Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Копринка 2 - допиването - 30/31.07-01.08

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Копринка 2 - допиването - 30/31.07-01.08

    да си направим нова среща на копринкаПроменено заглавие!Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    идеята е хубава, очаквам мнение и от Попаров

    Коментар


      #3
      Ууууууууууу ни съ напихте ве! Пияндета с алкохолици такива.Аз не пия от скоро и съм много добре! Ще си направим като му дойде времето.Има ли предложения за дати?
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #4
        Май на някой им хареса, или не можаха да си допият и хаиде пак Абе викам другото лято пак, дай да сменим мястото да не е едно и също, ще измислим нещо

        Коментар


          #5
          popara801 написа:
          Ууууууууууу ни съ напихте ве! Пияндета с алкохолици такива.Аз не пия от скоро и съм много добре! Ще си направим като му дойде времето.Има ли предложения за дати?
          хаааа прав си Попаров,чесно ли изкате още един алкохолен делириум???
          Honda CBR 900 RR
          Suzuki GSF 400 Bandit
          1.9 TD 100

          Коментар


            #6
            аз съм за копринка с двете ръце

            Коментар


              #7
              нека всички се уговорим.и да потеглим заедно с фиатите.да си напрсвим шоуто.а замлко да забравя.записвам се и с двете ръце.
              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

              Коментар


                #8
                Кога смятате да го организирате, ако не е тайна? Не питам заради голямо желание да дойда, нещо друго имам предвид, което ще ви кажа, ако датите ви съвпадат със събитието.

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Кога смятате да го организирате, ако не е тайна? Не питам заради голямо желание да дойда, нещо друго имам предвид, което ще ви кажа, ако датите ви съвпадат със събитието.
                  Аз поне разбирам,тъй като предстои национална среща(официална),ще го имаме в предвид и датите няма да съвпадат.А инъче за къде са идеите за националната среща?
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    #10
                    Хаха, недей така, че ще станем като развален телефон. Не предстои национална среща на форума. Тя отпадна тъй като се планираше за след 3 седмици, и щеше да е твърде близо до току-що приключилата среща в Китен. То не пречи някой ако има желание - да организира среща някъде, както вие ще се организирате, но "национална среща на ФФБ" засега не се очертава. Разбира се, ако има промяна, ще се опитаме да го обявим поне няколко седмици предварително, за да може всеки да ппланира задачите си от по-рано. Та пак да ви питам - за кога смятате да организирате тази среща? Тя нали няма да е в тесен старозагорски кръг? В смисъл ако се организираме група от София, ще ни имате предвид?

                    Коментар


                      #11
                      Дали ще е национална или регионална няма значение, никои няма да върнем, всички са добре дошли дори колкото повече по добре, трябва да е весело Както виждате на миналата среща имаше хора от Ст. Загора, Сливен, Ямбол, Варна и Казанлък. Няма място за притеснение Аз предлагам на срещите тази седмица да обмислим различни варианти и ако има мераклии да пообиколим с колите и да огледаме околностите за хубави местенца. Някъде из темите даже бях предложил да си направим един палатков лагер та да си викаме на воля, не само да ни правят забележки за музиката и т. н.

                      Коментар


                        #12
                        На мен ми се върти една друга мисъл в главата.От много отдавна не сме си правили форумска екскурзия. Едната - с много хора, беше с маршрут Ловеч, Къкринско ханче, Деветашка пещера, Крушунските водопади, Еменския каньон край Търново, Търново с Царевец, Арбанаси... Другата беше до Кавала, Гърция. И това все преди повече от 3 години.Супер интересно е да се посещават различни места...в рамките на 2-3-4-7 дни. Сега е отпускарски сезон, време е за нещо такова.Иначе да се напием можем винаги и навсякъде Може да се измисли една обиколка на България, нещо като щафета, и всеки да се включва в маршрута от където иска и може, до където си реши. Много интересна гледка е колона от 15-20 коли със стикери ФИАТ Форум

                        Коментар


                          #13
                          Абе какво ги привлича хората на тая Копринка? Кемпер клуба и те там ще правят вече трета среща. Бяхме там, не е като да съмн потресен колко е хубаво.Ааааа, екскурзийка...керванче... Ама друго си е с кемперче :P :D

                          Коментар


                            #14
                            кви екскурзии кви пет лева. Заглавието ли не прочетохте? Копринка 2 - допиването
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Към колегите от Казанлък да пробваме нещо на Синята река.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X