Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В /около/ кой град да се проведе ИТАЛФЕСТ 2006

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз съм за Казанлък

    Коментар


      #17
      Mitko написа:
      Наистина си мисля, че този фест трябва да е в по-централна България. Аз гласувах за Казанлък, но може и да е малко по-насевер. Не е редно да е Пловдив, защото тази година бяхме в този регион и ако отново се изолират същата група фенове от северна България те никога повече няма да помислят за национална сбирка.
      Ами, доколкото знам, който не му харесва Пловдив, може да гласува в анкетата и накрая ще се види. Нали идеята не е, да е удобно за 5..6..10 човека, макар и живеещи по-далечко, а да е удобно за максимален брой хора едновременно. Аз лично гласувах за Пловдив, защото все пак е на сравнително централно място и предлага задоволително добра инфраструктура.За мене условията на които трябва да отговаря мястото са: Сравнително централно населено място с възможности за настаняване. Лесен път до мястото на феста. Желателно е да има възможност за състезания - писта и организация, безопасност за зрителите. Добри условия в самото място на провеждане - място за хапване, ако щете свястни тоалетни дори.Нямам понятие какво представлява пистата в Калояново и дали може да предостави нужните условия - да кажат хора които са били там. Иначе е на лесно място и пътищата са добри.Разбира се по-късно, когато станат известни повече подробности за останалите кандидатури може и да си сменя мнението. Затова е добре тази анкета да стои за обсъждане 2..3 месеца и след това да се проведе второ, окончателно гласуване (ако трябва неанонимно) с което организаторите да са длъжни да се съобразят.
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #18
        Учудва ме малката активност относно темите свързани със феста. КОЛЕГИ ФЕСТА Е ЗА НАС. ЗА ФЕНОВЕТЕ НА ИТАЛИАНСКИТЕ АВТОМОБИЛИ.

        Коментар

        Working...
        X