Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Софийските фенове - място за срещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Пишете ме и мен. Нямам претенции за деня. Както се разберете. Лошото за мен е, че ще трбва една седмица да пропускам на следавщата ще идвам но няма как! Работа.
    Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

    Коментар


      #17
      И аз бих дошла с удоволствие, Витоша ми е любима. Само да ми смърши сесията иии.... :P :D :P
      Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

      Коментар


        #18
        Сега да си кажа и аз мнението.Срещи в петък 20ч - много неудобно за част от хората:1. Както каза колегата по-нагоре, това е времето когато се обръща внимание на семейството.2. В петък 20:00 всички келеши са излезнали и заведенията са претъпкани. Дори и да имаме резервация пак е некомфортно.Освен това ще ни запазят маса 1...2....3..пъти ама ще им е криво защото ще губят клиенти във времето когато оборота им е най голям.3. Придвижването до този час е доста трудно..........За часът на срщите:Аз лично много мразя да си разскъсвам времето и 20ч не ме устройва. В интервала 18.30 когато свършвам работа и 20ч какво ще правя? Смятам че както бяха срещите след от 18.30 е по-добре, защото и хората които свършват работа по-късно могат да дойдат.предлагам срещите да са през седмицата вторник, сряда, четвъртък и да започват от 18.30ч

        Коментар


          #19
          1115 написа:
          Сега да си кажа и аз мнението.Срещи в петък 20ч - много неудобно за част от хората:1. Както каза колегата по-нагоре, това е времето когато се обръща внимание на семейството.2. В петък 20:00 всички келеши са излезнали и заведенията са претъпкани. Дори и да имаме резервация пак е некомфортно.Освен това ще ни запазят маса 1...2....3..пъти ама ще им е криво защото ще губят клиенти във времето когато оборота им е най голям.3. Придвижването до този час е доста трудно..........За часът на срщите:Аз лично много мразя да си разскъсвам времето и 20ч не ме устройва. В интервала 18.30 когато свършвам работа и 20ч какво ще правя? Смятам че както бяха срещите след от 18.30 е по-добре, защото и хората които свършват работа по-късно могат да дойдат.предлагам срещите да са през седмицата вторник, сряда, четвъртък и да започват от 18.30ч
          Напълно подкрепям колегата - дори за още по-ранен час, тъй като съм на работа до 17 часа....
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #20
            За съжаление, инициятивата за организиране на среща на хората от форума започва все повече да прилича на химера.Явно някакво общо и приемливо време и ден няма да се оформи, пожелавам Ви успех в организацията от тука на татък. Ако сте забелязали Феновете на Алфа и Ланчия започват да се събират от 7 и 30 нататък и никой не протестира как ще си уплътнява времето преди или след това. Аз свършвам работа след 7 и това никога не ми е пречело на срещите на ЕКОто.. ходил съм и в 6 и 30 и в 9.. и никога не е било проблем за никой. Това е доброволно мероприятие!!!! никой не е длъжен да идва в точен час или да си тръгва по команда.Фреди го посочих като място за срещи единствено с цел да има някаква отправна точка и да се започне дискусия от някъде. Никой не предложи друго място или нещо съществено. Но критики дал Господ. За пореден път се убеждавам че сме силни на приказките и кръгла нула в делата. Понеже ми е приятно да се виждам със авто-ентусиасти, всяка седмица ще предлагам ден, час и място. Който има желание - добре дошъл. Предварително предупреждавам, че тези срещи ще са отворени и за други марки, клубове и хора. Желанието ми е да си правя купона с хора, дорасли за подобни прояви и такива които не се държат като ущипани тийнове. Благодаря за активността и инициативността на всички писали по темата. Ще помоля модератора да я заключи и премести в кошчето. Колеги и колежки, мисля да не я заключвам за сега. Все пак призивавам Ви да се организирате и да оформите някакво мнение по въпроса. не е задължително, но ще е хубаво.Моето предложение: Ако на всички не е удобен един и същ ден - направете ги два - достатъчно много хора сте в София ...Поздравиivo (Ивайло)п.п. Погледнете ни нас русенци
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #21
              Колега x1/9 смятам,че изказването ти беше доста крайно! Тук сме за да обсъдим вариантите ни за срещи и всеки да каже кога му е удобно за да успеем най-добре да съчетаем мястото,деня и часа! Няма нужда да се правим на оснавни учителки,да се кастрим и да се караме!Като цял аз бих казала,че е хубаво срещата да си остане в сряда от 19часа, сякаш хората са си свикнали да е тогава. Аз имам предложение за не лошо заведение казва се "Ветрило",то пак е в района на Еко. Ако се движим по бул. България посока Бояна, стигайки кръстовището на Гоце Делчев и България завиваме на дясно по Гоце Делчев и след като сме на Гоце Делчев, завиваме първата пряка в ляво. след около 100-200метра е заведението в уличката. Има къде да се спре в уличката, заведението е горе долу прилично и предлагат всичко.

