Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чакам клиповете с BMW-то
    http://karate-bg.com
    Пътна помощ в София

    Коментар


      Funakoshi написа:
      Чакам клиповете с BMW-то
      Да не си бил ти с БМВ-то?

      Коментар


        С ланчата бях П.П. Добре се справяше момчетомакар че като тръгвахме малко му остана да ме отнесе.
        http://karate-bg.com
        Пътна помощ в София

        Коментар


          staik написа:
          Идеална срещичка :D
          Така си е, ама дайте да си измислим нещо по което да се различаваме от неучастниците във срещите и форума.Може да е нещо което се слага само за срещата, флагче,лента и т.н.Може да е нещо символично, въпроса е да е нещо което ще ни различава, и да е нещо лесно забележимо Какво ще кажете ?

          Коментар


            didoterziev написа:
            staik написа:
            Идеална срещичка :D
            Така си е, ама дайте да си измислим нещо по което да се различаваме от неучастниците във срещите и форума.Може да е нещо което се слага само за срещата, флагче,лента и т.н.Може да е нещо символично, въпроса е да е нещо което ще ни различава, и да е нещо лесно забележимо Какво ще кажете ?
            за какво?Ние се знаем
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              Tqnkata написа:
              didoterziev написа:
              staik написа:
              Идеална срещичка :D
              Така си е, ама дайте да си измислим нещо по което да се различаваме от неучастниците във срещите и форума.Може да е нещо което се слага само за срещата, флагче,лента и т.н.Може да е нещо символично, въпроса е да е нещо което ще ни различава, и да е нещо лесно забележимо Какво ще кажете ?
              за какво?Ние се знаем
              Ще поставя по риторичен пример за това.Знаете ли, защо на пазара се предлагат само кокоши яица ?

              Коментар


                Да ама аз вече два пъти си купувам щраусови Yellow_Flash_Colorz_PDT_38
                http://karate-bg.com
                Пътна помощ в София

                Коментар


                  И на батко ръчната държи, ама май има челюсти за смяна, че скърца Условията са подходящи за глупости навън, така че се пазете. Доста хора пред мен се завъртяха от неумело боравене с ръчната в завоите.

                  Коментар


                    Funakoshi написа:
                    Да ама аз вече два пъти си купувам щраусови Yellow_Flash_Cohttp://forum.fiat-bg.org/posting.php?mode=smilieslorz_PDT_38
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Да беПредлагат, се само кокоши щот само кокошката си праи реклама кат снася (кудкудяка) В смисъл, че символите ще са за да ни познават другите и да придадем по голямо значение на Фиат Форум-идеята.

                    Коментар


                      Airfan написа:
                      И на батко ръчната държи, ама май има челюсти за смяна, че скърца Условията са подходящи за глупости навън, така че се пазете. Доста хора пред мен се завъртяха от неумело боравене с ръчната в завоите.
                      С тези автобуси май не сме много за дрифт...
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        здравейте колеги!!! мен много ме е яд че днес не можах да дойда на среща но пътувах за Сопот и нямаше как, пък и свърших работа в 4 другата неделя пак се очертава да не мога да дойда че с тая тъпа работа....елате вие някой път в Дримс
                        Мъжът откри ЖЕНАТА и създаде СЕКСА.
                        Жената откри СЕКСА и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО.
                        Мъжът откри ПАЗАРА и създаде ПАРИТЕ.
                        Жената откри ПАРИТЕ И Е*А МАЙКАТА НА ВСИЧКО!!!

                        Коментар


                          Mitaka_87 написа:
                          здравейте колеги!!! мен много ме е яд че днес не можах да дойда на среща но пътувах за Сопот и нямаше как, пък и свърших работа в 4 другата неделя пак се очертава да не мога да дойда че с тая тъпа работа....елате вие някой път в Дримс
                          А голям паркинг има ли
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            имаме си стикери по стъклата на колите с които се различаваме
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              Tqnkata написа:
                              имаме си стикери по стъклата на колите с които се различаваме
                              имаме и друго....
                              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                              Коментар


                                Има оферта от marinsto да ходим на неделното кафе в ресторанта при него - места има на корем.

                                Коментар

                                Working...
                                X