Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде във Велинград!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ще се скъсам от яд - ако не бяхме кръстници тази седмица щяхме и ние с жената и малкия да сме на тези снимки.Няма нищо - за другата с повече желание ще бъдем.А сега и жената като направя фиатаджийка ( едно Пунто мисля да и взема след някой месец) - няма да имам повод да се измъквам.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #47
      me_to_u написа:
      Ей браво на вас! Много хубаво сте я заформили тази среща! Много ми се иска да присъствам на нещо подобно скоро като се оправи времето съвсем. Аз ще домъкна няколко квалитетни варненски фиат почитатели от форума, които не пропускат регионална среща. Още повече тази година Италфеста ще ми се размине 100%. Имате ли вече идеи за следващото такова мероприятие?
      А, край морето някаква идея? Няма ли вече по бански на плажа?И какви са тия 100% ?!

      Коментар


        #48
        hit-ko написа:
        А, край морето някаква идея? Няма ли вече по бански на плажа?И какви са тия 100% ?!
        Ей да знаеш и аз как чакам да сложат банските по плажа! За Италфеста няма да съм тук, защото гледам ще е есента, а аз тогава ще си вея косите из океаните... Затова искам да присъствам на следващата такава сбирка, ще се постарая да събера и другите момчета от Варна. Като гледам много хора заявяват участие за следващия път, ще стане хубаво да се съберем от всички краища! Иначе аз до началото на лятото съм тук и съм на разположение! Като стане за плаж може да се понесе половин България с Фиатите към Варна. Нашите сбирки стават все по-посещавани и това е много ентусиазиращо! С Алфа и Ланча става весело!

        Коментар

        Working...
        X