Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА РАЗДВИЖВАНЕ НА ФИАТ СРЕЩИТЕ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА РАЗДВИЖВАНЕ НА ФИАТ СРЕЩИТЕ!

    Здравейте колеги! От близо месец на "скучната" неделна среща бистрим с нейните посетители едни събития. Стигнахме до идеята, че няма да е лошо всяка последна неделя от даден месец да се организира едни символични състезания( в национален мащаб, ако естесвено от всички градове имат желание), за да отбележим още по-силна дейност , като форум и организация от истински фенове. Та след обсъждане с Пешо стигнахме до следните дисциплини : "най-подържан фиат на месеца", като това включва посещаемсот на срещите, "хигиена" в колата вътрешна и външна; "най-полезен член на форума" - нека не правим веднага асоциация с "мъжки полов орган" ами примерно това ще е човека, който най-много е помогнал през седмица на коелгите си. Било то с отверка или с нещо друго; "най-добър шофьор", който ще изпитаме на разстояние от 100-200 метра с конусчета и успоредни паркирания и така. За сега всичко е само щриха, но се надявам с общи усилия и предложения да изчистим идеята и да я реализираме. Награди, жури и място лично аз и ПЕшо(надявам се) ще осигурим(поне за София сме ние надявам се да има и още). Нека не ви заливам с още грешки и глупави обяснения. Очаквам от вас помощ и "надъхване", като на всеки итал-фест или организиран специално за това фест ще излъчваме годишните награди по-дисциплините, които сметнем че са най-оборотни. Надявам се всеки искада има по една купичка в дома си от нас, която да символизира любовта към автомобила. Сега сте вие очаквам предложения за всичко свързано с гореспоменатото...места, спонсори, желаещи, дисциплини и така нататък... Грешен раздел->преместенаМодераторски екип на fiat-bg.org"
    EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
    http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

    #2
    Айде бе хора 25 човека вече гледате и нищо не казвате....
    EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
    http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

    Коментар


      #3
      добре замислено

      Коментар


        #4
        Хубава е идеята. До сега общо взето сме се събирали за излъчване на майстори на спирта! Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 И за сплотяване на членската маса на... маса.

        Коментар


          #5
          Нещо като служител на месеца?Мотивиращо...аз по-скоро си мисля за друго.Нека да направим среща на определен модел всеки месец, и да ги редуваме.Пунто - Типо - Браво - Стило - 500 - Брава -. нещо подобно.Това като за неделна среща. Вижда се че срещите от еднакъв тип коли са меко казано полезни.Какво ще кажете?
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Ами то всичко добре,ама къде ще се провеждат тези срещи?Някой помислил ли е?А относно събиранията по модел ми допада много. :D
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              В София, на официалната среща, или в Пловдив, на официалната среща, но в събота или неделя.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                GTipo написа:
                В София, на официалната среща, или в Пловдив, на официалната среща, но в събота или неделя.
                Това е добре.Дано се събереме повече ентусиасти.Давайте желаещите да правим записване и дата. :D
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  #9
                  Хайде колеги още идеи....делението а марки не ми допада...смисъл за съм да е на марки, но всички марки да са на едно място .... зашото от както има пунто среща и т.н малко тъпо се получава. Нека има награда за най-чисто стило, подържано и там каквото решите, най-чисто пунто, но всичко това да е на едно място и една дата. Поне така мисля, че ще е най-добре....
                  EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                  http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                  Коментар


                    #10
                    GTipo написа:
                    Нещо като служител на месеца?Мотивиращо...аз по-скоро си мисля за друго.Нека да направим среща на определен модел всеки месец, и да ги редуваме.Пунто - Типо - Браво - Стило - 500 - Брава -. нещо подобно.Това като за неделна среща. Вижда се че срещите от еднакъв тип коли са меко казано полезни.Какво ще кажете?
                    Това е много добро като идея. ПРОБЛЕМ - Колко FIAT CROMA са в цяла България ? Може би да се комбинират по 2-3 модела или по година на производство. Ако са по година на производство, може да се направи съревнование за най-запазен (най-поддържан) автомобил. Другия проблем е мястото. Предлагам да се направят такива съревнования първо на регионално ниво, на които да се излъчат представители в отделните класове. Тези представители да вземат участие в национално съревнование.
                    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                    Коментар


                      #11
                      T_SHOW написа:
                      GTipo написа:
                      Нещо като служител на месеца?Мотивиращо...аз по-скоро си мисля за друго.Нека да направим среща на определен модел всеки месец, и да ги редуваме.Пунто - Типо - Браво - Стило - 500 - Брава -. нещо подобно.Това като за неделна среща. Вижда се че срещите от еднакъв тип коли са меко казано полезни.Какво ще кажете?
                      Това е много добро като идея. ПРОБЛЕМ - Колко FIAT CROMA са в цяла България ? Може би да се комбинират по 2-3 модела или по година на производство. Ако са по година на производство, може да се направи съревнование за най-запазен (най-поддържан) автомобил. Другия проблем е мястото. Предлагам да се направят такива съревнования първо на регионално ниво, на които да се излъчат представители в отделните класове. Тези представители да вземат участие в национално съревнование.
                      Принципно това е идеята. Що се отнася за Кромата може и по години да се включи, а може да се комбинира и с темприте...както решите важното е да покажете интерес, за да може ние(хората, които имаме желание да се организира) да започнем да работим по въпроса.
                      EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                      http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                      Коментар


                        #12
                        Аз предлагам да се направи и състезание за мис/ис Фиат. Ще е доста интересно. Може да се направи на няколко кръга, които да вкючват различни познания и умения по устройството и управлението на любимите ни фиатчета. Паркиране искам задължително да има!п.с: Само че малко по напролет, че на колата ми и предстои още малко почивка.

                        Коментар


                          #13
                          Перфектна идея!
                          EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                          http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                          Коментар


                            #14
                            Това е мн.хубаво като замисъл,аз съм навитак,но мисля че първо трябва да се раздвижат срещите на регионално ниво.А в Сливен май няма събирания....

                            Коментар


                              #15
                              cecko_hgt написа:
                              Това е мн.хубаво като замисъл,аз съм навитак,но мисля че първо трябва да се раздвижат срещите на регионално ниво.А в Сливен май няма събирания....
                              Ами като цяло в Сливен имаш доста колеги,но за съжаление се включват доста рядко.Дано се раздвижите и вие.Поздрави. :D
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X