Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карта в Гугъл Мапс за ИТАЛФЕСТ Хасково!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Карта в Гугъл Мапс за ИТАЛФЕСТ Хасково!

    Здравейте колеги,спретнах една карта в Гугъл мапс за да е по-лесно на всички.На нея са отбелязани местата които са важни за мероприятието.Ако смятате че има още някое място което ви интерсува - пише те ми за да го отбележа веднага!http://maps.google.bg/maps/ms?hl=bg&...27158&t=h&z=11
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Колеги хасковлии имам следната питанка -като идвам откъм Димитровграда на детелината надясно ако завия на самата отбивка за пистата мога да свия вдясно или има мантинела в средата...Ако е така да мина през града и дойда откъм там?
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      мисля , че беше точно така колега няма мантинела
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #4
        Преди да влезеш в Хасково завиваш надясно към Пловдив.После пистата се пада в ляво.Трябва да се направи обратен завой.Въпреки,че е забранено.Който не му се рискува да мине през града.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #5
          popara801 написа:
          Преди да влезеш в Хасково завиваш надясно към Пловдив.После пистата се пада в ляво.Трябва да се направи обратен завой.Въпреки,че е забранено.Който не му се рискува да мине през града.
          кво да му рискувам,аз какви обратни правих заради моята "навигаторка" миналата година на подбалсканския,в натовареното само кукери да няма,че не си нося имунобора :D Пък и като видя пистата мога да преценя къде да въртя обратен
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            Пистата се вижда от главен път Е-85. Ще има и знаме на СФФБ!
            Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
            Трезвен ТУК не пиша!
            Un Italiano Vero

            Коментар

            Working...
            X