Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещата на МИЛЕВИ СКАЛИ 13-15.08 - отзиви, снимки и др.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dobrujanetza написа:
    Може и по-зле да бъде. Сравнен с Рижки Проход- направо е идеален.
    Той говори за това колко е тесен,а не колко е надупчен!
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      popara801 написа:
      dobrujanetza написа:
      Може и по-зле да бъде. Сравнен с Рижки Проход- направо е идеален.
      Той говори за това колко е тесен,а не колко е надупчен!
      Да, пътят нагоре е тесен и на места доста лош.Само не зная къде се намира този Рижки Проход, с който се сравнява изкачването до Милеви скали.На мен ми е известен Ришки проход (кръстен на село Риш)
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        Ами колеги, нека само да сме живи и здрави и да си правим и по-луди и по-ненормални купони от този. Дори и да продължат да наказват наситените с емоции постове - това сме ние. Радвам се, че ви има, радвам се че съм част от форумските срещи. http://vbox7.com/play:e27682aa Тази седмица сме на Несебър с Ваньо и Ирка. Жицааааааааааа!
        Прикачени файлове

        Коментар


          Ама само как те посрещнахме, а, бат’ Живко, като воевода! Заралии и бат’ Живко да се готвят за Милеви скали 3 - лично ще ви заведа горе до върха да видите гледката, заслужава си! ...и да се надяваме скоро да видим клиповете от купона.
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            Евалата - наистина! Целия форум да се скупчи около Живка и да започне да танцува! Никога не е било така! Неам думи. Да ме чакате до 2 часа посред нощите и да имате сили още... Ще дойда пак на Милеви скали - кво са 900 км за по ракия. То май стана традиция всяка година на Китен и Милеви. Не знам до кога ще ни траят хазаите, обаче.

            Коментар

            Working...
            X