Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

футболна среща...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Голяма част от автомобилните форуми си имат отбори и играят във форумната лига: BMW, VW, Reno, Opel, Audi, F1.. и повече от 10-на души не се и събират...а като гледам тук тази бройка е почти достигната при нас, но FIAT няма отбор.
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    Коментар


      #62
      Имаме и официални топки на КФБ
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #63
        тия ,малко на волейболни ми приличат
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #64
          Да вземем да изпълним план 2007? А той е... да изиграм един мач до тогава, а?
          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

          Коментар


            #65
            аз съм ЗА ,почваме да се преброяваме наново май
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #66
              Не мога да повярвам че от толкова фенове на фиат не можеме да събереме желаещи за един отбор. Особенно феновете на Левски трябва да са по ентусиазирани в момента
              The world belongs to those who dare to be first

              Коментар


                #67
                тотално съм разочарован от фиат -феновете ,продавам фиата и си купувам ферари и ще си играя футбол сам
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #68
                  Няма да си сам ще взема и аз едно ферари та поне да има с кой да си подаваш :D
                  The world belongs to those who dare to be first

                  Коментар


                    #69
                    Еми виждате ли.. казах ви аз.. че хляба е в народните коли!! Голфаджиите си имат отбор и си играят момчетата редовно футбол... но то е все известно, че Голф "става", а ФИАТ не Да си бяхте взели по едно голфче 2-ка и двамата щяхте да ритате редовно... освен това като са "народните" коли... то респективно тяхното отборче ще е "отбора на народа" Иначе.. вече трети мач играят VW клуб срещу нас (ЦСКА) и имат 3 загуби...
                    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                    Коментар


                      #70
                      явно не си видял на Гонзо новата фиатка еми значи сме 3-ма за футбол готови :D ,сега остава да намериме още 2-ма + вратар и ще играеме срещу буретата
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #71
                        И аз искам да поразцъкам така че очаквам повиквателна време е да покажем малко "калчо"
                        FIAT Uno 45 FIRE

                        Коментар


                          #72
                          добре... ние се събрахме май ентусиасти да направим един мач само с нас си (не срещу други клубове)хайде тогава да направим една среща в някое училище например или на балона на Герена... ако не стигнем аз ще викна няколко човека... какво ще кажете?
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #73
                            И какво стана? Левскарите само като зрители ли обичат футбола? Само за това ли ставате? За да гледате? Феновете на ФИАТ само "теоретици" ли се оказаха?Практици? Fun anyone?
                            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                            Коментар

                            Working...
                            X