Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По принцип не пиша в форума вече, но като ви чета и не се сдържам. Вие нормални ли сте бе хора уважаваният от мен Иван ви прави за смях тука,ще се изпокарате за глупости и сега седи и ви се смее. Тянка ти уж много разбираш пък нещо се излагаш с коментарите си. Как само с една генерация ще вдигнеш приблезително 40hps. Айде да седнем 2-ма души в на Иван колата и да ги сложим тогава на старта какво мислите ще стане? Като вземем на предвит че либрата е с приблизително 160hps а Стилото е 115 (което не е така) и разликата в килограмите е няма вече,какво ще стане?Би трябвало Либрата да го вземе все пак разлиаката е 45hps. Но в действителност едва ли ще е така. До колкото разбрах стилото му е направило към 3 коли,а с изравнените килограми минимум 2 коли. Иване айде като си толкова отворен и всички Фиат Форум членове с бързите JTD да се замерим колата в момента ми е с счупена турбина и надува съвсем малко и е някъде 170hps. но нека да сложим пари.Защото аз съм сигурен че си мапнат защото малко или много се интересувам от този тип дейност, и знам как върви стоково Стило все пак едно време се замервах с едно такова и много хора знаят какво стана.НЕ ЛЪЖИ ХОРАТА ЧЕ НЕ СИ МАПНАТ!!!
    ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
    Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

    Коментар


      Колеги зимаите по една тръба имам шлаиф и да си повишаваме мощността...
      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

      Коментар


        Racer GT написа:
        Колеги зимаите по една тръба имам шлаиф и да си повишаваме мощността...
        ама колко дълга ????

        Коментар


          По-скоро с какво Фи
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            mufa_bg написа:
            По принцип не пиша в форума вече, но като ви чета и не се сдържам. Вие нормални ли сте бе хора уважаваният от мен Иван ви прави за смях тука,ще се изпокарате за глупости и сега седи и ви се смее. Тянка ти уж много разбираш пък нещо се излагаш с коментарите си. Как само с една генерация ще вдигнеш приблезително 40hps. Айде да седнем 2-ма души в на Иван колата и да ги сложим тогава на старта какво мислите ще стане? Като вземем на предвит че либрата е с приблизително 160hps а Стилото е 115 (което не е така) и разликата в килограмите е няма вече,какво ще стане?Би трябвало Либрата да го вземе все пак разлиаката е 45hps. Но в действителност едва ли ще е така. До колкото разбрах стилото му е направило към 3 коли,а с изравнените килограми минимум 2 коли. Иване айде като си толкова отворен и всички Фиат Форум членове с бързите JTD да се замерим колата в момента ми е с счупена турбина и надува съвсем малко и е някъде 170hps. но нека да сложим пари.Защото аз съм сигурен че си мапнат защото малко или много се интересувам от този тип дейност, и знам как върви стоково Стило все пак едно време се замервах с едно такова и много хора знаят какво стана.НЕ ЛЪЖИ ХОРАТА ЧЕ НЕ СИ МАПНАТ!!!
            Вече ако стилото е към 145-150 к.с. нещата си идват на мястото Стоково стило си пада без усилия още на края на 2-ра предавка ПС: Колега, ние не се караме просто си обсъждаме. Аз нямам проблем, че съм паднал. Колата ми не е за гонки, а и аз не мога да тръгвам добре. Пак казвам това ми е първи старт с нея. Съгласих се за спорта. Трябва да е весело. Знам със сигурност, че колата си ми върви добре и е в ред. А вече кой какво е правил на неговата няма значение за мен.
            Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
            Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
            ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

            Коментар


              mufa_bg написа:
              По принцип не пиша в форума вече, но като ви чета и не се сдържам. Вие нормални ли сте бе хора уважаваният от мен Иван ви прави за смях тука,ще се изпокарате за глупости и сега седи и ви се смее. Тянка ти уж много разбираш пък нещо се излагаш с коментарите си. Как само с една генерация ще вдигнеш приблезително 40hps. Айде да седнем 2-ма души в на Иван колата и да ги сложим тогава на старта какво мислите ще стане? Като вземем на предвит че либрата е с приблизително 160hps а Стилото е 115 (което не е така) и разликата в килограмите е няма вече,какво ще стане?Би трябвало Либрата да го вземе все пак разлиаката е 45hps. Но в действителност едва ли ще е така. До колкото разбрах стилото му е направило към 3 коли,а с изравнените килограми минимум 2 коли. Иване айде като си толкова отворен и всички Фиат Форум членове с бързите JTD да се замерим колата в момента ми е с счупена турбина и надува съвсем малко и е някъде 170hps. но нека да сложим пари.Защото аз съм сигурен че си мапнат защото малко или много се интересувам от този тип дейност, и знам как върви стоково Стило все пак едно време се замервах с едно такова и много хора знаят какво стана.НЕ ЛЪЖИ ХОРАТА ЧЕ НЕ СИ МАПНАТ!!!
              То май не само ти не пишеш вече в форума
              Grande Punto 1.3 75 hp
              Croma 1.9 Multijet 150 hp

