Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неделя - 16.04: предложение за среща с консултативна цел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    да питам : на светло ще може ли да си регулирам фаровете ? че единия свети мн ниско? а дисковете май ще почакат
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #17
      Anaboliy написа:
      да питам : на светло ще може ли да си реголирам фаровете ? че единия свети мн ниско? а дисковете май ще почакат
      На светло няма как да стане!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Да попитам ,ще ми трябва ли някакъв по специален инструмент за утре при смяната на задните амортесьори.Гледах отдолу и не можах да си обясня къде се бърка за отвиване на горния край!
        Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

        Коментар


          #19
          ех той фара ми се е счупил пак ( кажете някакво лепило за метал (то тва даже е някаква сплав, не е и метал) с какво да го залепя купих някакво JIP Epoxy Elastic даватго че лепи мн неща и метал включително. А са питам как се сваля самия фар? или утре ще го направим? щото е счупено едно парче точно кадето се захваща болта за купето
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #20
            последно -утре-неделя в 11 ч. до Исул. Нали така???? Ще мина в 10,59 :D Д-р Бари

            Коментар


              #21
              alex12 написа:
              Да попитам ,ще ми трябва ли някакъв по специален инструмент за утре при смяната на задните амортесьори.Гледах отдолу и не можах да си обясня къде се бърка за отвиване на горния край!
              през носача се бърка има една дупка и с дълъг глух ключ става работота
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #22
                16.04.2006 / 11.00 - 16.04.2004 / 14.30
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                Коментар


                  #23
                  Ех... много късно се освободих и като минах хванах колегата Мазгарев точно да си тръгва.........Дайте намерим за следващия път един лаптоп с 2бр. ком портове или монитор който да работи на 12в.Аз понаправих едно РС на 12в, но няма екран за него.

                  Коментар


                    #24
                    и от мен малко снимки...
                    Прикачени файлове
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #25
                      е мен с моита колица ме няма :D иначе бях там
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #26
                        Ako искаме ток ей оттук трябва да го вземем ама хич не вярвам да успеем.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #27
                          И мен ме няма!Най вероятно съм бил за крушките на километража!Иначе за мен срещата бе много ползотворна!Благодаря на всички подметнали по нещо като съвет как да стане и по някоя и друга кружка за таблото на "кака Мара" - Мареата !

                          Коментар


                            #28
                            Браво на Асен,така се създава първата история на клуба. След 64 години/по Beatles/ ще си спомняме с усмивка този ден.Д-р Бари

                            Коментар


                              #29
                              И мен ме няма!
                              Хе-хе! Че така кажете бе колеги! На следващата среща ще бъдете снимани в най-компрометиращи пози над, под и вътре в колите! :DЗа захранването: с трансвертер няма ли да стане? Каква му е максималната консумация на това, дето ще се включва?
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                #30
                                утре ще се праат ли фиатките

                                Коментар

                                Working...
                                X