Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде най-после да се обединим и да възвърнем традицията,която е била някога и тези сбирки..Вземете се замислете казва Ви го човек,който работи до късно,но все пак си прави труда да влезне в форума и да пише

    Коментар


      sa6obravoto написа:
      Добре де, чета темата още от като Kams_baby се мъчи да организира нещо, и след това се пише че не е имало никой на уговореното място. Защо, при положение, че повечето пишете че сте свободни по цял ден? Аз съм на работа от понеделник до петък от 9 докато се изпълнят всички задачи и просто няма как да знам кога ще мога, и поради тази причина не предлагам часове и дни. И другото около 23:30 на двойката от 20 коли имаше 4-5 бравото + моето, а за едното съм убеден на 99% че е на колега от форума, което ми говори че има навити за срещи ,и че случат ли се 2-3 срещи, отново ще стана това което виждах всяка неделя на стадион Пловдив, по времето в което все още не можех да изкарам дори и М категория.
      Колега ако визираш мен за предлагането на часове,просто пиша кога имам възможност,тъй като имам желание за сбирки а и съм нов и гледам никой нищо конкретно не пише...аз ли да я организирам...то ще е срамота на фона на по старите колеги.и второ чета тука за кръчми и т.н....нищо лично но е несериозно..чета по другите градове се срещат сериозно само ние ли не сме сериозни не очаквах П.П според мен трябва да има един или два дни конкретни всяка седмица или на две незнам как го правите и да се знае че е тогава и да се ходи тва е..пишете и кажете кой какво мисли и кога може...то сложна работа била тук

      Коментар


        Съгласна съм смятам,че е време един път завинаги да се реши този проблем,а ако има изменения да се опоменават 1-2 дена преди дадената сбирка

        Коментар


          за мен не е проблем и да са късни сбирките...ако ще и в 22;00 и аз работя до късно и почивам когато ми се падне тъй че няма проблеми,само да има активност и двама да сме пак е нещо щом трябва да възродим тези сбирки...кофти работа ако е така

          Коментар


            Kams_baby написа:
            Съгласна съм смятам,че е време един път завинаги да се реши този проблем,а ако има изменения да се опоменават 1-2 дена преди дадената сбирка
            представи си и това го предлага човек на 2 дена в форума и на месец от книжка...аз

            Коментар


              РАзбирам те и те подкрепям напълно,аз също съм от скоро във форума и съм на книжка от 3 месеца и половина,но за сметка на това може би голяма манячка на тема сбирки особено за любимата си марка :P

              Коментар


                кажи ден и час за тази седмица която идва и съм там,предполагам и другите колеги ще се навият ако всички работят до късно и всеки ден може и след 20;30 както кажеш..и аз се кефя на такива сбирки...нови хора,нови приятелства и т.н

                Коментар


                  Tака е никога едно ново приятелство не е в излишък,може да направим нещо през тези дни

                  Коментар


                    добре ще следа темата пишете ден и час...само за инфо както казах освен дните понеделник и четвъртак за тази седмица през другите дни аз лично мога след 20:30,иначе тези два дни мога през целия ден.казвам го за да не стане да обявите ден и час и аз да не мога да дойда а съм писал сумати приказки тук

                    Коментар


                      Навита съм тогава да го направим за понеделник

                      Коментар


                        Гледам че jbiznesa е написал че не е на работа в понеделник, аз също почивам, кажете и другите кога ви е удобно и да направим една среща, та дори и половин час да е все ще е начало. За място - дали на двойката, дали на стадион Пловдив, дали някъде другаде за мен няма значение.
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          чудесно ето как се получават нещата,понеделник е супер за мен..съгласен съм и за половин час да е пак е нещо

                          Коментар


                            Ооо страхотно колеги,щом ще почивате давайте да се събираме в понеделник

                            Коментар


                              помислете час и го напишете...все си мисля че втората част на деня е по ефектна :D предлагам само имам една приятелка с пунто ще кажа и на нея

                              Коментар


                                Ок дайте да сложим някакъв час - примерно 15:00 на стадион Пловдив и да нареждаме фиатките. Аз съм със небесно синьо браво със сиви брони и прагове и черна козирка от HGT.
                                Fiat Bravo 1.9 TD100

                                Коментар

                                Working...
                                X