Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1st Italian Track day - 22.08.2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Аз също съм много доволен!! Покарах добре... 1.4ката на 240+ хиляди издържа цели 5 сесии!! Това са около 50 обиколки или около 90 км каране му 5 и 7 хиляди оборота!! Най-доброто ми време беше 1:11.92. А един приятел дето е карал доста пъти на пистата направи 1:09! :D Имаше много коли и не чак толкова много хора ама и по-зле е било там, така че добре се представихме ... само накрая останахме малко. Имам забелжки само относно награждаването!! Отрази се само 1во място и нищо друго! Но като цяло пак казвам че съм доволен!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #92
      kiler_4o написа:
      Аз също мога да си призная, че тотално си направих кефа За пръв път карах на писта, с фабрична кола, но кефа си е уникален... за жалост не ми беше добре, а и приятелката ми имаше ангажимент в 18:30 и успях да карам само 2 сесии...
      и аз ти се кефих с това пунто много добре се държа на пистата !
      Grande Punto 1.3 75 hp
      Croma 1.9 Multijet 150 hp

      Коментар


        #93
        staik написа:
        kiler_4o написа:
        Аз също мога да си призная, че тотално си направих кефа За пръв път карах на писта, с фабрична кола, но кефа си е уникален... за жалост не ми беше добре, а и приятелката ми имаше ангажимент в 18:30 и успях да карам само 2 сесии...
        и аз ти се кефих с това пунто много добре се държа на пистата !
        Мерси, следващия път, като имам повече опит на писта ще се представя по-добре Иначе моето време също беше минута и 11 и някакви стотни там, като за 60 к.с. кола и първо каране на писта - според мен е много добре...

        Коментар


          #94
          Страхотен ден, много емоции, адреналин и доста слънце (аз и на морето не успях така да изгоря !Много и най-различни участници на пистата, като към края на деня вече май не само колите, но и участниците бяха уморени.Прекрасна организация като се има предвид, че това е първия по рода си Track Day за италиански автомобили.Имах възможност да усетя какво е да се возиш докато се прави най-бързата обиколка на пистата с автомобил в клас лимузина, въпреки че не карах накрая на 6та обиколка и аз бях потен В началото си мислех, че ще участват само специално подготвени автомобили, да имаше и такива, но нормалните автомобили преобладаваха. Чакам да видим какво ще напишат представителите на AutoBuild, които не пропуснаха не само да покажат MiTo, но и да го разходят по пистата в доста състезателно темпо.Чакам с нетърпение второто такова събитие, когато обещавам няма само да се возя :D :D :D
          Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
          Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
          Future: TESLA MODEL S

          Коментар


            #95
            kiler_4o написа:
            staik написа:
            kiler_4o написа:
            Аз също мога да си призная, че тотално си направих кефа За пръв път карах на писта, с фабрична кола, но кефа си е уникален... за жалост не ми беше добре, а и приятелката ми имаше ангажимент в 18:30 и успях да карам само 2 сесии...
            и аз ти се кефих с това пунто много добре се държа на пистата !
            Мерси, следващия път, като имам повече опит на писта ще се представя по-добре Иначе моето време също беше минута и 11 и някакви стотни там, като за 60 к.с. кола и първо каране на писта - според мен е много добре...
            Напълни ми душата с това Пунто,познаваш си добре колата и явно имаш умения зад волана за да дадеш това време,като си помисля че доста по мощни коли са зад теб.Поздрави!
            Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

            Коментар


              #96
              Shadowandust написа:
              Напълни ми душата с това Пунто,познаваш си добре колата и явно имаш умения зад волана за да дадеш това време,като си помисля че доста по мощни коли са зад теб.Поздрави!
              Благодаря ти за тези страхотни думи ! Вярвам, че с още малко тренировки мога да падна ако не на ниски, то поне на високи 10-ки ... от една снимка видях сега, че времето ми е 1:11:15, но като се замисля за грешките, които правех - може и по-добре...Скоро може пак да се разходя до пистата, ей така да си понаправя кефа...

              Коментар


                #97
                Дойдох от 350 километра , нямах дупе да се пусна по пистата с колата ми , но не съжалявам за нищо. Запознах се с много хора. Прекарах един незабравим ден. Благодаря на организаторите за труда , който са положили.
                ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                Коментар


                  #98
                  времената са готови на www.alfisti.bg
                  Originally Posted by pla_y_men
                  Алфата си е Алфа, а ФИАТ-а не е Алфа!

                  Коментар


                    #99
                    Executer написа:
                    Аз също съм много доволен!! Покарах добре... 1.4ката на 240+ хиляди издържа цели 5 сесии!! Това са около 50 обиколки или около 90 км каране му 5 и 7 хиляди оборота!! Най-доброто ми време беше 1:11.92. А един приятел дето е карал доста пъти на пистата направи 1:09! :D Имаше много коли и не чак толкова много хора ама и по-зле е било там, така че добре се представихме ... само накрая останахме малко. Имам забелжки само относно награждаването!! Отрази се само 1во място и нищо друго! Но като цяло пак казвам че съм доволен!!
                    доста добро време даде приятеля ти, ма май е фен на гти
                    33S16

                    Коментар


                      -Kris- написа:
                      доста добро време даде приятеля ти, ма май е фен на гти
                      E кара си да.. има един проект за 1ка 1.6 gti с дросели и отвреме навреме му пускам парчето за голф гетейй за да се надъхва! Иначе чак като стигнахме се усети че е с тая фланелка! :D :DТи също кара много добре, поздравления!!
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        4 Тихомир Димитров Fiat Bravo 1.6 16V PB5716KA до 1.6 "01:10.73" Фиат Браво Клуб Пловдив
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          Жалко, че нямах възможност повече да се пускам и направих само 2 сесии... Крум Димитров: 1:11:16 ... На следващата сесия щях да падна поне във високи десетки, но ... Другия път между другото какви разходи Ви дадоха колите ? Аз преди да се кача на пистата - средния ми разход беше 7.3 (понеже доста бързах като идвах)... Като покарах 20 минути по пистата разхода стана 7.7 :D:D:D

                          Коментар


                            Изпращам линк от моите снимки от събитието, надявам се да са ви интересни 1st Italian Trackday photosАко някой иска определена снимка в оригинален размер да ми пише на лично :D
                            Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
                            Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
                            Future: TESLA MODEL S

                            Коментар


                              Tqnkata написа:
                              4 Тихомир Димитров Fiat Bravo 1.6 16V PB5716KA до 1.6 "01:10.73" Фиат Браво Клуб Пловдив
                              with SGNote & HTC Wildfire 8G
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                              с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                              Коментар


                                поздрав от алфисти бг, катана теам и АЛЕКСhttp://www.youtube.com/watch?v=H1EKZ6Xqze8
                                Originally Posted by pla_y_men
                                Алфата си е Алфа, а ФИАТ-а не е Алфа!

                                Коментар

                                Working...
                                X