Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ахааа благодарско за разяснението

    Коментар


      за неделя ще се събирате ли и ще имате ли против рено вод да ви навести?

      Коментар


        veselin10 написа:
        Те срещите в четвъртък нещо умряха, 1-2 на година... ама за неделя е сигурно. То за това и не се пише в темата, защото е ясно, че ще има фенове в неделя.
        Към колегата lulin
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          е мерси...просто в рено форума не е така да не се пише и още се адаптирам.....викам да ви навестя така или иначе никой не каза че има против че ще дойда с рено

          Коментар


            Ще взема и аз да дойда с реното, а?
            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

            Коментар


              е аз си дойдох с реното обикалях малко ...видях 4 форумни фиат-а , явно собствениците им бяха седнали в механата, но като не ги знам кои са....пристигна и петия фиат който хванах в крачка и това ми бе шанса да ви разбера кои сте , но за мое разочарование получих спешно обаждане и трябваше да се върна бързо към люлин....та доста нелепо се получи, бях там видях човека с стилото (може би) но тогава точно обръщах да хващам към люлин...надявам се следващия път да не се получи така...извинявам се

              Коментар


                Ами загубите са са мо и единствено за теб. Няма какво да се извиняваш. Винаги си добре дошъл, както ти, така и всеки друг колега.А си видял Пешо със чернато стило. Аз бях с рендето. Инак, хубавя среща. Лепихме стикер. Филм направихме. Дори Вили ни навести. Беше си сложила много пролетен парфюм. . .
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  Ко, рече за парфюма?

                  Коментар


                    На 24.05.2015г. след 20:00ч. който желае може да заповяда на OMB Бояна да направим среща на клуба.https://www.facebook.com/groups/4250..._comment_reply
                    Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                    Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                    Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                    Коментар


                      Днес имаше ли обичайна среща?
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        lhristov написа:
                        Беше си сложила много пролетен парфюм. . .
                        била е само по парфюм
                        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                        Коментар


                          Йесссс! (това за Вили по пролетен парфюм) Вие мен май ме забравихте, а?Ще взема да ви навестя другата неделя, ако не ми мине котка път!

                          Коментар


                            Имаше. Отсъствието на бат Веско беше отбелязано в дневника.
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              slonikon написа:
                              Имаше. Отсъствието на бат Веско беше отбелязано в дневника.
                              Даже и аз се разписах. Саше пуснах едни тестове на кенууд на диск, голяма грешка, малкия рева 15 минути
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                slonikon написа:
                                Имаше. Отсъствието на бат Веско беше отбелязано в дневника.
                                Е, сега ш с отбелязваме ли Лошото е, че следващите 2 седмици също няма да съм на линия. Първата съм хабитурент.. с 25 годишно закъснение А втората наследника става на 3 (три) години !!! ... и малко шефката май се цупи, че мисля да го заведа за подаръци на срещата... не знам защо ???
                                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                                Коментар

                                Working...
                                X