 1 лев и питаш за кранче за бъчви, ама ще търсиш да са отлижали в нафта само от такива става!От кисело зеле съм пробвал ама не върви толкова , колкото от нафта!

              Коментар


                Разбрахме че в плд има много барзи нафти сложете и мен в някои клас мапната ремапната чипосани ала бала.Караите си черупките и не се састезаваите с тея коли че не се знае от каде ще ти се покаже някое бутало ако искате от утре с шеините на някое тепе да ви видя тогава ........
                караи жаден и остави един полицаи гладен

                Коментар


                  тишо ли си тошо ли си незнамама заставай на чертатанай уй не са обади едно кръгче да ми завъртиш..иначе има 25 коня които са на дино само от една генерацияна едно гтв,,,,
                  alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                  Коментар


                    Tука нещо на феродо замириса.... ама от спирачки ли, от съединител ли... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      ааа

                      Иване стига си лъгал хората,казаха ми че си сложил 2.4жтд

                      Коментар


                        еи тука още по-весело станало

                        Коментар


                          А така може, ако е сложил 2.4 20в това са 200коня и без ремап ще прави един коловоз
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            1912 написа:
                            иначе има 25 коня които са на дино само от една генерацияна едно гтв,,,,
                            кое тва ГТВ? от Тракия ли е?
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              1912 написа:
                              тишо ли си тошо ли си незнамама заставай на чертатанай уй не са обади едно кръгче да ми завъртиш..иначе има 25 коня които са на дино само от една генерацияна едно гтв,,,,
                              Кво да те повозя ти повози ли ме ве. На теб един старт ти трябва и ще ти се счупи колата.И не съм казал че генерация не вдига коне а че една тръба не вдига коне
                              ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                              Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                              Коментар


                                бая стартове напрайх и още не са е чупила ама остава да я мапна на диното да видим ко са случваглей твойта да не са чупи,,,,гтв то е от сф на бобо
                                alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X