Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа:
    slonikon написа:
    Имаше. Отсъствието на бат Веско беше отбелязано в дневника.
    Даже и аз се разписах. Саше пуснах едни тестове на кенууд на диск, голяма грешка, малкия рева 15 минути
    МИ те са стряскащи, все едно извънземните идват. Фиууууууууууу
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Xtra щом са изкарали 1 ден значи има хляб в тях
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        Ако е хубаво времето утре и не ме домързи...може да си търся зяпачи за сваляне на барабан на спирачките и почистване на датчика за абс-а.Който носи болтчета за свалянето на барабаните автоматично получава бира по избор :D

        Коментар


          Аз утре ще дойда и ще Ви позяпам, че ми е дотъжняло за Вас. И моя датчик свети :P и не ми хваща задно дясно колело нито на крачна спирачка, нито на ръчна Yellow_Flash_Colorz_PDT_38

          Коментар


            Тюх, язък! Направо можеше да си сменя накладките на тоя семинар по задни спирачки, дето се заформя! Ма съм на майната си още и няма да стигна навреме.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              Immortal написа:
              Йесссс! (това за Вили по пролетен парфюм) Вие мен май ме забравихте, а?Ще взема да ви навестя другата неделя, ако не ми мине котка път!
              Ами мина ми. Бях в София следобеда.Ама утре ще гледам да сваря.

              Коментар


                Някой ще може ли да донесе много здрав ключ за свещи утре? Един кауфландски вече счупих. 16 мм трябва да е - като за мойта бравичка.
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  Вече може да намерите срещата на форума в София, като просто напишете в Гугъл "среща на ФФБ", натиснете Enter на клавиатурата, а след това от списъка с резултатите изберете "Карти/Maps".
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    Ще мина да Ви видя днес, че Ви забравих физиономиите
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      Върнах се и ще мина днес на проверка :D .Дано сте били сериозни последните 13 месеца докато ме нямаше
                      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                      Коментар


                        Ей, утре ще идвам с малкия. Ако някой друг има лапетии под ръка да ги взема!
                        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                        Коментар


                          Без лапетии може ли?

                          Коментар


                            Има ли желаещи за Дон Вито довечера?/или някой да предложи някъде другаде/
                            Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                            Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                            Коментар


                              Днес? Май ще пия едно кафе сам
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Мдаааааа един път да се наканя да дойда и да няма никой .
                                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                                Коментар

                                Working...
                                X