Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на 30.12.2010 г. от 19.00 ч... Пицария Роял

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Мерсаж Оги...а да ти споделя...чатим си. Затрихме си скайповете, та за това тука. И още веднъж...благодаря за редакцията на заглавието!!!!!
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    Коментар


      #47
      Ще се видим в Петък. Ако няма сняг ше съм с машината.
      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

      Коментар


        #48
        dzvqroto-qnisZ написа:
        Чатим сииии...ела да си направим една тройка
        Не мога, в банята съм! Кой’ па не ка’е на Янко какви оферти ми пускаш - да не е Огнян!Според зависи, но има някаква минимална възможност в петък да се присъединя към вазе. Знам един пряк път към Кн, който е по-дълъг само с няколконайсет километъра.

        Коментар


          #49
          Аз нещо съм настинал и ме гонят хиляда неща, не обещавам че ще стигна.

          Коментар


            #50
            петък съм на линя , само кажете къде
            Fiat punto 1.4 16v 1994 KН 7792 A*?

            http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=1438

            Коментар


              #51
              http://www.facebook.com/#!/pages/FIAT-CLUB-kyustendil/114511285281951

              Коментар


                #52
                ще се сабираме ли

                Коментар


                  #53
                  Извинявам се на колегите, които ми бяха звъняли, но този ми телефон беше изчезнал безследно за повече от 24часа. Вече го намерих...

                  Коментар


                    #54
                    ovi_kn написа:
                    ще се сабираме ли
                    Ами ние се събирахме, но за пореден път огромна несериозност.Килъра забрави да резервира маса и половин час стояхме и чакахме да видим дали хората който всеки път казват че ще дойдат , но не идват. В крайна сметка бяхме в Роял и си искарахме добре.Сега преди нова година ще организираме последната сбирка за годината.Аз ще оргарнизирам нещата и ще поканя всички, но ако пак се окажете несериозни, ще се обаждам само на сериозните.Поздрави: МартоВиталчо, обади се за по кафе.
                    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                    Коментар


                      #55
                      аз званях в дъблин и ми казаха че няма маса на името на форома и затова не доидох.

                      Коментар


                        #56
                        Марто написа:
                        ...Виталчо, обади се за по кафе.
                        Ок, само да се оправя.

                        Коментар


                          #57
                          vital-чо...на следващата сме у Македонско и чакаме транспорт от тебе...за момента сме точно едно Дукато Макси.... Твоето.. На 29-30 ще пием по водичка в Роял за да се разберем...става ли???
                          Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                          Трезвен ТУК не пиша!
                          Un Italiano Vero

                          Коментар


                            #58
                            Колеги, на 30.12 да спретнем една среща в Роял от 19.00 ч. ?
                            Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                            Трезвен ТУК не пиша!
                            Un Italiano Vero

                            Коментар


                              #59
                              Аз май ще пътувам още следобед. Ако не, ще се появя

                              Коментар

                              Working...
                              X