Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Празнична вечеря, София - ОТПАДА, поради липса на желаещи.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Празнична вечеря, София - ОТПАДА, поради липса на желаещи.

    Тези дни се завъртя идея в дните около 28, 29, 30 декември да се съберем някъде на празнична вечеря. Има ли съгласни, и ако да - давайте предложения за евентуални места, и може би ще трябва да го решим бързо, за да запазим от рано места. Първоначалното предложение е едно доста приятно местенце, с бих казал - съвсем нормални цени, има възможност за поне 30-40 човека, да не казвам и повече. Ресторант - пицария Виктория, до зала Универсиада. Онзи ден се събрахме там няколко човека и прекарахме много добре.

    #2
    Колеги завиждам ви на желанието да направите такава среща-събиране-вечеря,защото съм сигурен,че сте по-сериозни от нас и със сигурност ще ви се получи,докато при нас малко нещата са на кантар.Дано да се случат чудесата,макар и след коледа да станат тези срещи.Все пак на коледа стават чудеса. :D :D :D
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Като се уточни датата, ще говоря с групата от Студентски и може да измислим нещо Понеже някои работим на част от посочените дати ще изчакаме да се уточни точна дата
      Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
      Lancia Lybra 1.8 131Hp

      Коментар


        #4
        Аз също съм за!!!! Представям си вече как се наказваме аз, Оги, Ичкина, Ники и целата банда..а.хахахаха
        EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
        http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

        Коментар


          #5
          А какво мислите за 22 декември? Тази пица Виктория е добро предложение, но може да помислим и за една много евтина кръчма в Белите брези, на която често ходим след неделните срещи.

          Коментар


            #6
            А защо 22.12.Не е ли по-удобно да е петък-събота понеже има хора, които работят през седмицата.Не че е голям проблем, но все пак след парти е малко тежко да си на работа...
            Marea 1.6 16v

            Коментар


              #7
              jorkos написа:
              А защо 22.12.Не е ли по-удобно да е петък-събота понеже има хора, които работят през седмицата.Не че е голям проблем, но все пак след парти е малко тежко да си на работа...
              Петък и събота са си коледа, а следващите нова година. Предполагам всеки ще иска да си е със семейството.

              Коментар


                #8
                Всъщност - Коледа и НГ са четвъртък и петък. Така като гледам - няма много желаещи, затова - предлагам да започнем да се записваме в тази тема, в продължение на 8 дни, считано от днес, и другата неделя - колкото сме се събрали - ще отидем да видим как стоят нещата със запазване на маси, капацитет на заведенията , и т.н. Давайте предложения и за други места, които са с добри отзиви, и са приятни. Засега да повторим :1. Ресторант-пицария Виктория. 2. Кръчмата в Бели Брези, която някои знаем, други - не я знаете. За записването - аз съм ЗА, като нямам претенции за датите. Пишете кой още е за, както и какви са претенциите за дати, за да можем другата седмица да обобщим списък със желаещи, и за съответните дати.

                Коментар


                  #9
                  Мен ме бройте независимо кога ще е.Пък да му мислят тези, които са на работа на другия ден .Пък и нали ще е вечеря, а не....
                  Marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм за!
                    EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                    http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                    Коментар


                      #11
                      От последния ми пост насам, в който обявих че започваме да се записваме - сме потвърдили само трима - аз , jorkos, и ZinG. На нас не ни пречи да си вечеряме тримата, ще си направим хомо-парти. Ама айде и другите желаещи да кажат - искам, и да си кажат претенциите за дати, и за място.

                      Коментар


                        #12
                        Ако идвам, съм за Брезите. А за датата не ми е проблем стига да не съм в Кюстендил.
                        Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                        Трезвен ТУК не пиша!
                        Un Italiano Vero

                        Коментар


                          #13
                          И ние ще дойдем, ако ни устройва датата :D

                          Коментар


                            #14
                            Колеги тъй като гледам няма много интерес за такава вечеря ние от източната част да си направим празнична вечеря на 28.12.09.Така и така е последният понеделник в месеца/в годината/.Какво мислите?Пък ако има и други желаещи още по-добре...
                            Marea 1.6 16v

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм за Брезите която дата искате, но нека само не се делим пък сега на части...източна а у...За Брезите гласувам в удбна за вас дата. Оги кажи какво правим
                              EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                              Коментар

                              Working...
                              X