              Коментар


                #22
                Ето един уравновесен отговор, браво колежке :D :D Наистиа сряда си е добре, особено щом сте свикнали...Единствено ще е малко неудобно за онези, които в 19 часа все още работят, но пък ние нали ще ги изчакаме? :P
                Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

                Коментар


                  #23
                  май първо трябваше да се пусне тема къде и после в колко да е срещата

                  Коментар


                    #24
                    tonychka написа:
                    Ето един уравновесен отговор, браво колежке :D :D Наистиа сряда си е добре, особено щом сте свикнали...Единствено ще е малко неудобно за онези, които в 19 часа все още работят, но пък ние нали ще ги изчакаме? :P
                    Разбира се аз като човек присъствал на срещи от този род ще ти кажа,че обекновенно продължават до към 22:30ч. ще се изчакваме

                    Коментар


                      #25
                      Колеги, говорих с моя познат от Фреди. Наистина Петъкът им е един от най-натоварените дни. Това отчасти решава въпроса с деня . Вторник, Сряда и Четвъртък са дните в които нямат много клиенти и не е проблем да се направи резервация.Кухнята е много добра и се надявам да ни хареса. В неделя съм се разбрал с шефа на заведението да седнем и коментираме в кой ден и в кой час е най-удобно да правим сбирките там. Съвсем спокойно може да спазим традицията на срещите в сряда и часа да е удобен за повече хора. Ако има желаещи може да направим едно пробно ходене в неделя. Ако сме здрава група, може да изкрънкаме и някоя отстъпка ) 0888 543 759 - това ми е гсм то ... ако има желаещи, звънкайте
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #26
                        x 1/9 написа:
                        Колеги, говорих с моя познат от Фреди. Наистина Петъкът им е един от най-натоварените дни. Това отчасти решава въпроса с деня . Вторник, Сряда и Четвъртък са дните в които нямат много клиенти и не е проблем да се направи резервация.Кухнята е много добра и се надявам да ни хареса. В неделя съм се разбрал с шефа на заведението да седнем и коментираме в кой ден и в кой час е най-удобно да правим сбирките там. Съвсем спокойно може да спазим традицията на срещите в сряда и часа да е удобен за повече хора. Ако има желаещи може да направим едно пробно ходене в неделя. Ако сме здрава група, може да изкрънкаме и някоя отстъпка ) 0888 543 759 - това ми е гсм то ... ако има желаещи, звънкайте
                        Ето така вече е супер Кажете час и месля,че ще успея да дойда стига да е след 13часа

                        Коментар


                          #27
                          последно взе ли се някакво решение?
                          Punto 1.7TD

                          Коментар


                            #28
                            В сряда е добре, може и по-рано от 20ч. Мястото е без значение!

                            Коментар


                              #29
                              Гледам пълно е с хора от Люлин и района. Викам защо не си направим и една среща там примерно да не е сряда а четвъртък пак от 20 да кажем. Хем големите мераклии да ходят на две срещи, хем има по голям шанс хората от района да се отбият на срещата.Какво мислите по въпроса?
                              FIAT Bravo 1.6 16V '97

                              Коментар


                                #30
                                Колеги,понеже изпуснахме една Сряда вече,предлагам следното:Който е съгласен да се видим другата Сряда при Фреди да се обади на x1/9 за да потвърди,че ще идва.Пък там като се видим ще му мислим за друго място ако трябва.Мисля си,че много по-лесно ще вземем каквото и да е решение ако сме на едно място всичките.И там да е или на друго място-какво пък,София не е чак толкова голям град(20 км по диагонал).

                                Коментар

                                Working...
                                X