Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е при такъв мач... Аз се чух с адаша и му казах, че няма да присъствам. А ти пък кога си пила бира ?????
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      veselin10 написа:
      Е при такъв мач... Аз се чух с адаша и му казах, че няма да присъствам. А ти пък кога си пила бира ?????
      dkenanova написа:
      Първо аз мача не го гледах.Второ на мен и вода не ми дават да пия,та какво остава за бира Трето:сутринта разбрах,че съм отпуска до 10 март включително и се чудя какво да правя Четвърто днас се сдобих с още едно пунто и щях да почерпя/макар,че някой би се изсмял за това/ И пето Щъ се видим неделя./пак ще почетпя/
      Мненията на колежката бяха дублирани, и при изтриването на едното, същевременно някой изтри и другото.Извинения.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        Има ли желаещи за пица в Дон Вито довечера?
        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

        Коментар


          Айде, колеги места не останаха(на паркинга)... Някои, даже успяха в последно време да понатрупат отсъствия
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            FIRE 8V написа:
            Айде, колеги места не останаха(на паркинга)... Някои, даже успяха в последно време да понатрупат отсъствия
            Ох много заети тия хора
            Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
            Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

            Коментар


              Ей, хора, за тази среща ако някой идва да ми звънка 0888917332 и за 5-6 мин. по чехли съм там. Два три пъти съм си пил бирата сам, без да пиша тук, и докато е студено и няма маси вън няма да ходя повече. Лятото е лесно, има масички на теферич, имам си и съседи за по бира за резерва ама... сега .. Звънкайте!П.П. Телефона е Вивакомски
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                veselin10 написа:
                Ей, хора, за тази среща ако някой идва да ми звънка 0888917332 и за 5-6 мин. по чехли съм там. Два три пъти съм си пил бирата сам, без да пиша тук, и докато е студено и няма маси вън няма да ходя повече. Лятото е лесно, има масички на теферич, имам си и съседи за по бира за резерва ама... сега .. Звънкайте!П.П. Телефона е Вивакомски
                ми аз предложих на адаша ти да ти звъннем,ама нещо си увисна предложението.Бах ти скуката .Не мислех,че ще ми омръзне да съм отпуска :D
                Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                Коментар


                  Аз пак да питам:Желаещи за довечера за по бира/пица в Дон Вито? ПП.На Веселин 10 му звъним по телефона да слезе по пантофи
                  Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                  Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                  Коментар


                    Записвам се за днес и призовавам за малко по-голяма активност колегите/колежките от кварталите "Красна Поляна", "Илинден", "Разсадника" и останалите, които са от близките райони.
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      FIRE 8V написа:
                      Записвам се за днес и призовавам за малко по-голяма активност колегите/колежките от кварталите "Красна Поляна", "Илинден", "Разсадника" и останалите, които са от близките райони.
                      Ами от по-далечните?Е, днес няма как де, че утре съм на работа, ама в неделя ш’са появя евентуално

                      Коментар


                        Аз пък днес егати оправданията по телефона ...ама какво да направя. Обещал съм на адаша , че ще си понеса последствията
                        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                        Коментар


                          veselin10 написа:
                          Аз пък днес егати оправданията по телефона ...ама какво да направя. Обещал съм на адаша , че ще си понеса последствията
                          А тия дето не сме ти адаши?Пак се оправдава:Мач имало.Ама И НИЕ ГО ГЛЕДАХМЕ МАЧАААА.Тия от по-далечните квартали ако нямат транспорт да се обаждат тука .Все някой ще ги извози ако им се идва на срещите.Когато искаш, намираш начин. Когато не искаш - намираш причина...
                          Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                          Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                          Коментар


                            майче и аз съм с неизвинените :Dв неделя съм на линия
                            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                            Коментар


                              Оууу утре мисля и аз да ви посетя а и на Лъчо от месец и полвина му карам едно elm327 и вече ми е неудобно трябва да си му го дам,дано да дойде де
                              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                              .

                              Коментар


                                Идвам. На линия съм.Поздрави!До утре.
                                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                                Коментар

                                Working...
                                X