              Коментар


                mufa_bg написа:
                По принцип не пиша в форума вече, но като ви чета и не се сдържам. Вие нормални ли сте бе хора уважаваният от мен Иван ви прави за смях тука,ще се изпокарате за глупости и сега седи и ви се смее. Тянка ти уж много разбираш пък нещо се излагаш с коментарите си. Как само с една генерация ще вдигнеш приблезително 40hps. Айде да седнем 2-ма души в на Иван колата и да ги сложим тогава на старта какво мислите ще стане? Като вземем на предвит че либрата е с приблизително 160hps а Стилото е 115 (което не е така) и разликата в килограмите е няма вече,какво ще стане?Би трябвало Либрата да го вземе все пак разлиаката е 45hps. Но в действителност едва ли ще е така. До колкото разбрах стилото му е направило към 3 коли,а с изравнените килограми минимум 2 коли. Иване айде като си толкова отворен и всички Фиат Форум членове с бързите JTD да се замерим колата в момента ми е с счупена турбина и надува съвсем малко и е някъде 170hps. но нека да сложим пари.Защото аз съм сигурен че си мапнат защото малко или много се интересувам от този тип дейност, и знам как върви стоково Стило все пак едно време се замервах с едно такова и много хора знаят какво стана.НЕ ЛЪЖИ ХОРАТА ЧЕ НЕ СИ МАПНАТ!!!
                и по кротко само...първо никъде не съм писал че генерацията вдига 40 коня....казах че съм виждал да вдига около 10 даже мога и да ти покажа на коя кола ако не ми вярваш!А Иван ако си правик базик нешо тва вече е отделен въпрос,но моля те не ми преиначавай думите...
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  Tqnkata написа:
                  Racer GT написа:
                  Tqnkata написа:
                  да вярвам си....мисля,че знам поне малко неща за автомобилите и мога да ти кажа , че в една кола всеки 40 кг оказват някакво влияние ,представи си какво влияние оказват 200.Другото,което мисля че не си взел в предвид (щом така ми говориш) е съотнешението тежест към мощност,което никой от произказалите се тук не знае какво е понеже реално погледнато никой не знае каква е мощността на Стилото на Иван след като го отпуши...до колкото съм запознат , ефекта от правата генарация е много силен при турбо автомобилите.
                  Тянка до някъде си прав,но и не толкова...Незнаеш какво е правено по на иван стилото(дали е правено или не и аз незнам) но,аз не съм чул стоково жтд да се хвали с вървеж...За какво повишаване на мощността на стилото говориш с една генерация това немога разбера.Колко конски сили е качило ако е качило?Прав си че ефекта при турбо колите е по голям но тои е следствие от доста други манипулации извършени с цел повишане мощността на колата.
                  не се знае братле виждал съм качване 10 коня само от една тръба...ама нека си каже собственика кво се плюнчим ние тука...
                  Стилото има 4 тръби значи 40hp.
                  ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                  Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                  Коментар


                    "Иване айде като си толкова отворен и всички Фиат Форум членове с бързите JTD ... "Тишо не съм споменавал ,че съм толкова отворен ... както казваш ти!Тука като гледам за какво става дума за 2 дена Вие ще се изпокарате за една шибана гонка където попитах колегата съвсем спокойно INTEGRALE дали е съгласен да се пуснем .... но нито сме слагали пари нито нищо .... ?! Просто ей така за кефа или за тръпката ... но никога не съм се хвалил че колата ми върви супер много и мачкам всички наред ... всички Вие го знае това!Много добре знаете ,че някога някой ще дойде с по-бърза кола и ще Ви победи!"Съгласих се за спорта. Трябва да е весело. Знам със сигурност, че колата си ми върви добре и е в ред. А вече кой какво е правил на неговата няма значение за мен."Точно така колега трябва да е весело и аз съм на това мнение!Със сигурност твоята Либра върви и изглежда най-добре от всички които съм виждал до момента, не че ти има нещо на колата ...... върви си и то много яко!Колеги не се дразкайте за глупости!И Тишо не лъжа хората ,че не съм мапнат ..... това мога да го кажа на всеки който отново и отново и отново ме пита дали съм мапнат!Аз за мен си знам ,че съм си прав ... другите могат да си мислят каквото искат ..... !А дали съм мапнат могат да го потвърдят Аirfen i emzo .... те се опитваха да ми сложат мап, но неуспяха защото компа ми има някаква *ибана защита и неще да приеме файловете и следователно неиска да запали!

