Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покана за пролетна weekend среща на итал. феновете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    ---

    Ицо, и Гъди-гъди имам и It,s only rock,n, roll. :D От "Радка пиратка" и "Боят настана" във вариант на Слави та до Назарет,Скорпионс и Джо Кокър. За Юрай Хиип и Пърпъл не говорим-те са като бибията на нощното шкафче на католик Хубаво е уредбата на водещия да е поне 2х200 вата та да се знае, за к`во става дума

    Коментар


      #77
      колеги дали ако не си напрвим резервации ще можем да спим някъде(не в колата де), че с жена ми имаме желание да доидем, ама не се знае как ще сме с финансите, така че всичко ще се реши няколко дена преди сбора, иначе колко път си е то от варна до копринка :D :D
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #78
        @ phoenix http://www.bgmaps.com/routing/result...4aaaef8f&pID=1

        Коментар


          #79
          колега мерси за картата, наистина отдавна търсих такава, ама по ми е интересно как стои въпроса със настаняването и резервациите
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #80
            phoenix написа:
            колега мерси за картата, наистина отдавна търсих такава, ама по ми е интересно как стои въпроса със настаняването и резервациите
            Въпроса с резелвациите седи така: 1. има свободни 4 апартамента в хотел "Златна котва" където е 60лв на вечер.2. има свобдни 4 двойни стаи в комплекс "Роза" - по 20лв на вечер3. Има 1 тройна стая пак в комплекс "Роза" - 25лв на вечер.4. Множество бунгала без санитарен възел по 10лв / цените са за цялата стая, апартамент и бунгало на вечер/

            Коментар


              #81
              Припомням имената на хората,които имат сигурни резервации. В случай, че има още желаещи да се запишат или са се получили недоразумения,моля пише ми лично съобщение.1. vesko.t 2. stenli 3. zgabrovski 4. hit-ko 5. atos 6. Kiro_of_the_day 7.BBorisoff 8. Bluestorm 9. blondy_driver 10. Nino 11. bubachko12. borimir13. immortal

              Коментар


                #82
                Относно ресторантите и купона вечерта.

                Честно казано в процеса организация срещнахме най - голяма трудност с ресторантите.В край на сметка останаха два варианта, а ето какви са те:1. ресторанта към хотел

                Коментар


                  #83
                  А бе тия от "Златна котва" нормални ли са? Това да не им е Нова година? Ше им слушам аз на мазния оркестър упражненията върху евъргрийни как пък не!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #84
                    kiro_of_the_day написа:
                    А бе тия от "Златна котва" нормални ли са? Това да не им е Нова година?
                    Дам , този реши,че като ще отедем 60-тина човека ще се напечели Много се дразня на подобен род хора

                    Коментар


                      #85
                      Еми в такъв случай ще спечели собственика на другия ресторант - Роза. Повече свобода в избора по весело за всички

                      Коментар


                        #86
                        А и това с кувертите е мега тъпотия. Аз като не пия ракия защо да я плащам А бирата отделно ще си я купувам, нали Познат ми е този сценарий до болка. Аз залагам на Роза.
                        Alfa Romeo 146 '96 1.6i boxer

                        Коментар


                          #87
                          Вчера разговарях отново с к-с Роза те искат да им се прати по 10 лв на човек. В тези 10 лв се влючва салата (по избор), безалкохолни и част от платата с различни колбаси и различни сирена. Смятам, че не е лош вариант, защото ще може да поръчате каквото искате за пиене и основни ястия.Съгласни и сте по 10лв капаро на човек

                          Коментар


                            #88
                            blondy_driver написа:
                            Съгласни и сте по 10лв капаро на човек
                            Аз съм съгласен, само казвате кога и по какъв начин!Мисля, че ще е най удобно това да стане едновременно със сумите за хотелите, ако и те се плащат предварително.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #89
                              Капаро за хотелите.

                              1. от хотел "Зл. Котва" - искат капаро от 10лв на вечер за стаите, и по 20лв за апартаментите на вечер.2. от хотел "Салтъково" - искат 100% от стойността т.е. цялата сума за стаята.3. от хотел "Роза" - искат по 10лв капаро за нощувка в двойна стая.Обещавам, че на всеки, който е направил резервация ще пиша ЛС за доизяснение.

                              Коментар


                                #90
                                Значи даваме 10лв. капаро за вечерта + парите за нощувката, така ли? И до кога трябва да ги внесем?

                                Коментар

                                Working...
                                X