Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило сбирки - Казанлък, Пловдив, ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Аз пък сам на работа до 12 и следобяд трябва да съм в Рибарица, така че ще се появя в 14:00ч. и ще си тръгна в 15:00ч. Малко ми е препълнена програмата , но ще направя всичко възможно, така че много ви моля да сте точни този път (МЯСТО, ВРЕМЕ и БРОЙ СИСОВЦИ)
    Fiat Freemont 2.0 140 h.p. 2012
    Fiat Stilo 1.6 16V 103 h.p. '02

    Коментар


      #47
      имам да сменя утре един лагер на главината и,ако всичко е ок идвам и аз.Ако има колеги,които тръгват от софия нека да се разберем да пътуваме заедно

      Коментар


        #48
        Ще съм на работа.

        Коментар


          #49
          за София:Чакаме се от 11:30 тук:http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=bg&geocode=&q=42.683894,23. 295672&sll=37.0625,-95.677068&sspn=43.578243,90.087891&ie=UTF8&z=16(Мя стото на редовните ни срещи, за София, ж.к Хиподрума, зад Била, бар Пипълс) Който желае, може да си остави там колата, и да дойде с нас до ПД.Тръгваме в 12:00.В 12:20 ще сме на Лукойл-а, след караулката на магистрала Тракия, и ще вземем тези, на които им е по-удобно там.В 14:00 смятам, че ще сме на мястото на срещата.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #50
            Жоро аз най-вероятно ще дойда с теб и там ще си оставя колата.

            Коментар


              #51
              И моето Стило нещо го сърбят гумите, та едно кръгче до Филибето ще му дойде добре! :D Мисля да дойда, има приказка и с хора от групата на возещите се на Стило да се присъединят.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #52
                Колеги ще дойда към 16 и нещо че съм на работа дотогава.Надявам се да има Стилота до това време!

                Коментар


                  #53
                  Хайде да си признаят кой беше и кои не ..... Много бързо сте си тръгнали от срещата нещо!Или изобщо не се е състояла?

                  Коментар


                    #54
                    бяхме до 15 часа на метро 7-8 Стила,но след като учтиво ни помолиха да напуснем паркинга се преместихме в почти същия състав на Jumbo и там около час и към 16:00 кой от къде е , а други на кръчма
                    Fiat Stilo 1.2 - 16v
                    80hp - 6 Speed '02

                    Коментар


                      #55
                      Стана супер срещика... събрахме се поговорихме... след това хапнахме пийнахме и пак поговорихме... Ванка ти къде се изгуби... чакахме те до към 16:00 ама... уви.
                      Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                      Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                      Коментар


                        #56
                        Колеги,по случайност бях и на двата паркинга.Гледката беше красива 7 стилота наредени,дано следващия път са повече.Вярвам,че сте си изкарали добре.
                        Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                        Коментар


                          #57
                          На някои толкова им хареса, че и в този момент продължават срещата в съкратен състав (ама вече без колите)! Други вече се прибрахме. Още снимки от срещата - в галерията. :D
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #58
                            И последната група току що се прибра след като се налудува из Пловдив

                            Коментар


                              #59
                              ilkor написа:
                              И последната група току що се прибра след като се налудува из Пловдив
                              евала ви бате,групата ви е сериозна, радвам се ,че успях да се включа в срещата макар и късно,макар и за малко поздрави

                              Коментар


                                #60
                                Аз пък бях в Пловдив ама забравих, че имало среща.... @mayora - с тези вежди фаровете заслепяват ли една идея по-малко ? Или е само визуално ? Бронята кефи :P
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X