Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ако някой иска да идва по рано , няма да му се расърдя :D че ще съм там след 10 мин тук съм аматряя да ходя до Обеля за малко :D
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      Колеги, заповядайте в неделя, 23.11.2014, от 12:00 на обичайното място за срещи, където ще можете да получите своята нова карта за зареждане на ЕКО. Върнете старата и участвайте в томбола, от която може да спечелите ваучер на стойност 100 лв. за гориво.

      Коментар


        Хубава среща с продължение се получи днес. Жалко, че на Имортъл не му се получи по мерак, ама така е било писано Дидо. Таман ще имаш повод за насам пак
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          Да, супер си беше сбирката наистина. Ами и при мен финалът беше непредвиден: имах малко упражнения за крака - помпане на спаднала гума (благодаря за помпата, бай Лазо!). :DВ гумаджийницата бързо стана ясна причината...
          Прикачени файлове
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            Почвам вече да си мисля че хубавите срещи са защото не съм дошъл ,бах се така се пада да съм на работа.
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              ogi28b написа:
              Колеги, заповядайте в неделя, 23.11.2014, от 12:00 на обичайното място за срещи, където ще можете да получите своята нова карта за зареждане на ЕКО. Върнете старата и участвайте в томбола, от която може да спечелите ваучер на стойност 100 лв. за гориво.
              Тази покана важи ли и за 14.12.2014 г?Аз имам нова карта, но ти (Оги), не пожела да ми прибереш старата. Не че нещо, за тогава такива бяха правилата. Или не беше доизяснено. Видях малко по-късно, че има промяна и я пазя. Ще я върна на въпросната дата.И да се цитирам от една друга тема. В случай, че някой завеян като мен не я види навреме."Аз... сега виждам развръзката по темата. За което сам съм си виновен де.Изглежда хубава. По-хубава от черните и червените, каквито имам.Може ли да си я получа на 14.12.2014 г., неделя, на Форумската среща.Благодаря!" :D За тениската говоря. Щото много, много така извън темата не се разбира.
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                veselin10 написа:
                Хубава среща с продължение се получи днес. Жалко, че на Имортъл не му се получи по мерак, ама така е било писано Дидо. Таман ще имаш повод за насам пак
                Да, радвам се, че се видяхме.От доста време не бях идвал на софийската среща А онова дето не се получи, може да е било за добро. Ако моята машина стане, може да се откажа от онова. Имаш Л.С. по темата.Във връзка с поста на колегата chmp в тази тема...

                Коментар


                  Някой който идва утре може ли да донесе диагностика за рестарт на сервизен интервал?Мерси предварително.
                  FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                  FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                  ...and justice for all

                  Коментар


                    AdViSoRa написа:
                    Някой който идва утре може ли да донесе диагностика за рестарт на сервизен интервал?Мерси предварително.
                    мога да донеса разпределителен вал ...ако ти трябва
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Kay_ написа:
                      AdViSoRa написа:
                      Някой който идва утре може ли да донесе диагностика за рестарт на сервизен интервал?Мерси предварително.
                      мога да донеса разпределителен вал ...ако ти трябва
                      Ооооооооо с разпределителен вал мога да рестартирам всичко по колата, наш къв хубав рестарт става на таблото и на всичкия джамлък Аз мисля да взема лаптопа,а Тошето ако дойде в него има всички кабели , на Сашо за пунтото ми трябва ЕЛМ-327 който работи по CAN.
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        cs_aleksandar написа:
                        Kay_ написа:
                        AdViSoRa написа:
                        Някой който идва утре може ли да донесе диагностика за рестарт на сервизен интервал?Мерси предварително.
                        мога да донеса разпределителен вал ...ако ти трябва
                        Ооооооооо с разпределителен вал мога да рестартирам всичко по колата, наш къв хубав рестарт става на таблото и на всичкия джамлък Аз мисля да взема лаптопа,а Тошето ако дойде в него има всички кабели , на Сашо за пунтото ми трябва ЕЛМ-327 който работи по CAN.
                        нищо не обещавам понеже имам доста работа и така
                        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                        Коментар


                          Всички колеги да се чувстват поканени на 28.12.2014 да се поразкършим заедно. Повече информация тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=112902

                          Коментар


                            Оцелели след празниците за кафе днес?

                            Коментар


                              Има!
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                :D Чудесно!, около 12:00 съм на линия

                                Коментар

                                Working...
                                X