Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голямо БЛАГОДАРЯ на присъстващите днес на срещата и че ми помогнахте да оправим автобуса пак да върви
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      Аз да си изкажа големи благодарности на Иван и Събито че ми разкрасиха икономичния Бравок и не се отказаха въпреки лошите атмосферни условия е Тракия Евалла момчета длъжник съм ви, няма да го забравя!!! Иване този трабант ли издирваше?
      Прикачени файлове
      with SGNote & HTC Wildfire 8G
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
      с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

      Коментар


        Не, не е този!Ето този:
        Прикачени файлове

        Коментар


          Нем несъм го виждал никога. Това не се забравя... Виж му борията отзад!
          with SGNote & HTC Wildfire 8G
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
          с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            бах тоз кюнец

            Коментар


              тоя трабант да не е ЕНО и ШЕС двигател с тая голяма хралупа дето е отзад

              Коментар


                darkcat2005 написа:
                Аз да си изкажа големи благодарности на Иван и Събито че ми разкрасиха икономичния Бравок и не се отказаха въпреки лошите атмосферни условия е Тракия Евалла момчета длъжник съм ви, няма да го забравя!!! Иване този трабант ли издирваше?
                Както казва един мой приятел-"Нали сме за това,за да си помагаме." Когато и с квото мога-за колега винаги! пък за колежка не питай.... Трабито е един път бре...яката раота баси и кашонаСаше тва 1.6 ко те барне некде и ще ти разкаже играта... :D
                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                Коментар


                  е за тоя трабант колегата Иван трябва книга да издаде...ще стане бестселър несъмнено
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    sasho_izgrev написа:
                    тоя трабант да не е ЕНО и ШЕС двигател с тая голяма хралупа дето е отзад
                    Това е HGT модел
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      Racer GT написа:
                      darkcat2005 написа:
                      Аз да си изкажа големи благодарности на Иван и Събито че ми разкрасиха икономичния Бравок и не се отказаха въпреки лошите атмосферни условия е Тракия Евалла момчета длъжник съм ви, няма да го забравя!!! Иване този трабант ли издирваше?
                      Както казва един мой приятел-"Нали сме за това,за да си помагаме." Когато и с квото мога-за колега винаги! пък за колежка не питай.... Трабито е един път бре...яката раота баси и кашонаСаше тва 1.6 ко те барне некде и ще ти разкаже играта... :D
                      то които ме барне ми разказва играта тея чупени JTD-та грам не вървят

                      Коментар


                        Абе като стана въпрос за тонирането .... задалел съм някви кинти я кажете колко струва качествено фолио за задните прозорци и задната врата ... и един малко кУлтУв въпрос ... ще мога ли да си ползвам нагревателите отзад в последствие :D DDD
                        Bravo 1.6 16V GT `00

                        Коментар


                          иване ми тои тоя трабант е в махалата ве
                          fiat bravo 1.6 16v 103 продадено бившо
                          ровър 600 сди 2.0 115кончета бивш вече

                          Коментар


                            misira80 написа:
                            иване ми тои тоя трабант е в махалата ве
                            еее кажи му по рано бре че се беше притеснил... Относно питането на колегата-зимаш някво евтинджос фолио и слагаш...проблем с нагревателите нема.
                            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                            Коментар


                              misira80 написа:
                              иване ми тои тоя трабант е в махалата ве
                              Айде бе сериозно?Куде бе?

                              Коментар


                                Същата ли е бурията?
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X