Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Казвайте на повечко хора и да се събираме :D

    Коментар


      аз съм с машината на времето от снимката познавам се отдалече

      Коментар


        Много си е хубавка моята е същата,само че е 97г. :P

        Коментар


          сигурен съм,ще я видим..нямам търпение да се съберем.хайде лека от мен,до скоро

          Коментар


            Чувствата са взаимни..Моят красавец е леко контузен,защото в четвъртък по внимание на една млада госпожица ме удари в спряло положение и гледката отзад е малко фрапантна с леко пукната броня

            Коментар


              Колеги започваме добре,поздравления за чувството ви за хумор... :D Само да отбележа че една птичка пролет не прави-като толкова искате да се съберете,защо не откликвате на поканата на момичето,кани ви вече два месеца?Срещите имат уговорен час,неделя следобяд от 15:00ч,ако ще организирате среща кой когато му е удобно няма да стане нищо.Ще се събирате 2-3 ма човека все едно и също.Разберете се и ако решите срещата да е през седмицата нека да е един и същи ден по едно и също време,така ще идват и други хора.Ако се организирате за ден и час,ще гледам да дойда с още някой,едно време се събирахме по 30-тина коли с повечето поддържаме връзка макар и някои да смениха марката.Нищо лично към никой.Поздрави!
              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

              Коментар


                понеделник 15:00,добре ли е колеги...а като цяло нека си остане и неделята като официален ден за срещи.който е ’’за’’ да пише

                Коментар


                  понеделник в 15:00 ще се опитам да съм там колеги
                  Stilo 2.4 20V abarth

                  Коментар


                    Racer GT написа:
                    Колеги започваме добре,поздравления за чувството ви за хумор... :D Само да отбележа че една птичка пролет не прави-като толкова искате да се съберете,защо не откликвате на поканата на момичето,кани ви вече два месеца?Срещите имат уговорен час,неделя следобяд от 15:00ч,ако ще организирате среща кой когато му е удобно няма да стане нищо.Ще се събирате 2-3 ма човека все едно и също.Разберете се и ако решите срещата да е през седмицата нека да е един и същи ден по едно и също време,така ще идват и други хора.Ако се организирате за ден и час,ще гледам да дойда с още някой,едно време се събирахме по 30-тина коли с повечето поддържаме връзка макар и някои да смениха марката.Нищо лично към никой.Поздрави!
                    Колеги от по-горе написаното се оказа ,че само колежката, която нежелае да ходи по кръчми е сериозна! Как другите да са сериози ,като само се оправдават ... кой работил ....кой гледал турски сериали ....т..н.От пет страници чета графика на всичките колеги почвам вече да се обърквам .... май ще трябва да си водя вече записки кой кога почива и кой не ... ама всеки пост се променят дните .... явно работят с раздвижено работно време тези наши колеги!? ---> Предлагам всеки да си напише графика на работно време и по него да организираме среща примерно в Шестък! :DАз съм "ЗА"! А за тези, който не са си направили труда да върнат няколко страници назад срещите винаги са в неделя от 15:00ч. на полигона зимно часово време, а лятното от 18:00ч. пак на полигона ... някой да не тръгне по кръчмите! (шегувам се )п.п. може да съм изпуснал някъде по някоя друга точка, запетайка или друг пунктуационен знак , за което моля да бъда извинен! Просто гледам от колегите .... нали трябва да сме в крак с модата!И както е написал колегата: Нищо лично към никой.Поздрави!

                    Коментар


                      Добре, ама като срещите в неделя не са се случвали от камара време, трябва да опитаме да се организираме някаква среща. Който иска и може нека да дойде в понеделник в 15:00 на полигона (стадион Пловдив), пък дано това да е рестарта на редовните срещи в Пловдив.
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        Там съм колеги

                        Коментар


                          и аз съм там

                          Коментар


                            Колеги само се надявам този път да сте сериозни за сбирката

                            Коментар


                              хайде да се преброим за утре 15:00,полигона ,стадион Пловдиваз съм там

                              Коментар


                                Аз също ще бъда там!
                                Fiat Bravo 1.9 TD100

                                Коментар

                                Working...
                                X