Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бургас, Ямбол и Сливен ... срещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    VPetar написа:
    ................ Часа 11 ли остава?
    около 12.00ч и...., все пак Неделя е :D
    LANCIA Y 1.2 16v 86HP
    176B9.000
    ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
    AR32301

    Коментар


      #47
      hit-ko написа:
      ..............Най-после и нициатива и от Бургас..................
      то инициативата си я има отдавна, заедно с колегите от Алфа, но присъствието е слабо..... :D
      LANCIA Y 1.2 16v 86HP
      176B9.000
      ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
      AR32301

      Коментар


        #48
        INFO !!!!

        значи последно, събираме се на ОМВ-то до Метро към 12.30ч., и след това отиваме към кортовете...
        LANCIA Y 1.2 16v 86HP
        176B9.000
        ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
        AR32301

        Коментар


          #49
          идва последната неделя от месеца/30.10.2005/, кво ще кажете да спретнем една среща, на по бира !!!!!!! :D :P
          LANCIA Y 1.2 16v 86HP
          176B9.000
          ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
          AR32301

          Коментар


            #50
            Аз съм навит само да се разберем къде и в колко часа, и да не стане както предния път аз направо на кортовете а пък другите на бензиностанцията. Аз съм за

            Коментар


              #51
              ?

              Kade shte e sledvashtata sreshta, za tozi rayon Koga P.S. Izviniawam se za latinitzata, no v tazi net zala , niama BG shrift. Именно поради тази причина има кредор
              Продавам на части :
              Mercedes 190 E, 1991
              Mercedes 190 D, 1988
              BMW 520i , 1994
              Renault 19 , 1.7i, 1991

              Коментар


                #52
                Скоро наистина не сме се събирали... Сега работя на 2 работи и не ми остава почти никакво свободно време...Ето дори във форума не съм влизал сигурно от месец-два...Можем нещо да организираме преди да е паднал снега (не че ни спира сняг - справка - миналата година).Но и Алекс не съм виждал дълго време... А и наистина съм затрупан с работа... Не мога да отделя повече от няколко часа, за да тръгна за Бургас или Стара загора на среща...Най-много Сливен или Ямбол, в краен случай Карнобат. Предложете нещо.Може пък повече хора от района да има вече във форума, както казах отдавна не съм влизал...

                Коментар


                  #53
                  Среща

                  Immortal написа:
                  Скоро наистина не сме се събирали... Сега работя на 2 работи и не ми остава почти никакво свободно време...Ето дори във форума не съм влизал сигурно от месец-два...Можем нещо да организираме преди да е паднал снега (не че ни спира сняг - справка - миналата година).Но и Алекс не съм виждал дълго време... А и наистина съм затрупан с работа... Не мога да отделя повече от няколко часа, за да тръгна за Бургас или Стара загора на среща...Най-много Сливен или Ямбол, в краен случай Карнобат. Предложете нещо.Може пък повече хора от района да има вече във форума, както казах отдавна не съм влизал...
                  Време да направим среща в Сливен/Ямбол :D Предишното голямо събиране на италиански коли , бе в Бургас. Та дори и до Стара Загора можем да прескочим, зависи дали там, ще се организирам местните итал маниаци.На летището в Сливен , правят ли се още събирания :P От Карнобат вече сме 5-ма приятели с фиатки, 132 e, 2-е Типо 1.4i и 1.7D, Крома 2.0 Ti, Уно 1.4 Ti.Поне с 3-и коли, ще сме на следващата среща.Очакваме организация от някой регион. :D :
                  Продавам на части :
                  Mercedes 190 E, 1991
                  Mercedes 190 D, 1988
                  BMW 520i , 1994
                  Renault 19 , 1.7i, 1991

                  Коментар


                    #54
                    Фиат маниа

                    В неделя ще се събираме в Карнобат, за да си направим местна Фиат среща. Засега сме 132, 2-е Типо , Крома,Пунто,Уно и 125п. Това ще ни е първата среща на Фиат маниаците само на местна почва. Който желае, може да се присъедини. Място на срещата , в събота.
                    Прикачени файлове
                    Продавам на части :
                    Mercedes 190 E, 1991
                    Mercedes 190 D, 1988
                    BMW 520i , 1994
                    Renault 19 , 1.7i, 1991

                    Коментар


                      #55
                      Re: Фиат маниа

                      street_vagabont написа:
                      В неделя ще се събираме в Карнобат, за да си направим местна Фиат среща. Засега сме 132, 2-е Типо , Крома,Пунто,Уно и 125п. Това ще ни е първата среща на Фиат маниаците само на местна почва. Който желае, може да се присъедини. Място на срещата , в събота.
                      Мога да дойда и аз, дайте някакъв час и място...Как да го разбирам,в Събота ще дадете място на срещата...??
                      Ex. Grande Punto Driver

                      Коментар


                        #56
                        Колеги, ако се разберете да си правите регулярни срещи /например всяка събота или неделя/, кажете ни, за да можем да създадем важна тема с мястото, часа и деня на срещите - така да се оформят регионални центрове
                        Alles in Ordnung

                        Коментар


                          #57
                          стартова линия

                          Поради проблем в кабелния нет , неможах да пиша къде ще се събираме, но срещата се състоя. Стартовата линия беше на околовръстния път за Шумен в 15 часа. Събрахме се 3 Типо, 2 Пунто, 125р, 132е, 4 Уно, Крома и Темпра. Имаше и една Лада 21061 с двигател dohc 1.6 на 131 с 4 скорости. Толкова коли , никога досега не сме се събирали. 14 коли с двайсетина човека.Правихме малко стартови отсечки и осморки. Проблем с куки нямахме, сигурно не бяха ни усетили. Има няколко снимки, ще се опитаме да ги свалим от GSM на РС-то.Следваща среща в началото на Април .
                          Продавам на части :
                          Mercedes 190 E, 1991
                          Mercedes 190 D, 1988
                          BMW 520i , 1994
                          Renault 19 , 1.7i, 1991

                          Коментар


                            #58
                            Тъй като темата за срещите в Ямбол е заключена, да питам тук - относно срещите в събота - става въпрос за "Хармония" ли? То хич не е барче, а си е направо бар

                            Коментар


                              #59
                              Immortal написа:
                              Тъй като темата за срещите в Ямбол е заключена, да питам тук - относно срещите в събота - става въпрос за "Хармония" ли? То хич не е барче, а си е направо бар
                              Така ми беше представено .... но вече е оправено: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...1163:offtopic: Хайде пийте по една бира и за мен !
                              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                              Коментар


                                #60
                                Immortal написа:
                                Тъй като темата за срещите в Ямбол е заключена, да питам тук - относно срещите в събота - става въпрос за "Хармония" ли? То хич не е барче, а си е направо бар
                                А, ти сега в Ямбол ли си? На летището в Сливен всяка седмица се събират, ама несъм те виждал скоро там. "Хармония" , не си ходил там?
                                Прикачени файлове
                                Продавам на части :
                                Mercedes 190 E, 1991
                                Mercedes 190 D, 1988
                                BMW 520i , 1994
                                Renault 19 , 1.7i, 1991

                                Коментар

                                Working...
                                X