                    Коментар


                      Сега на Иван мет мо капи от сърцето като говорим така за Стилото, както за моето браво едно време еми явно си върви дори и че е на 800,000км.
                      ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                      Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                      Коментар


                        mufa_bg написа:
                        Tqnkata написа:
                        Racer GT написа:
                        Tqnkata написа:
                        да вярвам си....мисля,че знам поне малко неща за автомобилите и мога да ти кажа , че в една кола всеки 40 кг оказват някакво влияние ,представи си какво влияние оказват 200.Другото,което мисля че не си взел в предвид (щом така ми говориш) е съотнешението тежест към мощност,което никой от произказалите се тук не знае какво е понеже реално погледнато никой не знае каква е мощността на Стилото на Иван след като го отпуши...до колкото съм запознат , ефекта от правата генарация е много силен при турбо автомобилите.
                        Тянка до някъде си прав,но и не толкова...Незнаеш какво е правено по на иван стилото(дали е правено или не и аз незнам) но,аз не съм чул стоково жтд да се хвали с вървеж...За какво повишаване на мощността на стилото говориш с една генерация това немога разбера.Колко конски сили е качило ако е качило?Прав си че ефекта при турбо колите е по голям но тои е следствие от доста други манипулации извършени с цел повишане мощността на колата.
                        не се знае братле виждал съм качване 10 коня само от една тръба...ама нека си каже собственика кво се плюнчим ние тука...
                        Стилото има 4 тръби значи 40hp.
                        пич ти луд ли си ве за кво говориш?????
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          mufa_bg написа:
                          Сега на Иван мет мо капи от сърцето като говорим така за Стилото, както за моето браво едно време еми явно си върви дори и че е на 800,000км.
                          Тишо тръгваш нещо с рогата напред ми се струва ... ?Айде щом си вадим "мръсните ризи" ..... днес като те видях до магазина .... кво имаше под капака .... ? Нова турбина и нови изпускателни колектори и Blow off ...... ....... ...., а ти кво каза малко по-горе ... ? Че ти е около 170 коня ... мрън мрън дрън дрън ..... не ти надувала ... айде айде ..... после що е толкова навит пари да слага .... !?КОЙ ЛЪЖЕ СЕГА ХОРАТА .... А???

                          Коментар


                            PB 5989 MP написа:
                            mufa_bg написа:
                            Сега на Иван мет мо капи от сърцето като говорим така за Стилото, както за моето браво едно време еми явно си върви дори и че е на 800,000км.
                            Тишо тръгваш нещо с рогата напред ми се струва ... ?Айде щом си вадим "мръсните ризи" ..... днес като те видях до магазина .... кво имаше под капака .... ? Нова турбина и нови изпускателни колектори и Blow off ...... ....... ...., а ти кво каза малко по-горе ... ? Че ти е около 170 коня ... мрън мрън дрън дрън ..... не ти надувала ... айде айде ..... после що е толкова навит пари да слага .... !?КОЙ ЛЪЖЕ СЕГА ХОРАТА .... А???
                            аз днес бях и нищо не видях , да не си бил насвяткан?

                            Got nos?

                            Коментар


                              момчета ай стига вече с глупостите щото след малко ще трябва и модератори да се намесватпросто няма значение квото станало,станало...
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                Да бях се наджаскал със весели хапченца! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Добре айде ще издам тайната ..... да не е карате вече .... Развих два болта от нафтовата помпа и между тях сложих едно най-обикновено кранче и си го отвивам и почва да тече повече нафта и съм свързал курбината към маслената помпа в картера и така се смазва по-добре и разбирасе се развърта повече ... като има повече мЪзгЪ става работата!

                                Коментар

                                Working...
                                X