Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещи за ремонт и взаимопомощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Fiat 127 написа:
    Това ли е мястото дето съм го оградил с кръгче?
    ДА - това е!то е по цялата дължина (на картинката е изрязано)
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #32
      Еха вие се събрахте яка компания хехе сервиз направи си сам Може ли и аз да дойда да ви се попречкам между колите, а пък ако ви остане време за нафърфорката ми да и прокараме вода до задния джам реално стига до него,но вместо да тече от външната странана стъклото, тя ми капе на кората на багажника.Ако се свали кората на задната врата и някъде там какво може да е прекънато? Дали трябва да купувам маркучета или специфични джаджи

      Коментар


        #33
        И на мен ще ми сменявате дръжките! а днес забелязах че не ми излиза вода отзад на стъклото (като на Блонди)... а вчера си излизаше! Предполагам се е запушило от някакъв прах или нещо такова... как се чистят тези тръбички?
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #34
          Аз ще дойда! Ето и какъв проблем имам: мисля че спирачния ми цилиндър на предно ляво колело задържа. Колата е Lancia Delta II 1,6 8V. Имам мерак да го оправя, но не знам какъв е реално проблема. Може и накладките да правят проблем, но най-вероятно е цилиндъра. Реално това не е чак толкова сложен проблеми, но не ми се дават излишни пари за поправка. Ще съм благодарен на някой ако ми помогне. Идеята за трудовата среща е много добра! ПС: Мога да помогна на колегата team да дойде от Овча Купел до посоченото място. Аз също живея в Овча Купел до НБУ.
          Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

          Коментар


            #35
            blondy_driver написа:
            Еха вие се събрахте яка компания хехе сервиз направи си сам Може ли и аз да дойда да ви се попречкам между колите, а пък ако ви остане време за нафърфорката ми да и прокараме вода до задния джам реално стига до него,но вместо да тече от външната странана стъклото, тя ми капе на кората на багажника.Ако се свали кората на задната врата и някъде там какво може да е прекънато? Дали трябва да купувам маркучета или специфични джаджи
            Обикновено се откача макруча. Оправя се много лесно, но е хубаво за да не се откачи пак да се лепне с малко силикон.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #36
              ...

              Коментар


                #37
                Sven най-вероятно ти е изключен датчика за колана. Свети ли ти лампата за колан на таблото когато не си го сложил?
                Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                Коментар


                  #38
                  Sraaaaa написа:
                  Sven най-вероятно ти е изключен датчика за колана. Свети ли ти лампата за колан на таблото когато не си го сложил?
                  Деяне вземи ми емблемата - то се е видяло че там ще ти я платя...
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #39
                    ...

                    Коментар


                      #40
                      а да питам знаете ли дали утре работи някои от лубимите ни магазини да си взема панел за ЦД днес си купих нова мп3 за колицата амам ми трябва пластмаската за да го монтирам утре ще опъвам кабели и мися да го сложа но плс зарадвайте ме като ми кажете че има откаде утре да се снабдя с такова чудо
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        #41
                        Да не мине котка път, ще гледам и аз да дойда.Имам предложение - да вземем да направим малко снимки и после да ги качим тук, та и за останалите от форума да има полза - например едно илюстрирано ръководство
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #42
                          В базара на НДК ,магазина е от към входа към Мария Луиза.на Раковска от Славейков нагоре има няколко работещи магазина ,но мисля че работят до обед .
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #43
                            идвам...да се запознаем тамън.аз съм нов тук.трябват ми и на мен дръжки.

                            Коментар


                              #44
                              Това ще да е най яката идея, която може да се измисли/пък и ако се осъществи ...... мани-маничудо и приказ/ аз също ще доида дори и да не направя нищо по колата си поне ще науча най вероятно доста хитринки относно смяната на дръжките, а защо ли не да успея да получа помощ за сервото......!

                              Коментар


                                #45
                                Здравейте колеги мн съм доволен, хит-ко ми изпрати дръжките, преди малко ги получих. остава утре да ги монтираме А за тоя преходника за ЦДто след малко ще излизам да турся, дано имам касмет. Ако някой знае каде има и могали да се сдобия с него още днес ще сам мн благодарен да сподели това е за сега до по касно :P
                                Fiat Bravo 1.9 TD100

                                Коментар

                                Working...
                                X