Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ако наистина в неделя е хубаво времето ,ще е хубаво да направим една Фиат среща на паркинга на Стадион Пловдив Понеже на няколко пъти и аз,катп теб ходя,а на паркинга никаква следа от Фиатчета :D

    Коментар


      Всяка седмица ли има сбирка и от колко часа ?

      Коментар


        Опитваме да се организираме от доста време,но за сега без резултат,но иначе се провеждат на паркинга на Стадион Пловдив-всяка неделя

        Коментар


          е вече машината на времето е налице...за справка снимката от аватара ми...тъй че кажете кога ще ходите на сбирка и аз да идвам

          Коментар


            Ами хайде време е вече,да се съберем.Само казвате кога и къде и съм там :D

            Коментар


              аз лично мога да идвам само когато почивам а това е 2 дни в седмицата..както се падна така че кажете някви примерни дни за другата седмица и да се видим.

              Коментар


                и аз участвам казваите час и дата :D
                Stilo 2.4 20V abarth

                Коментар


                  каква е практиката като ден от седмицата за срещи,има ли такъв или както дойде..питам тъй като съм от скоро в форума и незнам.има ли някой организатор или просто се уговаряме..хайде давайте предложения и да се разбираме

                  Коментар


                    Здравейте колеги!!! За момента нямаме точно регламентиран ден за срещи,както и организатор.От няколко месеца се опитвам да организирам нещо,но за сега е без успех.За мен няма проблем,така че който и ден да изберете съм там.Имам предложение за всички Ви,които сте от Пловдив да се организираме или Неделея следобяд някъде или през седмицата в някой ден ,в който Ви е удобно и на Вас да кажем бензиностанция СНГ,която е на кукленско шосе надвечер :P

                    Коментар


                      Kams_baby написа:
                      Здравейте колеги!!! За момента нямаме точно регламентиран ден за срещи,както и организатор.От няколко месеца се опитвам да организирам нещо,но за сега е без успех.За мен няма проблем,така че който и ден да изберете съм там.Имам предложение за всички Ви,които сте от Пловдив да се организираме или Неделея следобяд някъде или през седмицата в някой ден ,в който Ви е удобно и на Вас да кажем бензиностанция СНГ,която е на кукленско шосе надвечер :P
                      Колежке,покани ни на кръчма,то се е видяло че на полигона трудно ще се съберем :D :D
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        аз лично почивам понеделник и четвъртак тогава мога...има ли някво по различно място от кукленско за срещи..четох че на сточна гара или стадион пловдив са се събирали.казвайте за тези дни дали някой е навит

                        Коментар


                          Racer GT написа:
                          Kams_baby написа:
                          Здравейте колеги!!! За момента нямаме точно регламентиран ден за срещи,както и организатор.От няколко месеца се опитвам да организирам нещо,но за сега е без успех.За мен няма проблем,така че който и ден да изберете съм там.Имам предложение за всички Ви,които сте от Пловдив да се организираме или Неделея следобяд някъде или през седмицата в някой ден ,в който Ви е удобно и на Вас да кажем бензиностанция СНГ,която е на кукленско шосе надвечер :P
                          Колежке, покани ни на кръчма,то се е видяло че на полигона трудно ще се съберем :D :D
                          Да, колежке! Колегата Racer GT е напълно прав ... на кръчма ще е супер ..да хапнем да пийнем ,както му е реда! :D Ти искаш да се тропним на онзи полигон прави да ни заболят краката. :D После трябва на масаж да ходим! А това ,че няколко месеца се опитваш да организираш нещо и нищо не получава, е че явно май не си достатъчно настоятелна! п.п. :D а пък ако още държиш среща на полигона може да кажеш на колегите, че ще вземеш слънчоглед "Катеричка" .... любим им е

                          Коментар


                            тука в тоя форум явно като гледам май няма сплотеност за сбирки...поне с такова впечатление оставам и ако е така е много жалко за разлика от други колеги които редовно се срещат...защото познавам тоя ония.кръчми са едно колега сбирки съвсем друго,мисля че няма лошо в това да се събираме и да си говорим за любимата марка и преживяванията с нея.ако има сериозни както казах тази седмица където идва почивам в понеделник и четвъртак където кажете и по което време исакте..ако няма сериозни кажете за да знам да не си правя труда да пиша тук...БЛАГОДАРЯ

                            Коментар


                              Добре де, чета темата още от като Kams_baby се мъчи да организира нещо, и след това се пише че не е имало никой на уговореното място. Защо, при положение, че повечето пишете че сте свободни по цял ден? Аз съм на работа от понеделник до петък от 9 докато се изпълнят всички задачи и просто няма как да знам кога ще мога, и поради тази причина не предлагам часове и дни. И другото около 23:30 на двойката от 20 коли имаше 4-5 бравото + моето, а за едното съм убеден на 99% че е на колега от форума, което ми говори че има навити за срещи ,и че случат ли се 2-3 срещи, отново ще стана това което виждах всяка неделя на стадион Пловдив, по времето в което все още не можех да изкарам дори и М категория.
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар


                                Много си прав колега,затова което казваш аз съм твърдо ЗА да се съберем да обменин по някоя друга информация да разкажем за любимата си марка,а не да се пише за някакви кръчми и тем подобни

                                Коментар

                                Working...
                                X