Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дарителска кампания на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ 2009

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вече няма значение..... колкото толкова. Макар,че си абсолютно прав! Децата получиха и по една гореща прегръдка.

    Коментар


      myrmuzetka написа:
      Вече няма значение..... колкото толкова. Макар,че си абсолютно прав! Децата получиха и по една гореща прегръдка.
      едната от прегръдките беше моя !
      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

      Коментар


        Tornado написа:
        Близо 50 дарителя.Всеки ден форума посещават около 2000 регнати потребителя.Ако всеки от тях беше дарил сумата за една кутия цигари или 2 килограма банани децата щяха да бъдат облагодетелствани двойно повече месеца.
        Така е, абсолютно съм съгласна с това, но всеки преценява за себе си.И за мен беше непонятно защо са толкова малко хората, дарили средства, но се примирявам и съм благодарна и за това, което постигнахме!Само някой да не ми почне с теорията за кризата, щото кръчмите са пълни, навсякъде банкети, в хипермаркетите народът пазарува кльопачка като за последно и няма да ви казвам каква лудница е в "Джъмбо" - всичко живо купува подаръци и излиза с препълнени торби...Е, къде е кризата, питам аз???Кризата е в душите ни, ама тази, духовната криза, съизмерима само с нравствения непукизъм и емоционалния недоимък!Духовната криза, която е пуснала корени и филизи навсякъде, и заплашва да задуши и последните наченки на състрадание, съпричастност, великодушие и благородство...
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          Да се надяваме, че хората, които не са дарили нищо за тези деца, са зарадвали поне малко някои други деца, че иначе....

          Коментар


            Кризата е в душите ни, ама тази, духовната криза, съизмерима само с нравствения непукизъм и емоционалния недоимък!Духовната криза, която е пуснала корени и филизи навсякъде, и заплашва да задуши и последните наченки на състрадание, съпричастност, великодушие и благородство...[/quote]Нямам какво да добавя! Това е истината за съжаление!

            Коментар


              Вижте сега, който дарил дарил, нека не парадира с това. Нали е дар - нещо от сърце, нещо което ти идва отвътре.Не само дарението тук е мерило за благородство, духовна извисеност и съпричастност.
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                Далеч съм от мисълта да съдя когото и да било, а още по-малко да парадирам...Жалко, че думите ми са изтълкувани по този начин.
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  Всеки е дарил, каквото е преценил. Не е почтено да обсъждаме хората, които не са участвали.Смятам че трябва да сме благодарни на тези, които са дарили. Всеки си има своите причини.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    мисля темата за приключеназа да избегнем глупави спорове я заключвам
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар

                    Working...
                    X